Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Bice ova godina srecna i bericetna!:napred Partizan:ziveli
Prava timska igra gde je svaki pojedinac ucestovao u pobedi.
Dajte i tu Olimpjiu...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
@Stojanče

Molim za objašnjenje od stručnijih.
Imam utisak da Andrić, kada god "nepravilno" primi loptu za šut (ispod kolena, sa strane) ima daleko veći procenat nego kada je dobije pravilno "na grudi".
Sinoć je isto imao dva šuta, koja je pogodio dižući loptu maltene sa zemlje.

Ili se ja tripujem?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ciganske muke tek počinju. Oni su bili uvereni ne samo da nećemo do plejofa, što može još i da se desi, nego da ćemo bukvalno biti ugašeni, ili u najboljem slučaju igrati sa petlićima protiv njih u plejofu, a pogotovo u srpskoj ligi.

Oni i dalje veruju da smo mi platili Saši preko pola miliona Evra da bi igrao, a slično tome i Mačvanu, samo što ne znaju odakle nama toliki novac. Nikad oni neće ukapirati da su ova dvojica došli za budidžabe.

Što reče Oplenac, njihov deo sezone polako prilazi kraju. Čim se završi osvajanje "titule u kupu", a to će najverovatnije da osvoje, oni su gotovi, a mi tek krećemo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebem ti sve kako se cigani pozajmljeni železničkom mutantu nerviraju...:buhaha:buhaha:buhaha
Popizdeli su, tek sad su svesni kako su najebali, uprkos trenutnom stanju na tabeli. :D
To je smejurija kako su se uzjogunili što ćemo biti 4. :D
...Čim se završi osvajanje "titule u kupu", a to će najverovatnije da osvoje...
To ćemo tek da vidimo. Finale kupa je tek 22.02, to je za više od mesec ipo dana, to je već uveliko NAŠE VREME...taj kup je postao realno skroz nebitan, ali za njih će biti baš, baš bolno kad uzmemo i kup ove sezone...jer to će biti naš najveći uspeh ove sezone DO TOG TRENUTKA, DO TADA.
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Odlična utakmica i veoma bitna pobeda. Porazom Olimpije sinoć, Cibona je glavni konkurent za 4. mesto. 10 je kola do kraja, 4 smo domaćini, 3 gostujemo u Srbiji, u Podgorici je poslednje kolo, tako da ostaju još Skopje i Zagreb pa se nadam da nećemo imati velike muke kao što je bilo putovanje u Zadar. Recikliraj
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ocito je da kao tim rastemo, sto od oporavka kapitena koji svojom energijom "lozi" ostatak ekipe da se trude i da igraju pozrtvovano do toga da mi opet imamo pojedince koji su iznad prosjecni defanzivci.
Jednostavno dosta smo utakmica odigrali bez zara u odbrani ali ovih par zadnjih igramo stvarno timski odlicnu odbranu.

Jednostavno sto neko rece masina se polako upalila i svaki mec izgledamo sve bolje i bolje.
E sad da li ce doci do malih oscilacija povratkom murica ili dolaskom pleja to ne znam ali valjda se te oscilacije nece toliko primjetiti.

Pavlovic odlicno odigra protiv cedevite, i u onom nesrecnom porazu u PO prosle sezone je bukvalno sam igrao.

Mene jedino brinu nasi centri, ni protiv jednog ozbiljnog centra (a aba liga ih nema 5) ne mogu nista,kad kazem nista tu mislim i na deff ucinke(gradjenje odbrana pomoc) do off ucinaka koji su komedija.

Mozda se niko nece sloziti sa mnom ili reci da sam lud :D ali ja bi pre uzeo centra nego pleja kad bi imali finansije za to jedno pojacanje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
I sto je najbitnije, Sale Pavlovic LEGENDA, ovom izjavom pokazuje stepen ozbiljnosti u ekipi, nema euforije, svesni su situacije u kojoj smo, i da je najbolja prica ona koja se isprica kao i sinoc na parketu.:clap
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sve dolazi na svoje mesto, sve ce to biti OK :D
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Верујем да после свега што смо преживели од почетка сезоне нико ни не помишља на опуштање. Штавише, убеђен сам да ће момци запети још јаче, из све снаге, и да нас очекују још боље игре нашег тима.
Неће ни плејмејкер, ако уопште стигне, одмах донети напредак у игри. У том смислу ова група момака ће морати да без њега направи кључне кораке ка плеј офу.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.454
Локација
Žrnov
Uff. ja i dalje uzivam danas u evociranju momenata sa sinocnje utakmice....

