Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Jebo mater gledam ovaj snimak na sosu i iznova se jezim,iako mi je tako bilo gotovo celu utakmicu u Pioniru.
Ovo ljudi nema niko,mi smo gledajuci imena,navijace,atmosferu najveci klub u Evropi,ne mozda po rezultatima,ali po svemu ostalom daleko najveci!!! Ne priznajem od ovog dana veci klub od KK Partizana,znao sam to i ranije,ali ovo veceras me samo ucvrstilo u tom razmisljanju.
Steta je velika sto zivimo u ovoj materijalno bednoj drzavi,sto nema para da se odrzi tim par godina u kontinuitetu,inace bi i rezultatski bili medju najvecima...
Hvala svima na ovoj predivnoj veceri,nikada je zaboraviti necu :respect
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Тегелтија, љубим те у курац.
Извињавам се на речнику.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ponos,ponos,ponos,ponos...neki se vec unapred zalili na SOS,reportaza za sada vrhunski odradjena.Ubacise sad i ovo iz Zagreba,prelepo,stvarno prelepo.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако је и било основа за неверицу, ово вече је показало да је ћорава мафијашка пудлица - отровни патуљак, по први пут у свом бедном животу изговорио какву истину, а да је у своја погана уста узимао Партизан.
Истина је у томе, да Институција заиста има већи, заправо неупоредив буџет и то не само у односу на то скупо плаћено дегенерисано чедо, него по свој прилици и у односу на било који други клуб на кугли земаљској.
Нема пара којима би се могла поравнати толика разлика, нити постоје спонзори који би могли надоместити такав хендикеп.
Тешко да би било ко могао сабрати све цифре тог буџета, а да невоља буде већа има да се смрзнеш колико је тек важних бројева фалило вечерас.
Пуни смо к'о брод, од сад па док је света, а ко би и помислио да може тако, тешко и никако, сто живота да има.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Ali najjace :D
Tegi prica sa Kojom i kaze: "Your first point in Partizan dres" :D
Oplakah :D
:napred Partizan
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Tegi se pravi Englez, tu su negdje on i Dule sto se tice Engleskog :buhaha

Treba pohvaliti Tegija i SOS bez zajebancije!

P.S. Duleta su spucale emocije zesce, ali stari lisac to vjesto krije.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ja sam odusevljen, svaka cast!
I prilog je odlicno odradjen. Kao sto neko rece, ovo je dokaz nase velicine i "budzeta". A koliko samo ima onih koji nisu mogli da dodju....
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Hvala Tegeltiji na ovome.

Ne znam da li bih prezivio, da nisam vidio ovaj snimak, a srce u toku gledanja samo treperi.

Ovo nema niko!!!

Znam da veceras necu moci zaspati od uzbudjenja i utisaka i nije mi žao.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Ista situacija...

Od uzbudjenja i srece nema spavanja.

Falili su samo Zeljko, Bogdan, Jan, Zo i Pekmen... Sa njima bi sva esencija GROBARSTVA bila prisutna.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ovo cudo veceras :respect :respect :respect ne moze se opisati recima... Bulat i pesma :bow down atmosfera :eek: Kakva imena
Opustosen butik i majica koja mi za broj manja :roll: ... jos mi devojka kaze uzmi vecu a ja u fazonu pa naravno da deluje da je mala kad sam je navuko preko bluze. Jos kad se opere bice mi taman ali ako smrsam 10 kila :buhaha

Ne da nema spavanja nocas nego nema spavanja do kraja sezone :D... Ej Bulat i pesma :respect od te kombinacije moze da se rikne...

pla.png

Svih 19 varijanti pa ko voli nek izvoli. Sigurno je da nista nije sigurno...
Cedevita ispala iz evrokupa.

kal.png


Par pitanja za Je-Ne-A ili nekoga ko zna odgovor:
Kada je zreb za superligu?
Za vikend 11-12. aprila nema utakmica u superligi?
Za vreme playoff-a ABA lige superliga se ne igra?
Sasa i Josh za superligu menjaju brojeve?
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Istorijski i neponovljiv događaj, kao i Istanbul '92.

Ponos, sreća, radost, ljubav, PARTIZAN!
 

SkyFire

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
12
Reaction score
3
Локација
Chicago
Jedva sam cekao da krene reportaza na sos-u. Tegiju i sos-u veliki naklon kako je odradio ovo veceras. Generalno sam pod velikim utiskom, emocije,jeza,ponos.....ostaje zal sto nisam bio u mogucnosti da budem tamo ali verujem da oni koji su bili da im je bilo nezaboravno.Kad vidis kakve sve velicine od igraca su veceras bili tamo onda slobodno mogu da kazem da smo mi vise od institucije!

PS. i dalje se nadam da ce bar neki od sinocnih dresova naci na ovom forumu na licitaciji?! sta kazes gazda?
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Bez preterivanja jedan od lepsih i najemotivnijih trenutaka, stvarno smo INSTITUCIJA.
@Skyfire, cuo sam od vise igraca da ce da potpisu dresove i da svi idu na aukciju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.080
Reaction score
36.078
Ако је и било основа за неверицу, ово вече је показало да је ћорава мафијашка пудлица - отровни патуљак, по први пут у свом бедном животу изговорио какву истину, а да је у своја погана уста узимао Партизан.
Истина је у томе, да Институција заиста има већи, заправо неупоредив буџет и то не само у односу на то скупо плаћено дегенерисано чедо, него по свој прилици и у односу на било који други клуб на кугли земаљској.
Нема пара којима би се могла поравнати толика разлика, нити постоје спонзори који би могли надоместити такав хендикеп.
Тешко да би било ко могао сабрати све цифре тог буџета, а да невоља буде већа има да се смрзнеш колико је тек важних бројева фалило вечерас.
Пуни смо к'о брод, од сад па док је света, а ко би и помислио да може тако, тешко и никако, сто живота да има.

+1
ma +1000000


Svi, ali kompletno SVI, mogu samo da se sagnu i da nam p... Dok postoji i jedan Grobar na kugli zemaljskoj ovaj klub će stajati uspravno.


Hvala svakoj osobi, od osnivanja pa do danas, koja je učinila ovaj klub onim što jeste - INSTITUCIJOM.

Hvala svakome ko je juče bio prisutan, hvala i onome ko je bio opravdano odsutan. Hvala svakome ko je pomogao na bilo koji način da se ovo juče dogodi i hvala svakome ko je na bilo koji način doprineo da ova akcija uspe.

Na zagrevanju mi je srce bilo puno. Na početku uz "Da volim crno-bele" sav sam se naježio. Kada je Pionir grmeo uz Bulatovu pesmu suza je krenula, a srce hoće da iskoči. Da sam propustio ono sinoć, kajao bih se do kraja života.

Hvala još jednom dedi i ocu što su mi pokazali pravi put. Nadam se da su ponosni i na onom svetu.

I na kraju, hvala i onom ološu koji nas mrzi. Hvala im što me svaki dan podsećaju kakav ne želim da budem.

:napred Partizan
 
Последња измена:

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Nisam bio u mogucnosti da gledam ...ima li repriza ili jos bolje snimak na tubetu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top