Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
@Crni Bombarder

Sad si me skenjao načisto. Ja sam se oduvek nadao da je jedini Duletov nasledniK Džile .

Uvek sam mislio da je to i Džiletova želja ,a i uvek se nekako Dule s njim pozdravi ,onako očinski !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izgradnja novog tima je nešto što je Partizan radio gotovo svake sezone, ali sada će neigranje Evrolige, koja je sa sobom ipak donosila kakve-takve sponzorske ugovore, predstavljati ozbiljan minus.

Nije neigranje Evrope ogroman minus nego ono SNS đubre, koje je naredilo da niko ne sme da sponzoriše KKP bez njegove dozvole!
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Leo obrnuo igricu, kakav brat :šal
Vidim da je klip izbacen pre vise od mesec dana a tek sad gledam :banghead
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Juce je pusten javno, taj datum odnosi se na postavljanje na Youtube u private režimu...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@Crni bombarder

Zašto nema ništa od Džileta? Jel u svađi sa nekim? Jbg, baš loša vest...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Sasa Pavlovic najverovatnije zavrsava karijeru,jer
mu je zena trudna po treci put,tako
da mora da se posveti porodici.
Cestitke Saletu i sve najbolje u zivotu.
I jos nesto,pregovara se sa jako dobrim igracem na poziciji tri.
Tako sam cuo
pa ako lazu mene lazem i ja vas.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Vidim da je i na onom drugom kosarkaskom forumu iznijeta ta informacija da ce doci igrac na poziciji 3, i to odmah vise nije tajna, samo da konkretno ime ne dodje do Vesica i Covica, onda tu vise leba nema.
Po nekom mom skromnom kosarkaskom znanju nama sledecu godinu vadi samo dobar skauting kada su u pitanju 2 jeftina a da budu bas kvalitetni Amerikanca, nesto slicno sto je Krka uradila prosle sezone sa Bukerom i Armstedom.
Mada, sam ostanak Murica i Milutinova, ako ovaj drugi ostane, je dovoljan pokazatelj da klub opet ide na trofeje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Mišljenja sam da takve stvari ne treba iznositi u javnost, ovo za Duleta i ono što je on rekao, to je ok, ali druge detalje, pa makar i bez imena, ja bih prećutala, zasad... Što je sigurno, sigurno je, ne bi me čudilo da imamo "krticu", msm, nekog pacova, u klubu, obzirom na sve što se dešavalo ranije, msm na priče oko dovođenja igrača, pa se sve izjalovilo... Radiš u miru i tišini, kad završiš, onda i objaviš, i to je to, svršen čin...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Ако је нека тема затворена то не значи да су све друге по избору отворене да прихвате њен садржај.
Ако већ никако не можете да издржите па се одлучите да постујете на погрешној теми, онда барем нека буде смислена порука, а не Миљеновић у Партизану, Паркер у Партизану.... без икакве утемељености и валидног извора.
 
Последња измена:

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vujošević prozvao za novu sezonu

Na početku priprema crno-belih u hali Pionir pojavili su se Milenko Tepić, Petar Aranitović, Vanja Marinković, Mihajlo Andrić, Janis Kuzeloglu, Miloš Glišić, Božo Đumić i jedino pojačanje ovog leta Miloš Koprivica.

CMmct05UYAAfFQE.jpg


Pod ugovorom sa Partizanom je i Edo Murić, koji je opravdano odsutan zbog oporavka nakon operacije ramena.

Prvom okupljanju tima prisustvovao je i Andreja Milutinović, igrač koji je pod ugovorom sa Partizanom do kraja sledeće sezone, uprkos nezvaničnim informacijama poslednjih dana da se na njega ne računa. Milutinović će biti na pripremama crno-belih dok se formalno ne definiše njegov status.

Osim devet igrača sa ugovorom na okupljanju se pojavila i grupa košarkaša koja će narednih dana biti na probi, među kojima je najzvučnije ime Nikola Silađi, bivši mladi reprezentativac Srbije.

Osim promena u igračkom kadru Partizan je napravio i izmenu u stručnom štabu. Umesto dosadašnjeg kondicionog trenera Radomana Šćekića, koji je uz crno-bele bio prethodne tri godine, o kondiciji ekipe brinuće njegov dosadašnji pomoćnik Zlatko Tešić.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Stojance jel Ti ovo zajebancija Ili je stvarno bonbona izmena
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ako nista rjesili smo se budale, odavno fizicki losiji partizan nisam gledao, nikakav napredak u fizici nisu igraci ostvarivali...(daleko od toga da nam je tim bio sastavljen od muskl frikova)
A tek o povredama koje su nas osakatile i izbile milione iz kkp-a.
Gledao malo ovu prozivku dns, ocekivao sam stranaca kao one jedne godine kada se pojavio argentinac, maltezanin i mexikanac a na kraju kls igraci...
Nadam se da ce biti jos dolazaka u narednim danima.
 
Последња измена од уредника:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da od ovih novajlija na probi, jedino Silađi, Reljić i Rebić mogu da konkurišu za prvih 12. Ali, dobro videćemo.
Veoma bi važno bilo da ako neko prođe probu, da to bude igrač koji zaista vredi ili može vredeti u budućnosti. Da se odluka ne donosi na osnovu ličnih interesa pojedinaca.
Uopšte, očekivao sam kvalitetnije igrače na probi. Pretpostavljam da je ovo neki početak i da će se sastav vremenom dopunjavati, jer sa ovim igračima ne bi uspeli nikoga da pobedimo u aba ligi. Uz još 4-5 igrača, stvari se menjaju...
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Rebića lično poznajem i igrao sam sa njim i mogu da kazem za njega da je veliki grobar i fizikalac ali ne mogu da ga definisem da li je za 3 ili za 4.Mogao bi da uleti u rotaciju kod Duleta i da nadju pravu poziciju i da proradi magija.Jos Siladji deluje interesantno_Ostali ce tesko do ugovora.Ako pogodimo sa makar dva stranca(ako bude makar toliko para) kao Dzile sa Armstedom mogli bi da se borimo za 4 u aba.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Šta bi s onim da će Kosta Perović početi pripreme s KKP? :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top