Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Gledam po onom fejsu kako se cigani sprdaju sa Saletom,srce mi se cepa,sve bih dao da ih uništi večeras najboljom partijom u našem dresu,da im se usere u život... Ajdeee Sale,ajde Partizane!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ekipo, važe li karte sa metalca? Niko ni reč o tome... Javljajte hitno, da krećem ka hali.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ovo je Saletov trenutak. Ili će se izdići iz bedaka i mraka ili će ostati upamćen kao neko ko nas je ukopao i na neki način doprineo prekidu šampionskog niza.

Šta sad reći u ovakvom trenutku, ovako blizu početka ovako bitne utakmice? Ništa ne znamo o stanju Mačvana i Nikole. Jebiga. Nek nam je sa srećom I MOMCI NE DAJTE ONO ŠTO JE NAŠE!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Dosta vas je "problem" Sase Pavlovica objasnjavalo cinjenicom da je on na sebe uzeo preveliku odgovornost a da to nikad nije radio ranije gdje je igrao, a i da nema ni potrebe. Primjetio sam da smo je i mi redovno ocekivali, a tako je i veceras. Ja imam dvije zelje veceras sto se Saleta tice. Ili da igra odbranu i u napadu polako i bez forsiranja, ili nek jednom posteno nabode nekog kretena koji ga bude provocirao.

Posto ne znamo kakvo je stanje sa Macvanom i Milutinovim, uz nadu da ce smoci snage i odigrati, vjerujem da mozemo da ih pobjedimo veceras. Vi koji budete u hali se trudite da ne pjevate "nja nja" pjesmice i da dizete nase momke kad bude potrebno. Ajmo crno-beli!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Ne daj se Partizaneee!:napred Partizan
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ooooooo ne daj da staneeee!

Srećno crno-beli, ne dajte se pasjim sinovima!

:napred Partizan
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Kako samo ove iz kopa nije sramota, strasnooo poluprazno
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
igras na svom terenu i nemas muda da branis napad i ides u produzetak...

ne zasluzujes da pobedis.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Svaka cast momcima, svakom ponaosob!

Nakon one nedosudjene silazne je trebalo napustiti teren i ne pojaviti se na trecoj utakmici.Hitlerov Salke, Musolinijeva Bolonja, Arkanov Obilic, Vucicev FMP - nusprodukti tiranije, nastali u patnji sopstvenog naroda.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Od 43:43 je krenula oruzana pljacka. Posle smo jurili razliku do kraja utakmice. I treba reci, opet smo imali sansu, ne verujem kako smo odigrali zadnji njihov napad.

Komentatorima jebem sve, crkli majci zajedno sa vucicem. Bagra sa "javnog servisa".

Sta je starije, kokoska ili jaje? Jeste nas bagra masakrirala iz vrha drzave, ali kako objasniti pojave u Partizanu tipa Dalo i Andric. Jeste, da ima para, bilo bi i boljih igraca, samo sto bih ja umesto ovakvih pustio neku decu od 16 godina. Ne mozes da igras sa 6 igraca protiv 10, jednostavno je nemoguce.

Sta reci o "slucajnoj gresci" gde je omoguceno Mitrovicu da mu se spusti puls, mada kako da se bunis zbog toga, kada dozvolis skok i kos Kalinica.

Nisam siguran ko je ispao kod gradjenja u njihovom zadnjem napadu. Nije mi jasno ni zasto faul kada znamo kako se pickama milion puta rukla odsekla u ovakvim zavrsnicama. Poklonili smo im ovo veceras.

Cestitam igracima na borbi i htenju.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ciji je iskrivljeni ciganin bio igrac kod poslednjeg kosa ?

i da smo pobedili ovu utakmicu serija od 13god bi bila prekinuta, tako da se nisam preterano ni nervirao.

neka nam je bog u pomoci u sledecoj sezoni..

pickousti serem ti se u usta sa sve tvojom cg mafijom ! ! !
gagicu duvaj ga stoko !
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.192
Reaction score
33.165
Локација
vaginamandibularia
jebiga, sramotna bacanja, 0,6 akcija tokom utakmice... Druge faktore da ne spominjem. Primili smo kos za samare i to je to sto se tice ove finalne serije.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Ljudi ne zanosite se.
Mi ovu seriju ne mozemo dobiti cak i da smo veceras pobedili.
Odigrati casno i posteno trecu utakmicu pa na totalni remont.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ponovo taj bezsmislen faul u zadnjem napadu! To je bez rezona kao igrati zonu minutima. Sve smo utakmice izgubili na kojima smo pravili faul u zadnjem napadu. Dokle vise?
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
igras na svom terenu i nemas muda da branis napad i ides u produzetak...

ne zasluzujes da pobedis.

O čemu ti pričaš dečko? Kakvo branjenje napada? Da braniš produžetak?! Uvek smo tako igrali, da pravimo faul id a odlučujemo o svojoj sudbini. E sad, što nismo zagradili to je druga stvar...

Ko nam je sad kriv??? Sramota!!!

Sudije.

Šta se desilo sa Gagijem? Gde je nestao?

Časno odigrati do kraja, podržati ABA ligu i ne igrati nikad više KLS pudlicinu ligu.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Momcima svaka cast.
Jbg, pravili su gluposti ali su se borili.

Ne bismo izdrzali produzetke - Milutinov, Pavlovic po 4, bez Milosavljevica - nadam se da nije povredjen.

Vanja, ne brini, sledeca ce uci.

Mislim da je jovic isfolirao da je pogodjen "delicem stolice" sto bi rekao denda. cigani su isli na to da se isprazni hala.

A cirbesu bi mogli i da sviraju neki faul u napadu.... :banghead


I kada ne budes prvi ti, i kada se cuju zvizduci, i tada cu Partizane, znaj, da te volim ja.

Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Leb te jebo, nama je gro utakmice odigrao tandem Milutinovic-Dalo...
Ne smem ni da zamislim sta se desavalo na klupi, pa je Gagi fasovao svlacionicu.
1022
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top