Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Oprosti im njihovu ruznu proslost i vrati se kuci koja propada bez tebe..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Партизан је већ испао немамо више не теоретских шанси.
Оно чега се плашим је да ће се Партизан угасити, еветуално неки УППР.

Zasto se plasis ? Nekada treba nesto da nestane da bi ljudi shvatili koliko im to ustvari nedostaje..

Ovde je veci problem kako smo se ugasili,cigani(pudlica,pickousti smrad i burazer mu pedercina) su nas odradili kao iz bajke. Scenario koji moze samo ciganski mozak da napise..
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma koga bre briga uopste iz kog su razloga ovi amateri, pocetnici i diletanti smenili DV. Dovoljni su mi rezultati njihovog neznanja da mi sve bude jasno. Sram ih bilo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Sve,sve,ali da dozivim od kosarkasa ovakav odnos prema dresu,gori triputa nego sto bi i fudbaleri priredili...razbijena,bezvoljna banda,svako ko bude zeleo da ide odmah otkaz i gotovo.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.746
Reaction score
6.256
Glupo je prozivati Pekovića, čovek je sigurno iz najboljih namera ušao u klub i pokušao da ga spasi tako da imajte i vi malo obraza prema njemu!!!

To što je nemoguće da se klub vodi iz Amerike to je druga stvar, mada čovek nije ni imao nameru da vodi klub već samo da finansijski pomogne, tako da imajte obraza!!!

NIKOLA PEKOVIĆ!!!

Kako neko moze da ima dobre namere kada istera DV i osakati nas za sva vremena.

Normalno mozda se dozove pameti i vrati jedinog coveka koji sad moze da nam pomogne. I u strucnom i u moralnom smislu.

Pa da do kraja bude 8000 ljudi u Pioniru svaki mec. Pa da vidim da li ce mutant tako lako da osvoji titulu. O ispadanju nema ni govora.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.425
Reaction score
11.836
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jasmina, ti tvrdis da je Pekovic smenio DV da bio dobio crkavicu od Telekoma?

Nije za ovu temu, ali ja mislim da Peković nije produžio saradnju sa Vujoševićem (nije ga smenio, jel' te?) na nagovor Todorića, kome je neko iz vlasti obećao novac od Telekoma (za klub, ne za Todorića), ako pedaliraju Vujoševića.

Šta ti misliš?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Izgubimo od Sutjeske i dize se ovolika prasina.

A za dve godine kada nas Crnokosa bude drala 20 razlike bice sve u redu.
Jel se primaju platice redovno?
Jel nema davitelja,ciji davljenik, uzgred budi receno,veceras pogodi trojku sa centra za pobedu Fenera?
Jel nam se moralni gmizavac svaka dva dana popisa na facu?
Imamo prave Partizanovce u klubu,a doci ce i rezultati,samo polako i opusteno.
I Silobad ce da poveze radni staz.
Pa ne moze sve odjednom.
Jer vi jednostavno ne znate neke stvari,koja vam nikada i nece biti recene.
Jer kada bi znali te stvari tek onda bi uvideli da je ovaj poraz od Sutjeske u stvari istorijski uspeh,a ne poraz.
Jer vi ne znate koliko je neko odavde pomagao KKP.
Jer kada biste to znali i taj potencijalni poraz od Crnokose bi doziveli kao jedan od vecih uspeha voljenog nam kluba.
Jednostavno ne znate neke stvari,i nemojte vise verovati svojim ocima,vec iskljucivo verujte insajderima sa ovog foruma,koji vam verovatno i nece reci te stvari koje vi ne znate.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pozamašnu cifru nam je dao Telekom, izvor mi je direktno iz firme darodavca. Ne znam tačnu cifru, a to što nije uopšte objavljeno da smo dobili te pare, govori u prilog tome da ne da se ne radi transparentno, nego ozbiljno sumnjam u namere svih u upravi kluba, uključujući i legende i "legende".

