Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Važna informacija: Sutra se prvo otvara ulaz "B" (tribina) i dole ulaz za parter "B".
Dakle onaj ko porani, prvo neka krene tamo. Objašnjenja sigurno nisu potrebna. Bezbednost svih u "Mordoru" je über alles. :D
Da limena rezimska masina ne spava potvrdjuje da je delegiran Oberknezevic, poznati Covicev dupelizac :pickaciganska
Ne piši gluposti. Ovo govno neće smeti ni kao civil i gledalac da smrdi, a kamoli da sudi sutra ili u nedelju.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Sve ovo je meni samo pokazatelj koliko su se oni usrali i ja sam, iako se povremeno uzbudim u toku utakmice i pocne srce da zastajkuje, potpuno spokojan, tj. sa istim onim smjeskom koji ima i Dule :D. Sto ne znaci da ne treba napraviti da se i bukvalno useru kad izadju u subotu i nedjelju.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.824
Jedan od glavnih baja sa ciganskog foruma:

"Stigla je analiza sudjenja utakmice u sredu. U klubu su svi frapirani analizom Kamnikara i razmatra se odluka o odustajanju od daljeg igranja polufinalne serije i ofanziva za rusenje aba lige!!!"


Pa onda kasnije, isti lik:


"Reci cu vam samo da je Bilic "neugodno iznenadjen tonom naseg pisma"....."


Moramo biti oprezni, meni je i inace bilo sumnjivo sto su suvise tihi, iako panteri besne oko Lazica i Pavlovica.Izgleda da su pisali celnicima lige ili kome vec.Lepo rece Gazda, oni ulaze u ovo sa idejom da ili dobiju seriju ili da se serija ne zavrsi!

Apelujem na sve koji se nadju na tribinama sutra - Od prve sekunde urlati, psovati, jbti majku svakome ko samo pomisli da nas krade.Ma i kad ispravno dosude nesto za njih, na isti nacin reagovati!


Jos jedan apel - Najveca greska bi bila da celu paznju usmerimo prema slovenackom psu.Navijacki pristup treba da bude takav da je svako (iako znamo da ima izuzetaka) ko kroci na teren u mutiranom dresu olos, stoka, govno, simbol najgorih pojava u ovoj drzavi, produkt mafijaskog projekta nastalog na nesreci poplavljenih.Staviti im do znanja od prvog do poslednjeg minuta da su dosli u klanicu iz koje nece izaci!


EDIT: Mnogo se izvinjavam, vidim da je vec postavljeno ovo sto sam napisao u prvom delu, propustio sam dve stranice unazad pa nisam listao_Obrisite taj deo ako morate ili dajte poene, jbg....
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Prastajte na mali off-topic

Trener crveno-belih je na kraju posebno naglasio:

- Nadam se da ćemo i mi imati isti tretman i suđenje, kao što je Partizan imao u prva dva meča, zaključio je Radonjić.
I ja takodje. Zelim da im sutra 8 puta ne dosude ocigledan faul+kos i da im ne dosude jedno 12 ociglednih faulova.
Apsolutno se slazem sa ovim covekom.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Citat sa njihovog foruma: Uroš Obrknežević NIKADA i ni pod kakvim uslovima ne bi navlačio za stoku. Da ne širimo priču njega radi ali svi koji ga znaju mogu samo da se nasmeju na ovde iznete spekulacije


Pa cekaj bre... Dakle zna se da ne bi navlacio za nas, i to uz smesak, sto znaci da nije neutralan... I to znaju, napisu i onda je Dule paranoik... Jbg, ili su oni ludi ili ja ali nesto tu nije kako treba...

