Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jbg
Nekoga boli sto je puko pare na kladionici
Nekoga boli jer ne voli kada Partizan izgubi i u bocanju
A neke ce tek da boli
Lepo je napisao covek iznad
I u najgorem slucaju da puknemo od pantera,ulazimo u finansijsku stabilizaciju,jer nam istice prokleti reprogram,i klub ce polako stati ponovo na zdrave noge
A ako ugazimo pantere,ugasicemo ih po drugi put,po svoj prilici za sva vremena
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ta famozna mrezica, jeste je dirao ali kolko je vukao, nije pomerio obruc, tom linijom su ver isle sudije, najbolje da se javi neko ko je sudija ovde?
Ali izgubili smo kad su izasli gagi i sasa, i to posle nema veze, ja sam ocekivao i gore sudjenje, na akojonu je bila agresivna odbrana al dal ste stvarno ocekivali da sude faul, i ta urucenja njemju su glupe greske

Nismo favoriti protiv telekoma, (cemu histerija i izliv radosti to se obija o glavu cesto), jer nam je klupa tanka, al kako je bilo na pocetku dobro je, mogao je i da ne dodje i macvan i pavlovic

Brate kako je nije vukao? Pa ono nije dodirivanje blago nego cimanje i to poprilicno i to sve dok lopta skakuce na obrucu. Nema tu sta, dirao je mrezicu i morao je da bude ponisten kos!

Doslo se do 2,3 minuta do kraja i naglo se menja kriterijum. Akojonu Savovic podmece koleno i nista, udvajanje gde samo pljusti po njemu i nista, sa druge strane oni cim udju u reket odmah su bacanja, mislim da ovaj planinic nije u zivotu na jednoj utakmici onoliko bacanja pucao! Na minut do kraja oni jos uvek nisi bili u bonusu nego su imali 3 prekrsaja u onakvoj utakmici gde samo prsti...a mi imali vec 7
Podelise one tehnicke uz k...lepo se videlo da Pavlovic nista nije radio u onoj guzvi i taj naknadno dodeljen faul mu je bio 3. a njima dobio Kuk kome je to bio 1.
Draganu su bar 2 faula izmisljena, narocito 5. kada uopste nije bilo nikakvog faula a i ako je vec sviran mogao je Milutinovu da se svira a nikako Gagiju
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Dule na KZŠ prozvao Dožaija za suđenje, ne i Pukla!

Pa Pukl je gledao snimak ako se ne varam?

Sada gledam po 10ti put, KOS JE NEREGULARAN, 100%....

Nasi su mogli da uloze prigovor posle utakmice, ali NISU...

Neznam sta da mislim, svi smo malo nervozni..
Mislim da su nam ove sudije sudili najbitnije utakmice u ovoj polusezoni, Cedevita, Cibona, fmp...tada su valjalji sada su nas sjebali..ali nemogu da se otmem utisku da smo ih imali i da je ipak sve od nas zavisilo...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.425
Reaction score
40.774
Локација
Žrnov
ma šta se trudite... suđenje je bilo savršeno, Crnogorci su bili džentlmeni, Mažić je naš najbolji sudija, i ovi igrači naši, em su plate dobili još i lopte gube, pa ljudi pucaju na kladionici zbog njih...

EDIT: zaboravih, i Dule nije tražio tajm-aut, a to čak i cigani znaju da treba da uradi..
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Mnogo mi je drago što prenosiš šta umnobolni i lobotomirani cigani misle o detaljima sa utakmice, posebno o postupcima Vujoševića, isto tako je dobro što ste se složili da je suđenje bilo fer i korektno.

Naravno da cu se sloziti jer je meni to prvo proslo kroz glavu kad se igra raspala, kada nisu bili u stanju loptu da prenesu, normalna stvar je da se trazi time out, da se ekipa malo sastavi, pogotovo jer su ostala 2 do 3 napada do kraja, tako da je to rekao cigan, rumun, tunguzijac, isto bih se slozio.
Necu ulaziti u dalju diskusiju ni sa kim, da nisam svim srcem zeleo da pobedimo i da nisam bio siguran u to ne bih 2 necije plate stavio na nas. Kraj price, idemo dalje, sta sad.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.425
Reaction score
40.774
Локација
Žrnov
Jbt, ja nikad ni dinara ni na jedan naš klub nisam stavila.. pa ja ni ne volim izgleda Partizan.. :roll:
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Nema sta mnogo da se prica, namestili su nas na cigane, lepo to odgovara klanu vucic-djukanovic, ali nema predaje. Ona trojka je morala biti ponistena, kad sam video da gledaju snimak i da se vidi na snimku nisam imao dilemu da li ce ponistiti ali :pop. Mogli smo ovo da zavrsimo mirnije, ne znam zasto smo forsirali predaju lopte Akojonu.. Odseklo nas je i izbacivanje Sase i kapitena, pa jos i pad Macvana na kraju...

