Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Nestigoh valjano da pogledam utakmicu protiv buducnosti zbog rodjendana, ali jedna scena mi je ostala u glavi, na +6 3 min do kraja ono zalijetanje dzosa.:banghead bukvalno su mi trnci prosli od glave do pete.

Odbrana jedna velika nula,onoliko promaje nije zapamceno u kkp-u.
Koliko smo samo lakih poena primili dovoljno govori podatak da smo izgubili iako su oni promasili 15ak bacanja.
Znaci 15 najsigurnijih(mozda ovo pravilo ne vazi kad planinic baca :D) poena u kosarci su bacili niz vodu i opet nas uzeli.

Ne svidja mi se reakcija kluba na ono sto se desavalo u samoj dvorani od batinjanja igraca,takozvani hrkljusa bez faula, do svog sranja koje se desavalo na tribinama, na to sve stoka se izvinjava vujosevicu, kapitenu pukla glava nista, neki imbecil ga pipa po glavi nista,koskanje koja rezultira sa dve tehnicke za nas i jednom za njih iako su je oni inicirali.

SRAMOTA jednom rijecju.

A ako se gleda malo sira slika dolazi se do ozbiljne otimacine koja je odradjena prema srpskoj kosarci i da postoji pravna drzava ove sudije bi isle na informativan razgovor za previde koje su pravili u zavrsnici ovoga meca, namjera je ocigledna, da se sprijece 2 srpska kluba da igraju evroligu...

prelako smo presli preko svega ovoga sto je naravno najveca karakteristika srba, pamcenje na nivou ptice.

Sto se tice duela sa ciganima(efempeom kako kome draze) ja ih nisam zelio u plejofuu jer imaju ono sto je nas godinama krasilo, vrhunskog centra i ekipu koja je sposobna da igra "ruznu kosarku" na poen manje.Igrace koji mogu da biju i da budu bijeni.
Koliko god statistika, mentalitet, trener bili nas veliki plus mislim da bi mi morali odigrati vise od 3 savrsene utakmice u seriji da bi ih prebrodili i plasirali se u PO.
Ja nisam pretjerani optimista, sto ne znaci da necu da slavim ako ih izbacimo kao sina da sam dobio :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedina prednost limenih bice igranje jos cinimi se 3 jake EL utakmice gde mogu da se dodatno ojacaju psiholoski.Mi smo to nekad imali sad cemo da se vezbamo na neke pickematerine timovima.Nije dzaba ponavljao General da je EL najbolja skola.Videcemo na sta ce da lici sve.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Još nešto: U ovakvoj konstalaciji protivnika i svega što prati ovaj duel koji je pred nama - meni se BAŠ sviđa taj raspored u kojem oni imaju "prednost" domaćinstva u 1. i 2. meču, a mi u 3. i u 4. meču (ako bude potreban). Ne bih ovaj redosled menjao ni za šta na svetu...i pritom se baš radujem što nije sistem 1-1-1-1-1 kao u domaćici.

Meni je ovo odmah palo na pamet ,posle utakmice u PG. Sto ti kazes a i moze se podvesti pod ono fudbalski, da imas revans kod kuce ... Ako me razumete...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jedina prednost limenih bice igranje jos cinimi se 3 jake EL utakmice gde mogu da se dodatno ojacaju psiholoski.Mi smo to nekad imali sad cemo da se vezbamo na neke pickematerine timovima.Nije dzaba ponavljao General da je EL najbolja skola.Videcemo na sta ce da lici sve.

Ne goji se prase pred Bozic... :wink:
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ako dobijemo prvi mec ja sam siguran 99% da idemo u finale, oni su iovako pickice jos ako odma udje voda u usi gotovo je :D :pickaciganska

Ko ce docekati sad to, ove dvije i po sedmice ce da traju vjecnost...
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kada ce se znati izbor domacinstva za plejof?
oni ne bi mogli napuniti arenu da im dodje klivlend sada,ali bi imali prednost meceva i treninga u istoj sto nije zanemariv faktor.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
A ako se gleda malo sira slika dolazi se do ozbiljne otimacine koja je odradjena prema srpskoj kosarci i da postoji pravna drzava ove sudije bi isle na informativan razgovor za previde koje su pravili u zavrsnici ovoga meca, namjera je ocigledna, da se sprijece 2 srpska kluba da igraju evroligu...

Koja dva srpska kluba? Čovićev i svetinja? Pusti sad patriotske naboje.