Ako ih sutra dobijemo, nedeljna ce biti najlaksa utakmica u ovoj seriji... Samo se nadam da ce se igraci naloziti kao onomad kad su Lucic, Milosavljevic i Bogdanovic dobijali sa po 30 razlike.... JeNeA se vratio :D :šal :D::D::D:
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Mnogo je zajebana sitvacija za karte. Dobio sam informaciju od nasih da ce sigurno biti preko 10.000 ljudi ispred hale, a uci ce 7000-8000 ljudi. Kazu da je toliko ljudi trazilo i nije dobilo karte(fali jos i za organizovane) jer nema vise, da ce sigurno bar 2000 ljudi bez karte doci.
Krivo mi je sto dosta ljudi nece moci da dodje do karte i ne bih ja da apelujem nista, ali mozda je i pravedno da oni koji nisu redovni bili ne idu sutra ako nemaju kartu.
Treba sve da bude naspanovano kako treba, ne trebaju nam sada pojave koje su zalutale i koji idu pijani samo kad je ovako medijski propraceno, u arenu ili ligu sampinjona u fudbalu. Usijane glave i bez mozgovici koji ce da prave sranje i tenzije kad nam nisu potrebne, da pevaju neke glupe pesmice za osnovce...
Jedini savet: dodjite nikad ranije...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
ali mozda je i pravedno da oni koji nisu redovni bili ne idu sutra ako nemaju kartu.

A sta da radimo mi koji smo bili redovni, a nemamo sezonsku?

Zna se kako ce "raspodeliti" karte koje su prosledjene rent-a navijacima...

Svejedno cu otici sutra ispred Pionira, i pokusacu da se nekako uvucem...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ljudi, sutra je odlucujuca utakmica koju nasa legija igra za buducnost Srednje zemlje i celog Mordora. Mi moramo mobilisati sve snage, pocev od Isengarda i Mordora pa do divljaka sa severa i pirata sa mora. Barad-dur ne sme pasti u ruke Coviceve vojske.

Ostavite sutra po strani unutrasnje razmirice izmedju Sarumanovih Uruk-hai i Sauronovih orkova, svi kao jedan za blistavu buducnost Minas Morgula.

Witch-king of Angmar
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Nikola, msm da prica o onima koji biraju utakmice na koje dolaze, ne mislim da ima veze sa sezonskim kartama. Većina nas ih nema, jbg, pa dolazimo redovno...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Je li se razmisljalo o dodavanju onih montaznih kao sto je bio slucaj par puta? To bi bio odlican potez.

Hoce li biti snimka konferencije?
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ljudi, sutra je odlucujuca utakmica koju nasa legija igra za buducnost Srednje zemlje i celog Mordora. Mi moramo mobilisati sve snage, pocev od Isengarda i Mordora pa do divljaka sa severa i pirata sa mora. Barad-dur ne sme pasti u ruke Coviceve vojske.

Ostavite sutra po strani unutrasnje razmirice izmedju Sarumanovih Uruk-hai i Sauronovih orkova, svi kao jedan za blistavu buducnost Minas Morgula.

Witch-king of Angmar

Spaliti predgrađe i silovati male miroljubive hobite. Zlo mora pobediti. Srbija mora nestati. 666
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Jel ga uzme na kraju, nisam gledo film?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
To je već uradio onaj idiot prošle godine, ali sad je drugi prsten u pitanju. :D

Uglavnom, hvala na odgovoru :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Dobro, to je već stvar navike :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahahahaa, cigani opravdavaju svoj nadimak .

Dva dana su proklinjali sudbinu , pitali boga šta su zgrešili da ih ceo život karamo , pljuvali po svom treneru ,igračima i eno sad ,okupilo ih se 150 ispred Pionira i to im je razlog što će nas sutra razguziti . Opet je Radonja legenda ,Jaka će sve da nam vrati , a MVP se sprema da nam nabije makar 20 koševa .... Euforija slična onoj pred prošlu utakmicu.
Što vam sve ovo pričam ? Pa zato što mislim da je sutrašnja utakmica presudna .
Od njih sutra sigurno treba očekivati maksimum . U svakom smislu . I igrački i pederski .

Tu smo mi da to satremo u samom startu . Na zagrevanju moraju da se useru . Mora sve da pršti .
Grba i ekipica iz prvog reda mora da odradi svoj deo posla . Konstantan pritisak na sudije . I kad su u pravu i kad nisu .

Sutra ,tim i navijači ,moraju bitni jedno , ali bukvalno !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top