Bozo je decko napredovao ali ovo je njemu realno prva utakmica u ovako neprijateljskoj atmosferi, do juce je igrao u polu praznim gimnazijalskim halama. Akojon je dobro reagovao na cvrscu odbranu, nije imao previse problema. Ima tu dobrih stvari... Imamo cemu da se nadamo.

Mislim da ce kljuc sezone biti u Pavlovicu. Ako zapne sad, i ako pruzi partije kao npr u prethodnom derbiju kad je driblingom i snagom lomio mutirane, a u odbrani bio nepremostiv - imamo dobre sanse.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam za vas, ali ja nisam baš nešto tužan što moramo na preimenovani FMP. Mi smo jedini koji možemo da ih izbacimo, da ne igraju Evroligu. Mogu i oni nas, to stoji, ali Milogorec i Cedevita njih nikad ne bi mogli da izbace, a nama niko ne garantuje da bi protiv zagrepčana prošli u finale.

Ovako, ako prođemo u finale, biće to tek za uživanje. Igramo finale, idemo u Evroligu, a usput smo izbacili govna iz Železnika.

Molim vas da mi ne pričate kako je u interesu srpske košarke da obe ekipe idu u Evroligu. Svi znamo da bi u tom slučaju država njima dala 99% novca, a nama 1%. Daće oni njima i ovako, ako ne odu, ali bar nećemo morati da ih gledamo.

Partizan sada ide na sve ili ništa, ja ih podržavam.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa Pukl je gledao snimak ako se ne varam?
On je bio glavni sudija... To i jeste u njegovoj nadležnosti!

Ali i meni je iznenađenje da Dule nije pomenuo situaciju oko te trojke!?

Možda se vodio logikom da pošto već idemo u polufinalu na FMP onda i nije obavezno da će nam na tim mečevima suditi Slovenci... Hrvati sigurno makar jednom (ako ne i više puta), samim tim verovatno i Dožai... Zato ga je i prozvao možda!?

U polufinalu mogu suditi i kompletno sudije iz Srbije... Znači i Ćokijevi Glišić i Obrknežević dolaze u obzir!

A ne treba zaboraviti da je Beloševića napakovao DUletu onu suspenziju pred Novu godinu!
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ovakvo sudjenje je razlog zasto mi je pred ovaj rasplet u poslednjem kolu jedina zelja bila da izbegnemo Buducnost.
Sa ciganima znamo kako i sta, buducnost ima dosta igraca koji mogu da prokinu.

Veceras mi je pomesan utisak ostavio Akojon, u odbrani je nesumnjivo igrac manje, a ni u napadu mi nije bas ulio neku sigurnost svojim odlukama, nadam se da je sve to do toga sto je prvi put igrao u onako neprijateljskom okruzenju, i sto su igrali flastera na njemu posle one 2 uvodne trojke koje je spakovao.
Sad treba zbiti redove, i pripremiti se za polufinale, ne sumnjam u Duleta kada su u pitanju plejof serije.

I da, zna li se kako je Macvan, onaj udarac glavom od parket nije izgledao nimalo naivno?
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
@Gazda
Nisu oni ni poslednje 2 godine izborili EL na parketu pa su je igrali na ovaj ili onaj nacin. Misljenja sam da ce tako biti i sledece sezone posto oni kao prvoplasirani iz regularnog dela imaju sigurne kvalifikacije po propozicijama iz prosle sezone. E sada ova frka oko ULEB i FIBA moze da poremeti dosta stvari tako da ce biti sigurno vrelo leto.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Što neko reče - šteta je što smo izgubili, ali nije šteta što smo četvrti.

A, osim toga, nešto ne vidim nam se Dule preterano potresao. Gosti, mislite o tome... :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nisu oni ni poslednje 2 godine izborili EL na parketu pa su je igrali na ovaj ili onaj nacin. Misljenja sam da ce tako biti i sledece sezone posto oni kao prvoplasirani iz regularnog dela imaju sigurne kvalifikacije po propozicijama iz prosle sezone. E sada ova frka oko ULEB i FIBA moze da poremeti dosta stvari tako da ce biti sigurno vrelo leto.
Kvalifikacije za EL su pluskvamperfekat... Samo finalisti idu u EL, tačinje šampion sigurno, a vicešampion 99 %!

