Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Igrači KKP ni tehničke ne dobijaju kao ljudi kad je Dule trener, a kamoli uvredljive pesme protivničkih navijača. :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dule je majstor za tu psiholosku pripremu utakmice. Trener- otac. Ako neko stiti svoje igrace i brine o njima, onda je to Dule...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

raspored.png
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Da li je moguce da smo kao narod dotakli ovoliko dno? Kada se na stadionu ili u hali ne bude culo "VUCICU PEDERU", znacu da smo potonuli do kraja. Dok God se cuje to andjeosko......bozansko skandiranje, ima nade za nas. Da li je moguce da diktator moze iz dana u dan lupati ovakva sranja i da vaskoliku javnost zaboli, da izvinete, kurac. Ovo nema nigdje....jebo im Djokovic mamu svima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Macvan je jedan od retkih igraca koji je dobio svoju pesmu od strane cigana u poslednjih 10,15 godina.
Zasto, zato sto DV namerno uzima svu tenziju na sebe jer zna da mu nije problem da to iznese, zanimljivo da se to skandiranje Macvanu prvi put dogodilo i pocelo bas kada DV nije bio trener.
Lucic je recimo sigurno protivnicima iritantan iako ga ja maksimalno gotivim, jer zna da flopuje ima psiho face, pa mu nije nista skandirano.
To je sve do detalja opisao Dzile skoro u nekom podkastu za neki slovenacki sajt. Ne mogu da se setim koji...
EDIT
Nasao
http://apparatus.si/p063/#more-3124
vredi odslusati

Ne da vrijedi, nego je obavezno stivo. Ako vam je mrsko, slusajte sutra dok budete gledali LS :D, ja sam tako uradio danas. Dzileta bih, cini mi se, mogao slusati stalno. Steknete utisak da biste mogli sa njim otici na pice i pricati pola dana. Fenomenalan odnos prema zivotu i drugom covjeku, a posebno vaspitanju tog.

Izvinite zbog skretanja sa teme, ali Dzile pa nekoliko stepenica praznih, pa onda neko drugi kad Dule odluci da mu bude Profesor a on polaze na klupi sampiona.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
.
To je sve do detalja opisao Dzile skoro u nekom podkastu za neki slovenacki sajt. Ne mogu da se setim koji...
EDIT
Nasao
http://apparatus.si/p063/#more-3124
vredi odslusati

Džileta slušam dosta u poslednje vreme...
Na stranu što o njemu mislim da je vrhunski poznavaoc košarke, uopšte mi se ne sviđa način na koji on sebe predstavlja trenutno i ne bih ga poželeo za budućeg Duletovog naslednika. Velika je razlika između njih.
Džile je postao loš filozof, pun je nekog"neostvarenja", bunta, tihe patnje za NBA itd. Na obična pitanja daje nedorečene filozofske odgovore koji traju po 20 minuta. Predstavlja se kao da je popio svu pamet ovog sveta, izlazi u diskoteke, rke krke...:roll:

Dule je košarlaški genijalac i način na koji on vodi i trenira ekipu je neverovatan. Čovek čini čuda. On je jedini trener u Evropi čija ekipa (nebitno koja i kakva) kroz sezonu sigurno napreduje, naprosto to je zagarantovano - must. Blago je što ga imamo u KKP, pogotovo u ovo vreme. Jako dobro zapažanje je prebacivanje pritiska na sebe i oslobađanje igrača od istog. U Partizanu uvek igraju kulturni igrači, sa vrhunskom radnom etikom i ponosom. A propaganda sporta nije samo trofej, već upravo to što mi u KKP imamo.
Sa druge strane, sve ružno ide na njega. Tako mora, jer naprosto "ružno" postoji... i mora negde.
Nažalost, Duletov posthumni značaj u društvu će biti mnogo veći nego danas.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Onaj cigic Jakovljevic kod Anusa se ukakio vec, kaze ako sad ne osvojimo ne znam kad cemo i ko zna kad cemo...tri tacke i tri tacke...
Sad da dobijemo i Buducnost i sve do kraja majku vam jebem koliko ste se usrali, a do skora ste imali tim za F4 EL i najboljeg stranog igraca koji je ikada igrao u Srbiji MW.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Džileta slušam dosta u poslednje vreme...
Na stranu što o njemu mislim da je vrhunski poznavaoc košarke, uopšte mi se ne sviđa način na koji on sebe predstavlja trenutno i ne bih ga poželeo za budućeg Duletovog naslednika. Velika je razlika između njih.
Džile je postao loš filozof, pun je nekog"neostvarenja", bunta, tihe patnje za NBA itd. Na obična pitanja daje nedorečene filozofske odgovore koji traju po 20 minuta. Predstavlja se kao da je popio svu pamet ovog sveta, izlazi u diskoteke, rke krke...:roll:

Dule je košarlaški genijalac i način na koji on vodi i trenira ekipu je neverovatan. Čovek čini čuda. On je jedini trener u Evropi čija ekipa (nebitno koja i kakva) kroz sezonu sigurno napreduje, naprosto to je zagarantovano - must. Blago je što ga imamo u KKP, pogotovo u ovo vreme. Jako dobro zapažanje je prebacivanje pritiska na sebe i oslobađanje igrača od istog. U Partizanu uvek igraju kulturni igrači, sa vrhunskom radnom etikom i ponosom. A propaganda sporta nije samo trofej, već upravo to što mi u KKP imamo.
Sa druge strane, sve ružno ide na njega. Tako mora, jer naprosto "ružno" postoji... i mora negde.
Nažalost, Duletov posthumni značaj u društvu će biti mnogo veći nego danas.