A što se tiče njihovog domaćinstva i prednosti kada je u pitanju Arena, jedva čekam da to vidim. Možda protiv nas otvore samo gornji prsten, ipak su oni "klub na nivou".

Čak bih voleo i finale jedno da bude u Areni protiv multivite ili future, i to repriza utakmice sa Budiveljnikom, sa sve takvom posetom. Ajde, bez brige, znaju PSD i DV šta rade. :napred Partizan
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.820
Oni ce imati 3 jake EL utakmice, ali cemo mi imati nekoliko desetina Duletovih treninga!

Pazite ovako, kukamo za plejom celu sezonu i pritom dobijemo poslednji derbi bez istog.Pa jbm mu mater, doveli smo tog Akojona (kakav je takav je, ali cinjenica je da menja protivnicke odbrane iz korena makar nista ne pogodio, a pogadja!), nemoguce je da ne budemo bolji sa njim nego bez njega, nije Dule budala, ukalkulisao je on i njegovu slabu odbranu i par drugih nedostataka kad je pravio planove.A prilicno sam ubedjen da cak ni on nije ocekivao ovako dobar sut Akojona, koliko god da je ovaj trpao u Kini.

Moja poenta je ovo - Od poslednjeg derbija (znam da nije derbi jer je ovo FMP ali nije sad bitno) , apsolutno imamo prostora za napredak po vise osnova.Tu je novi igrac, tu je nase tradicionalno dizanje forme za odlucujuce meceve, tu je jos mnogo treniranja i rada, tu je uigravanje.....dakle sve ono sto cigani nemaju i sto ne mogu da poboljsaju.Odigrali su oni vec dovoljno meceva u EL, nece im jos tri pomoci, a cini mi se da poslednju igraju 4 dana pred plejof!


Osvrnuo bih se za kraj na nesto na sta je Globus skrenuo paznju.Utakmicu protiv Buducnosti smo mozda i previse gledali kroz prizmu toga ko ce na FMP.Pa neka smo i srecni sto je tako ispalo, ali nemojte da nas cela ova prica navede da zaboravimo kakvu svinjariju su nam priredila ona govna dole!Boli mene kurac za srpsku kosarku, licno mislim da je u njenom interesu da FMP ne postoji, ali ne moze da me boli kurac za to sto neko pagansko govedo hvata Gagija za glavu, sto mu razbiju arkadu, sto vuku mrezu a sudije nas prave budalama kao da smo Metalac (neka se ne uvrede Valjevcani, oni su osvetlali obraz srpske kosarke ove sezone!).Da nema cele price oko FMP-a, mislim da bismo i te kako drugacije i ostrije reagovali na sve sto se desavalo i nikako im to ne treba zaboraviti u eventualnom finalu!

Izvinjavam se na duzini, ovaj poslednji pasus je bas onako izleteo iz mene...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mene brine samo jedno: U Podgorici smo igrali u nedelju 22.03, pa treba da igramo u Nišu 28.03 (više trening nego utakmica), pa ovde protiv Mege 04.04. i to je to do 14.04. i plej ofa?!?

To ne valja nikako. Kako znamo i umemo moramo odigrati minimum 1 a možda čak i 2 utakmice (zatvorenog tipa, razume se) u periodu recimo 07.04-10.04, protiv jačeg protivnika. Kako znamo i umemo, makar i morali da otputujemo negde autobusom u trajanju do 3-4 sata (ako nije izvodljivo da protivnik dođe u Beograd).

Kako je Cedevita to elegantno rešila, duša me boli...savez im izašao u susret, igraju mečeve domaće lige mimo zvaničnog rasporeda i redosleda, igraju tako 07.04. i 10.04. protiv Zadra i Cibone (obe kući)...tako je to kad živiš i radiš u državi u kojoj nema tako maligno-bolesnog ciganskog zla kao što ga ima kod nas... :(
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Nemoj vise molim te ove zatvorenog tipa sa nekim klincima koje ne shvatamo ozbiljno pa da Dule posle kaznjava :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Bilo bi dobro da odigramo neku jaku utakmicu, ali nemamo para da dovedemo neku ekipu... Mozda kada bi bila otvorena pa da se finansira od ulaznica
Ovo jeste jedna slabost, trebao nam je evrokup da se uzdignemo na visi nivo, i vise ovakvih utakmica kao protiv future
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top