Mada i dalje postoje te zvrčke zbog kojih Cibona nije mogla da igra... Ako mi i izborimo EL na terenu, govna će gledati da nas sjebu van terena... Nije džabe aktuelni predsednik Skupštine Grada Beograda (Nikodijević SPS) onomad smejuljeći se rekao: "Našli smo način da ipak pobedimo Partizan!"
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Nikako nam ovo ne odgovara,nikako...

znaci za mesec dana udaramo ,pa ce biti ili pukovnik ili pokojnik.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Naravno, svi smo se nadali pobedi, ali nije se moglo bolje, jbg. Ne mogu da verujem da ona skotina sugava klepi Milosavu po glavi a ni nasi ni sudije ne odreaguju... Da je to ovde urađeno, prazna hala u tri kola bi bila kazna, o nasrtanju igraca, Sale razdvaja a dobija tehnicku, msm, sta dalje da se prica... Meni Dule, bre, sumLJivo miran, ljudi...:D Idemo dalje, vremena ima, materijala, Bogu hvala, itekako... Đetići, jebite se... (bez uvrede, znate na koga mislim)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ne boli me poraz kao poraz, boli me nacin na koji smo izgubili.
Trebali smo biti malo mudriji kod +7.

Kriterijum sudjenja, sve ste rekli.
Ja nisam mogao da vjerujem kako ono govedo onako hladnokrvno priznaje kos.

Sta reci o atmosferi.
Najgori soj ljudi, puni kompleksa.
Koliko smo kompleksa nabili svima po ex Yu, to je fascinatno i dokaz koja smo institucija.

Uz uzlaznu formu i uigravanje Akojona, optimista sam sto se tice polufinala.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne može Puklu niko ništa što je priznao trojku. Nažalost tako je. Pravila kažu da kad je lopta u uzlaznoj putanji, kad se ne spušta na obruč niti je na obruču, sudija ima pravo na procenu da li je to diranje mrežice "zavibriralo" obruč, ili je na drugi način uticalo da se lopta kasnije spusti u koš (kad je lopta na obruču to se automatski dosuđuje). On je procenio da nije uticalo. Ako ćemo realno - i nije uticalo (ako pogledate objektivno). Druga je stvar što mi sad pizdimo na tako usran koš koji je sve rešio. Taj Pukl je priznao "iz mesta" trojku Kecmana, taj isti Pukl je gledao snimak koša Smita iako je svima u "Areni" bilo jasno da ga je ovaj dao na vreme, taj Pukl je gledao snimak i večeras da li je Akojon dao koš za dva poena za 72:76, ili je to bila možda trojka (nije bila)...Ne bi se taj blamirao da gleda snimak, pa da ignoriše diranje mrežice tek tako...

Sudije nas jesu unakazile u finišu drugim strašnim propustima (pre svega Dožai nesviranim faulovima na našim igračima), ali smo ipak mi sami sebe najviše unakazili. Jedan jedini jebeni koš naših posle 72:79, ili 73:79 i o sudijama se uopšte ne bi diskutovalo. Propustili smo 3 prilike (Saša jednu, Akojon dve). +9 na tri ili + 8 na dva ipo minuta do kraja se ne stiže više u ovakvoj utakmici. Domaćin je već bio klinički mrtav, usran, jednostavno gotov, predao se. Ali džaba, svojski se potrudismo da mu damo neviđeno veštačko disanje i oživesno ih jebote! :banghead

Ovakav poraz ostavlja traga. Srećom, do plej ofa ima još puno, još čitave 3 sedmice i još 2 dana. Konsolidovaćemo se mi u svakom smislu. Fizički ćemo ojačati, a jačanje psihe za to polufinale biće poseban Duletov zadatak. Srećom, on je najbolji u tome, tu mu nema ravnog.

Uopšte nemam sumnju da smo u stanju da u prve dve utakmice protiv prigradskih govana ostvarimo barem 1 pobedu. Prigradska govna jednostavno ne znaju, n'umeju pod pritiskom i to će se još jednom pokazati u plej ofu. Ostvarimo li makar 1:1 u prva dva meča (lično verujem i u 0:2), prigradska govna neće dočekati svoje 3. domaćinstvo, u to sam isto tako siguran.

KK Partizan će za manje od mesec ipo dana po 7. put osvojiti ABA ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top