EDIT
@Sensei, ja ne tvrdim ništa, ali samo mi odgovori zašto nije objavljeno da smo dobili lovu od Telekoma? I na šta su te pare potrošene? jesu potrošene na isplatu duga DVu? neka kažu, zašto kriju?! Iovako, samo izazivaju sumnju.
Kolika je ta cifra? Ja sam nacuo pola miliona, ali od naredne godine, nisam cuo da je nesto dato ili potpisano, vec samo obecano, pa onda ne mogu ni da objave. Mada , ne tvrdim da sam u pravu, da li si drugacije informisana?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nije za ovu temu, ali ja mislim da Peković nije produžio saradnju sa Vujoševićem (nije ga smenio, jel' te?) na nagovor Todorića, kome je neko iz vlasti obećao novac od Telekoma (za klub, ne za Todorića), ako pedaliraju Vujoševića.

Šta ti misliš?

Mislim upravo ono sto sam pricao prethodnih meseci. Todoric je namolio Pekovica da preuzme klub jer niko drugi nije hteo ni da mu pridje. Apsolutno NIKO. DV je "smenjen" iz razloga koji sam naveo vec, i koji nema veze sa SNS-om. Propadanje kluba nam itekako ima veze sa SNS-om jer dinara ne dobijamo od drzave, a i ono sto dobijemo ide na porez. Znaci slazemo se da nam SNS unistava klub samo se ne slazemo oko toga koji im je instrument. Ja mislim da to nisu ljudi iz kluba, ni Pekovic, ni Todoric ni Bozic.
Vidim da mnogi prizivaju neku casnu pogibiju satro. Po meni nije bolje da se ugasimo, fuzionisemo sa nekim ili da igramo sestu ligu. Ako mislite da je to bolje do ovoga, onda smo trebali da ostavimo DV da bude na svim pozicijama u klubu, da nas vodi u beton ligi ili fuzionisane sa nekim. To je moje misljenje. Znas koja je fora samo? Pa ne bi bilo ni ovih Pekovicevih para koje nam drze klub odblokiranim. Onda bi DV morao da zalegne svoje pare kao sto je Pekovic pa da vodi klub kako zeli. Da se razumemo ja bih i ovaj scenario podrzao. Bolje i to nego da se ugasimo. Samo kazem da onaj scenario gde nam covek koji nije trener vodi treninge, a u klubu nema ni dinara nije bio odrziv. Ako te bas zanima ja sam zeleo da neko preuzme klub ko moze da funkcionise sa DV. Jel ti mislis da ja ne znam da je DV najbolji trener koga mozemo imati? Jedini problem je sto sa njim ne saradjujemo ja i ti nego oni sto treba da preuzmu klub, a jedini koji su imali muda to da urade nisu hteli DV. To je istina, a mi mozemo do sutra naklapati i traziti krivce.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Svako ko dozvoli da KK Partizan ispadne iz lige ,a direktno je učestvovao u tome ,ma kako se zvao , može da se tera u tri lepe pičke materine i zauvek zaboravi da je bio deo legendarnog kluba !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.417
Reaction score
40.736
Локација
Žrnov
Kolika je ta cifra? Ja sam nacuo pola miliona, ali od naredne godine, nisam cuo da je nesto dato ili potpisano, vec samo obecano, pa onda ne mogu ni da objave. Mada , ne tvrdim da sam u pravu, da li si drugacije informisana?

Nije pola miliona, ali ne znam tačno koliko je... možda je to za sledeću godinu, ali ja govorim o cifri koja je već ušla u klub.

@Sensei, ja vrlo dobro znam koje su DVove negativne strane i osobine i znaš da se u nekim stvarima delim tvoje mišljenje, ali nije DV radio sve poslove u klubu zato što je to hteo nego jer niko drugi nije hteo. I zbog toga je njegov trenerski posao trpeo. I OK, neka nisu produžili saradnju sa njim, ali OVO do čega su klub doveli je SRAMOTNO i nema nikakvog opravdanja, posebno jer su dobili mnogo veće pare sada nego što su imali prošle godine.

