Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Jedno pitanje za upravu: Kada ćete promeniti trenera, kad on već nema obraza posle ovakve bruke da da otkaz? Jel kad obezbedimo poslednje mesto i ispadnemo?

Da li on dobro radi posao? Eto, moje skromno misljenje je ne. Ali ko mene pita. A sa ovim rasporedom do kraja mi lagano ispadamo ukoliko Božić ostane trener.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ako je tacno da niko od ovih sto su sad u klubu nije hteo vise bilo kakvu saradnju sa Duletom, jos jedan razlog vise da obozavam ovog coveka. On je mnogo pre nas i mnogo bolje od nas znao sa kakvim nesposobnjakovicima ima posla.
I sto je ovo bolje od gasenja? Da bi Covic mogao da nam sredi da i sledece godine ucestvujemo u ABA ligi ili je nesto drugo u pitanju?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da Svinja nije dala onaj intervju, ne bi igračima večeras drhtale ruke. Da nije srao protiv vlasti, Idea bi bila crno-bela. Da nije oteo pare za platu, mogli smo kupiti Vardu mi a ne Sutjeska. Todoriću, jebem ti mater kockarsku pijanu.
 
Последња измена од уредника:

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sta reci.... kakvu posuku porati..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Trener koji se na dva minuta pred kraj i -20 kao nervozno šetka i kao savetuje neke akcije . E moj Božiću , sad više ne moraš ni da ideš ,uživaj sa Tošom u supi koju ste zajedno skuvali .

Mrtvi Varda ,koji se loži na njihove trojke i skače sa klupe za rezerve i svadja sa sudijama na - 24 . Serem ti se u tetovaže govno smrdljivo !


Ni mi više ne moramo da pišemo ništa . Više ništa nije ni bitno ...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Srecno veceras. Mislim da glatko gubimo ,mada nada poslednja umire

Ipak nisam ocekivao ovoliko glatko..:roll: odgledao prvo poluvreme i pokupio temperaturu..

Mene ne nervira toliko sto oni ne znaju nista (to uopste nije sramota,da se nauciti),od uprave preko trenera pa do igraca ali cinjenica da nemaju ni m od muda me sece iznutra. Kao da ne predstavljaju najveci klub na ovim prostorima.

Idemo dalje,za iste pare isto zezanje.. Kao sto neko napisa iznad bolje da smo isli ispod zemlje kao trn u oku vlasti i pickoustom smradu nego ovako mirno,tuzno i bezdusno.

Edit: dzabe je nas par pricalo da je bolja beton liga nego pudlica na povodcu ciganima i evo sta se desilo.. Najgori moguc scenario. "Zivimo" bez nogu i ruku dok nam se ciganski olos smeje i dok nas ponizava.
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja se iskreno ne secam kad smo bili u goroj situaciji nego sada(a nisam mlad).Ne pamtim.Sada smo ubedljivo zadnji na tabeli,od nas su bolji i Sutjeska i Igokea(u medjusobnim susretima).4 vezana poraza,zadnja ekipa na tabeli se zajebava sa nama,vodi celo vreme 20-30 razlike....Ako ovo nije povod za ostavku,onda ne znam sta je?Ne mogu da razumem sta se desava.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.399
Reaction score
4.393
Blagi, tihi uzas...
Ovi igraci ne zasluzuju sveti dres a Peru smo potrosili...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Jedna jedina molba za svakoga ko se pita nesto unutar i oko kluba - Ako sledece sezone ucesce u ABA ligi obezbedimo iskljucivo zahvaljujuci dobrim rezultatima ostalih nasih klubova, odbiti ucesce.Mislim da govorim u ime 95% navijaca kada kazem da bi to bila kap koja bi nas dotukla.Ako nista drugo, ova sezona je pokazatelj da gasenje na godinu-dve nije najgora stvar koja se moze dogoditi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Slavni klub nekada... koji je izgubio svoj identitet. Klub koji kao postoji ali je samo jedna najobicnija ikebana. Postoji samo da bi se neki sladili sa time i ponizavali ga jos vise ali je ustvari jedva ziv i dise na skrge. To smo danas mi, nas ponos, nas KK Partizan, nazalost.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.420
Reaction score
11.810
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nikakvo svaljivanje krivice isključivo na Peru i igrače ne dolazi u obzir. Kao što ne dolazi u obzir ni odlazak bilo kog člana Uprave KK Partizana. Nije Partizan igračka, pa kad je slome da kažu: Izvinjavamo se.

