Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Upravo sam odgledao celu kzs... uzivam slusajuci Duleta isto kao i citajuci postove JeNeA.... pisete o legendama Partizana pa Dule je legenda Partizana.
Bicd i 14 u nizu :BB zivi bili pa videli :partizan_fan: sme li neko da se kladi po pivo? Hladan lav
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Čoloviću napravi klip o derbijima ove sezone,o povredjivanju naših igrača,o Pavlovićevim tehničkama i promašajima. Treba nešto da se napravi da se izadje iz letargije i podigne moral.Nisu bolji od nas!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Opet - ne treba ih sve stavljati u isti kos, ne treba mesati sportski deo (jer i kod njih stvarno ima momaka kojima se nema sta zameriti) i politicko-propagandni koji je stvorio taj klub...

Tamo nema ljudi - samo gamadi, koju treba uništiti.

...Namerno povredjivanje, meni je to jednostavno neverovatno...

I Jevrejima je holokaust u početku delovao neverovatno...
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
na b92 sportski pregled, pustili samo Dragana i posle toga Radonjica, a Duleta naravno nigde...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ovu konferenciju uramiti, okačiti na naslovnu stranu, deliti, širiti, svuda, svima, stalno.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Vec sam sve to uradio....
kako rece brat @Peca
i na fb i na tw
fala Bogu videlo puno ljudi!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sudije: Belošević BG, Vojinović NS, Jevtović V. BG
spacer.gif
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Tipican spin....
mozzart ,ciganjsko prosrpski medij...
mamu vam jebem jedva ste cekali da istrolujete nesto!
I medju novinarima imate botove.
Ranije su se prodavali za vinjak 0,03
a sad -sendvic.
Mrs u picku materinu ,bagro pickousta!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treba ovo casno odigrati, ne smemo se ciganiti, ako je ovo ta sezona, da bez obzira na sve zavrsimo tu pricu dostojanstveno kao sto dolikuje KKP.
Vidi se da nemamo igru, da nismo na onom nivou na kom budemo inace u ovo doba, ali bar skupo prodati kozu, igrati najbolju odbranu sto mozemo i to je to.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Stegnuti zube veceras i dati sve od sebe, nadamo se da Pavlovic tesko da moze da ponovi onako lose vece od petka, a i da ce Marinkovic i Andric da daju svoj doprinos i mozemo da ih pobedimo bez obzira na sve nedace koje su nas snasle... :napred Partizan
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.836
Jeste Lazic. Bar mislim. Povreda je nakon prvog doskoka kad je doskocio na Lazicevu patiku (ne vidi se jasno na snimku), a onda se odrazio za drugi skok sa iste. Nije izvrnuo zglob, ali je istegao sve sto je mogao ili koja je to vec povreda, ako sam u pravu. Meni se desavalo. I bol je cudan, bas udara u prednji deo cevanice i traje nekoliko dana. Mislim da ce da igra Nikola.

Cisto za one koji su raspolozeni i misle da ima svrhe da se raspravlja sa SNS botovima na portalima, a vidim da ih ima.

Ja mislim da je to besciljno, kao sa siptarskim botovima na youtubeu pre 10 godina u jeku kampanje.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
SUMNJAJU NEKI DA BODRITE POGRESAN TIM
AL COVIC VAS PLACA DA BUDETE S NJIM
VI VOLITE PARE I NEMATE CAST
I PORUKA ZA SVAKU VLAST
RACUNAJTE NA NAS
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top