Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Браво Квиско за текст :clap , али, браво и Партизане за меч! :clap
Нека енергија и синергија публике и кошаркаша, потпуна вера у своје могућности, недостатак плеја као мотив да се игра боље и успешније - свака част! :clap
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ljudi, nesto je drugacije… sinoc je nesto bilo drugacije, ne znam sta ali osecam, osetila se neka nova, neka nadrealna energija… navijanje, igraci, dule, atmosfera… nesto dobro se desava… kao da je neko uglavio sveopstu euforiju euroligaske utakmice u program nikad nam teze aba lige…. ne znam, mozda se nerealno palim, mozda preterujem ali tako sam doziveo utakmicu sinoc…. utakmica protiv buducnosti i utakmica sinoc, razlika je toliko velika kao da ih deli 2 sezone a ne jedva dve nedelje…. ja verujem!
To nesto se zove Dragan Milosavljevic :D
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Olimpiju u subotu nabosti svom snagom i mislim da bi to bilo to sa njima.To bi im bio peti vezani poraz u aba a sutra im pocinje i last32 grupa gde prvu igraju sa Brose Basketom gde ce se trositi jos vise...tih 6 utakmica ce ih unakaziti.
Cibona ce sama sebe sjebati,osipaju se.
Uglavnom panterima se upalio signal da su nam na nisanu i ne mogu da nam pobegnu za polufinale plej of-a.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
2. Budućnost.13-3 (LEV, cib, CZT, meg, ZAD, oli, sol, KRK, ced, PAR)
3. Cedevita....11-5 (met, igo, MZT, lev, CIB, czt, MEG, zad, BUD, sol)
4. PARTIZAN...9-7 (OLI, met, IGO, mzt, LEV, cib, CZT, meg, ZAD, bud)
--------------------------------------------------------------------------
5. Cibona.........9-7 (zad, BUD, sol, KRK, ced, PAR, met, IGO, mzt, LEV)
6. Olimpija......8-8 (par, MEG, met, ZAD, igo, BUD, mzt, sol, lev, KRK)

Puno je još do kraja, čitavih 10 kola. Ipak, neke stvari bi mogle već sad da se prognoziraju:

Budućnost ima zajebanih (manje ili više) svih 5 gostovanja, plus igraju kući protiv mutanta i nas. Mogli bi oni da sastave bogami dosta poraza do kraja...kući su pukli već od Cedevite, idu im tek u goste...njima 2. mesto uopšte, ali uopšte nije sigurno!

Cedevita će imati 2 ili najviše 3 poraza do kraja. Po meni, ako drknu Budućnost kući oni će sigurno biti 2. na kraju!

Mi sa sve tri pobede u naredna tri kola sigurno obezbeđujemo plej of!

Cibona u naredna tri kola sigurno gubi barem jednu, a lično očekujem da izgubi 2 ili čak možda sve 3! Posle toga im je, po meni, džaba sve...

Olimpija, ako je mi drknemo, realno ne može više da se vrati jer će pući posle barem još 2-3 do kraja.

---------

Metalac će igrati važnu ulogu do kraja - on kući čeka redom (uzastopno!) Cedevitu, nas i Olimpiju, a par kola pre kraja i Cibonu!
Želim Metalcu 3-1 u ova četiri meča!

Ako je ovo pre za "Košarka u regionu" - prebacite ovo u za goste nevidljiv deo foruma, ali...ja bih ovo ipak ostavio ovde, da svi vide, DA SVIMA BUDE JASNO DA ĆEMO MI TEŠKO DO 3. MESTA! :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Odlicno sam sa pomocnim trenerom Metalca, prenecu mu to za 3-1 :D

Ne znam, nada postoji, ali cemo zaista tesko do tog treceg mesta. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ja se bas brinem sto necemo moci do tog treceg mesta... poznato je da je radonjic vrhunski trener i da DV bas ima problem u bitnim utakmicama, kada se odlucuje o trofejima da odigra mec na vise pobeda protiv njega...

bas, ali bas-bas sam se zabrinula sad...



:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja mislim da će mutant da se sklanja nama sa parketa kad budemo igrali protiv njega. :D Ali džaba im, davaćemo u tom slučaju auto koševe! :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.760
Локација
Humska ulica
Bice tu jos svakakvih iznenadjenja
Ipak raspored do kraja kakav je dodjoh na neku racunicu
3.Partizan 17-9 (Poraz: samo od Cibone ili FMP i od Buducnosti)
4.Cedevita 16-10 (Poraz: Metalac,FMP,Zadar,Buducnost,Solnok)
-----------------------
5.Cibona 14-12
6.Olimpija 14-12

Cibona i Olimpija mi ne deluju kao neko ko po rasporedu moze da nam pripreti jer se realno raspadaju svakim novim danom