Svi do jednog lepo da naprave konferenciju za medije, sa sve Pekmenom, da izađu pred navijače i priznaju svoju nesposobnost. Javno da iskažu sve što je dovelo do neproduženja saradnje sa Duletom, pa da vidimo jel' moralo baš ovako. Da nam objasne kako su nas spasili "gašenja". I zašto su nas spasili.


Koji mi?

...Mrtvi Varda ,koji se loži na njihove trojke i skače sa klupe za rezerve i svadja sa sudijama na - 24 . Serem ti se u tetovaže govno smrdljivo !...

Jbg., ovo nije u redu.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Нек се носе сви у пизду материну

Сузе саме теку. Убијени смо, не ко људи, на ногама, већ ко црви, на коленима. Где су сада Web Gazda и остале подгузне буве да бране управу и нападају јединог човека који се борио за Партизан. Лепо вам је сад, је ли, кепо. Да чујемо оно што ви знате, а ми необавештени не знамо. Баш ме брига и за бан и за све, дао бог да никад више не напишем ни један пост, само да се ова агонија заврши, ако треба и смрћу. Само да још једном устанемо, па макар секунду после цркли. Ово је понижавање свега оног што је Партизан некад био. Мада, поред Web Gazde и сличних ни ово није крах, ово је "нови почетак". Стидите се гузице, кад образа немате. Поред таквих гробара ни ћорава пудлица ми не изгледа неморално.

Mod: Smiri zivce
 
Последња измена од уредника:

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Dno dna na svim nivoima, od uprave preko trenera do igraca. Gore od ovoga ne moze.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Lepo je rekao Dule,"nedostaje mi Partizan ali vise nedostajem ja njemu".Isto tako je rekao "vidi se svetlo na kraju tunela ali plasim se da je to voz".Sada definitivno znamo da voz juri ka nama i ne okrenemo li vec veceras kurs i krenemo da se izvlacimo sto pre iz ovog tunela, nece biti izlaza...
Vise nema cekanja,novi trener(ili stari) da razmrda ekipu kojoj ce se dovesti i krsteni centar,i krsteni suter i da se cupamo kako znamo i umemo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Slavni klub nekada... koji je izgubio svoj identitet. Klub koji kao postoji ali je samo jedna najobicnija ikebana. Postoji samo da bi se neki sladili sa time i ponizavali ga jos vise ali je ustvari jedva ziv i dise na skrge. To smo danas mi, nas ponos, nas KK Partizan, nazalost.
Tužna i sušta istina!

Lovi ribu Ahmede Šabo...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
E pekovicu e todoricu.... svaka vam cast .... nikad gore nikad gore... tuga jad ocaj bes
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ako je suditi po kvalifikacijama, sledeci trener ce nam biti Kecman. Avdalovic nas nije tuzio, ako se ne varam.
Peru bih ipak zamolio da pre odlaska da neku izjavu na KZS, tipa "nervozno smo usli u mec, vaznost meca nam je okovala noge, kasnije nismo mogli ispraviti ono sto smo na pocetku uprskali, ali ima jos da se igra, odlucujuce bitke tek predstoje".
Duleta molim da vise ne ometa ekipu svojim intervjuima.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kome to do sada nije bilo jasno nekad moras uraditi kako ti drugi kazu. Nekad ne mozes terati uz dlaku.

Imamo 3 opcije:

1. Da dovedemo 6-7 extra kvalitetnih igraca i da pokusamo da spasimo sezonu msm da ostanemo u ABA.

2. Da izvrsimo restart kluba poput zvezde.

3. Da stavimo lepo katanac na klub i to je to. Msm da je jako jadno i glupo praviti od kluba ovo, jer je pre 2 godine bio strah i trepet u Evropi.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sramota na sta smo spali posle 4 meseca od teranja Duleta iz kluba..
Pratim Partizan od 1986 sa tribine ali ovo tesko prezivljavam..
Neka ispanemo ,neka se mucimo 10 godina ali neka mi klub vode ljudi koje 99% navijaca zeli..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top