Odavno nije tako dobra atmosfera bila.... dok se hala punila moglo se osetiti pozitivno podrhtavanje, a onda je sve eksplodiralo... pevanje u prvoj cetvrtini - za medalju, i to zlatnu. Nasima dalo krila, njima odseklo noge...

Hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi!!!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
ККП је као живот. Пун радости, среће, лепих тренутака, тужних али вредних момената... Од када се родиш навикнеш само на победе, одрасташ окружен вољенима уз понеки пад са бицикле и изгребано колено. А онда, кад помислиш да све иде својим током, живот те попут курве ошамари у једној милисекунди и сруши твоју кулу од карата у коју си узидао и крв и сузе и зној.

Након тога, све победе постају бесмислене, јер, и до сада си побеђивао али овај пут стварно осећаш да си дао све од себе и да то није вредело. И то не твојом кривицом. Помислиш да ли се више вреди борити, у моментима док твоје измучено тело кидају лешинари? Тражиш мотив у минорним стварима, а фали ти оно најмилије да те покрене и да ти снагу и вољу да успеш.

И у том првом моменту трагедије, у моменту када лопта скакуће по обручу и мази мрежицу са унутрашње стране, нешто је умрло у сваком од нас који смо се надали ће нека виша сила одувати исту са своје путање и удахнути нам тај један дашак живота који би нас поново родио након сигурне смрти.
Али није...

Тајна је у породици. У тренуцима кад пролазиш кроз најтежи период и кад се све чини изгубљено и безнадежно, кад помислиш да нема смисла настављати даље, породица је та која ће извући оно најбоље из тебе. Ако ниси победник, породица ће од тебе направити победника. Држаће те уз себе док не прође најтежи период, а онда пустити да сам извојеваш своју победу.
У Партизановој кући је сваког дана након тог несрећног коша Нолана Смита било 7000 браће и сестара. Почетни шок смо прегрмели заједно, а онда се суочили са тешком стварношћу. Могли смо да посустанемо и дотучемо сами себе, поред свих оних који нам смрт и желе, или да устанемо, пљунемо карму у лице, покажемо јој средњи прст и одбрусимо да ни не покушава да то икад више понови!
Тад се пали машина. Ако немаш снаге, мораш имати воље и ината, а снагу ће ти већ удахнути они који су уз тебе.

Ми смо једна огромна породица која се држи заједно када је најтеже, јер тако треба да буде.
Много је оних који су побегли и показали колико су мали у тренуцима када пролазиш кроз пакао, питајући се да ли има смисла било шта радити.
А има смисла! Јер Партизан, као и живот, већи су од тог једног пораза, ма колико он тежак био...

Зато, када схватиш да си најтежи пораз већ доживео, остају ти само победе!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Квиско, одавно се нисам најежио на нечији пост овако. Буквално си описао у том пасусу како сам се осјећао док сам гледао како она несрећна лопта улази у кош, боље него што бих сам ја. :respect

Сад бих те частио пићем од задњих пара, па враћао се пјешке у Подгорицу :)

Жив био!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Браво Квиско :clap

Заборавих синоћ да похвалим и да се захвалим свим људима који су били у хали. Одавно није онаква атмосфера била :respect
Они се погубили, а Стока све јаче и све гласније даје подршку момцима на терену.
Исто тако пренос сам гледао на Дома ТВ, баш нас фино нахвалио њихов коментатор. Пар пута споменуо одличну подршку са трибина, и како је то вјетар у леђа играчима.
Мора се знати ко је створио МИТ (ПАКАО) ПИОНИРА :D: А ко је ту само као туриста :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.580
Reaction score
13.512
Локација
Yaoundé

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
ljudi, nesto je drugacije… sinoc je nesto bilo drugacije, ne znam sta ali osecam, osetila se neka nova, neka nadrealna energija… navijanje, igraci, dule, atmosfera… nesto dobro se desava… kao da je neko uglavio sveopstu euforiju euroligaske utakmice u program nikad nam teze aba lige…. ne znam, mozda se nerealno palim, mozda preterujem ali tako sam doziveo utakmicu sinoc…. utakmica protiv buducnosti i utakmica sinoc, razlika je toliko velika kao da ih deli 2 sezone a ne jedva dve nedelje…. ja verujem!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top