Ne bih se složio, sve sto je rekao u intervjuu je krajnje jednostavno, i ima tu i duletove filozofije, koji je uzgred isto tako filozof na neki nacin...
Poznavanje kosarke, ne treba trositi reci, zna sve, prati sve, bio je svuda, samo mu treba to iskustvo sa vecim klubom...
Sa krkom je radio u sloveniji isto sto i dule sa partizanom, izacio je dosta mladih, od dragica, murica itd...

Velika steta bi bila ako mu se bar ne da sansa u partizanu jednog dana... O grobarstvu da ne pricam
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Onaj cigic Jakovljevic kod Anusa se ukakio vec, kaze ako sad ne osvojimo ne znam kad cemo i ko zna kad cemo...tri tacke i tri tacke...
Sad da dobijemo i Buducnost i sve do kraja majku vam jebem koliko ste se usrali, a do skora ste imali tim za F4 EL i najboljeg stranog igraca koji je ikada igrao u Srbiji MW.

Šta to govori? Da će protiv nas igrati pod neverovatnim pritiskom i imperativom! Dok naši momci jedva čekaju da razvale raspalu, mutiranu kurvetinu! :D Žvaće bulja gaće! :buhaha :buhaha :buhaha
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne bih se složio, sve sto je rekao u intervjuu je krajnje jednostavno, i ima tu i duletove filozofije, koji je uzgred isto tako filozof na neki nacin...

Dule i jeste filozof, Džile pokušava da bude...
Nije ni bitno što se ne slažemo oko suštine.
Elem, čovek u Sloveniji radi odličan posao i želim mu sve najbolje u budućnosti, s tim da mislim da nije za nešto mnogo više od Krke kao prvi trener.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da se i ja ubacim malo oko ovih pisanija o Dzikicu.Nisam pratio mnogo njegov rad,dal je dobar trener? najverovatnije jeste,ucio je kod najboljeg,a dali je veliki Grobar,e to sa sigurnoscu mogu da potvrdim da je.Igrom slucaja nasao sam se na treningu makedonske reprezentacije koju je vodio (ne znam dali je jos selektor) a on vodi trening u Partizanovoj trenerci.Od tad sam njegov postovalac.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odjavljujem se dobrovoljno sa KK-podforuma sve do ponedeljka. Toliko sam naelektrisan, a opet informisan o dosta stvari, da se bojim da se ne izletim i nalupetam ovde javno o stvarima zbog kojih bi mogli kao klub da imamo štete narednih dana. :D Bolje da padne "samoban" nego da "tresnem" nešto i ja sjebem štošta. :D Adio do ponedeljka.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала
Одвалит ћемо Будућност (зато што смо у могућности), а штета је што онда нећемо моћи у полуфиналу одвалити ФМП :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Navodno dva Slovenca + Hrvat, tj. Pukl, Javor i Dožai nam sude meč u Morači!?

Cedevita nam konkurent za treće mesto, a delegiran sudija iz Hrvatke!?
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
815
Reaction score
2.772
Meni se svidja sto nam sudi Hrvat a evo i zasto (osim, jelte, sto nam je zemljak :D ).

Tehnicki, Cedevita nije konkurent nikome za trece mesto jer zavise samo od svoje utakmice protiv Solnoka.Ako pobede, tada idu na pobednika duela izmedju nas i Buducnosti.Ako igraju protiv Buducnosti, tesko da ce im biti dozvoljeno da eliminisu Milov projekat iz Evrolige.

Sa druge strane, ako igraju protiv nas, Cedevita moze racunati u najmanju ruku na ravnopravan, a mozda cak i na povlascen tretman, jer je pitanje koliko ABA zeli dva srpska kluba u EL.Tako da, ako zaista hoce da kalkulisu, meni je logicnije da ce ovako da razmisljaju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.763
Локација
Humska ulica
Ma dok god je Pukl glavni ne brinem ja ni najmanje :D
GAZI !!!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Intervju Saše Đorđevića za španske medije:
http://kosarka.hotsport.rs/2015/03/...-bolelo-posle-revijalnog-meca-grobari-za-nas/

Prvi sam na forumu uputio kritiku na Saletov račun posle revijalnog meča "Grobari za nas", posle konferencije sa Danilovićem! U tom momentu su mi par izgovorenih reči zasmetale. Shvatam da sam preterao i neopravdano izrazio sumnju u njegovu navijačku vernost i pripadnost Partizanu! Sale je jedini igrač koji me je naterao da pustim suzu od sreće, te čuvene 1992 godine, pa su me zbog toga malo i povukle emocije da ga kritikujem! Jednostavno, on je bio veliki u mojim očima i u njega sam gledao kao u Boga dok je igrao u Partizanu, zbog čega mi je zasmetala njegova izjava na konferenciji, da je na meč došao zbog Danilovića! Naravno, ipak je on selektor koji treba da se suzdrži od navijačkih opredeljenja bar dok obavlja taj posao! Ova njegova izjava gore u ovom intervjuu ipak govori o njemu kao čoveku i Partizanovcu!

Ovim putem mu se izvinjavam i za njega jedan veliki! :respect

Molim sve Vas forumaše da se ne nadovezujete na moj post! Imao sam potrebu da sa vama podelim ovu moju emociju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top