Mi imamo fantastican raspored sve do Cibone,to ce biti zez ali i to mozemo da dobijemo i da ne moramo da igramo pod pritiskom protiv nadam se tada skapalog od umora FMP-a.Buducnost uvek dobijamo tamo ali ajde da kazemo da je zajeb utakmca i da mozemo i da izgubimo.
Sto se tice Cedevite msm da oni na strani imaju strasno zeznute protivnike.Metalac je tukao Buducnost verujem da ce i njih,FMP,Zadar je jako neugodan postao,verujem da je tu moguce da puknu,Buducnost smatram da je jaca za klasu i da ce da im lupi revans za ono u PG iako ce to biti vraski tesko (za nas strasno bitna utakmica),za kraj ocekujem da ih Solnok sjebe u Madjarskoj 9Cedevita u Zg ih tukla za pola kosa) tako da je sve ovo ostvarivo...bice tesko da se poklopi ali nije nemoguce.Malo je sada zajeb ovo sto se Cedevita pojacava (Tomas,Barac) ali videcemo sta ce biti do kraja.To je ako se juri trece mesto.
Sve u svemu i da budemo 4. jedva cekam da vidim kako ce GMO iz predgradja da odigra pod pritiskom polufinale ha ha...ima gace same da im spadaju :wink:
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ko je lud da bude 3.pa da gostujemo u play offu u Pg ili Zg, Buducnosti ili Cedeviti? Kad mozemo svih 3-4 utakmice polufinala da odigramo u Pioniru, i sa ekonomske strane nam se ne isplati da budemo 3.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nerealno je da budemo iznad cetvrtog mesta. Ali bas nerealno, te kalkulacije ostavimo po strani.

Zna se na koga ciljamo, a njima ako ne odgovara neka izgube sve do kraja.

Idemo na FMP, pa kako im Bog bude dao.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ma nije bitna tu ekonomska strana i par hiljada eura gore-dole. Nego to su nasi kosevi,nasi navijaci, nasa hala i nase stare musteriju... Ne ide da ih ne ispostujemo i zaobidjemo kao ,,prvake univerzuma i stub srbstva":D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Za one koji maštaju o 3. mestu, u fazonu "da makar imamo obezbeđene kvalifikacije za EL ako u finale uđu prva dva iz lige", evo nečega iz propozicija takmičenja:
Članak 6. Pravo igranja u Euroligi​
6.1. Pravo igranja u natjecanju Eurolige u sezoni 2015/16 ostvarit će dva (2) kluba i to finalisti Play Offa u sezoni 2014/15.
6.2. Pravo igranja u Euroligi u sezoni 2015/16 mogu ostvariti klubovi ABA lige koji ispunjavaju mimimalne uvjete po pravilima Eurolige.
Znači ni reči o učešću nekog kluba u kvalifikacijama za EL! A prethodnih godina je u propozicijama uvek pisalo to oko učešća u kvalifikacijama! Dakle sve je jasno - zaboravite na sigurno učešće nekog iz ABA u kvalifikacijama za EL!!!
Ko je lud da bude 3.pa da gostujemo u play offu u Pg ili Zg, Buducnosti ili Cedeviti? Kad mozemo svih 3-4 utakmice polufinala da odigramo u Pioniru, i sa ekonomske strane nam se ne isplati da budemo 3.
Apsolutno. Ovaj aspekt sam skroz smetnuo sa uma. Zna se koliko grcamo sa parama...lepo da se zabijemo u Pionir, da se posle tačno dva puta ode van njega (kad je u pitanju ABA), da poslednja utakmica u ABA bude opet u Pioniru i ja tu ništa više ne bih dir'o...pa makar pukli 0:3 u finalu!​
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Uopste ne treba njih da se plasimo, oni formu ne mogu dici vise od ovoga, moze da dodje do pada, igraju vise utakmica od nas (racunajuci EL) moze im doci do povreda, a mi kad se oporavimo, nema razloga za strah
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
до пре коју недељу писало се како ћемо тешко до четвртог места,а сада после неколико победа већ се прича о трећем,иако ни четврто нисмо обезбедили.треба ићи корак по корак
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
На крају ћемо се борити још и за прво место. :D
Нама је једини и искључиви циљ четврто место, ништа друго не треба да нас занима. Не постоји ни слађи а ни тежи пут.
Још је прерано да причамо о томе али свака радост коју смо доживели претходних година освајањем трофеја биће смешна уколико до њих дођемо и ове године.
Стално понављам, ми смо на неки начин спремни и припремљени на то да не успемо ове сезоне. После свега што нас је пратило и после свега што се дешавало ове сезоне, то је нормално. Друга је ствар што ћемо ми крв пропишати да то не дозволимо и што се сви надамо наставку доминације.
А са друге стране, ако цигани издувају, какво ће то приземљење и шамарчина за њих бити...
Али, отом потом. Да се освоји то четврто место па полако...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dopuna u vezi kvalifikacijja za EL: Iz pouzdanog izvora sam upravo saznao da kvalifikacija za EL ubuduće neće ni biti! To je već završena stvar, samo što nije još javno obelodanjeno crno na belo!

To se "kuvalo" još u momentu kad su pravljene propozicije za ABA 2014/15, a sad je već do kraja "skuvano"!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top