I meni nije problem i da ispadnemo iz lige, ali da znamo da smo ispali jer igramo sa klincima i da ćemo za 2-3-5 godina imati koristi od tog trnovitog puta. ovako, uprava je objavila da joj je cilj da sačuvamo mesto srpskoj košarci, pa pošto nisu ispunili taj cilj JEDINI koji su sebi zadali, znaju valjda šta im je činiti.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Sto rekose ovi sa Arene,pre 5 godina je jedan sut delio Partizan od Finala EL,a sta se sada desava?Nikad nisam komentarisao ni Upravu,ni Pekovica(njega necu ni sada da komentarisem jer nam je pomogao),pa ni Bozica do pre 3-4 nedelje...Ali,evidentno je da je covek,legenda-Bozic mozda najvise kriv za ovu situaciju.Trebao je da prepozna momenat i da ode pre 4-5 kola,sada bi verovatno bili na mestu MZT Skopja(5-ti),a ne 14-ti sa realno slabim sansama za opstanak.I to u Ligi,koja NIKAD NIJE BILA TOLIKO SLABA.Nas i MZT dele 2 pobede.Umesto da je otisao tiho i dostojanstveno,on ide glavom u zid.
Sada nam sledi veoma opasna utakmica sa Cibonom kuci i bas se pitam kako ce Bozic psiholoski da podigne igrace posle 4 poraza protiv Sutjeske,Skopja,Igokee,Mege....Nikako.Pogotovo sto nas eventualni poraz zakucava na 14-to mesto.
Ako je ovo bio "put stabilizacije" Partizana-hvala svima,ali meni se ova "stabilizacija" nesto bas i ne dopada.Sto rece moj Stari dok je cepao kartu na utakmici Skopje-Partizan pre 2 nedelje-"Ovo nije nas Partizan,nesto debelo ne stima,mi nismo bili ovakvi od 70 i neke..."
Ako nesto moze da nas razmrda(mada tesko,cini mi se da je prekasno)-hitna smena Bozica.Za pocetak je to dovoljno.Dovesti nekog iskusnog ko ce nas iscupati iz ove situacije.Dule sigurno ne bi dosao....tako da ne znam,nisam pametan.Ali Pera mora pod hitno da da ostavku i da se vise ne blamira.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Da li je istina da se Dzons ne vraca u Bg?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи Дуле Вујошевић је био носећу стуб Партизана.
Упоредите сада нешто кад год је Партизан резултатски губио Дуле је урадио нешто, направи техничку грешку итд. Пера апсолутно не ради ништа не показује емоцију.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Nekako bljutavo... Da je Dule otisao iz kluba bez komentara mozda bih i poverovao u ispravnost ljudi u KK. Ovako je vec u momentu bilo jasno sta nas ceka...

Ne znam, verujem da bi nasa ekipa i sa Duletom bila najgora ABA ligi u ovoj sezoni, ali sa njim na klupi to bi bar imalo neki smisao. Sta vise pionir bi barem bio ispunjen i ljudi koji tamo dolaze bi znali zasto su tamo, bez obzira kakva nam je ekipa. Ovako nam samo ostaje da zapamtimo ovaj cirkus Todoricu i Bozicu, kao i pudlici i picoustom. Danilovic je bar ispao covek za razliku od nekih, koji su nastavili da masu repom pred svojim novim gospodarima...

A polako, oteracemo stoku seljacku sa vlasti, a onda ih i zakonom zabraniti :)

:napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Добро је бар да Врањеш и Павлићевић не заиграше на крају одбојку к'о Кића и Мока са оне старе шпице. То већ не бих поднео.
Све у свему стара истина - ако смо пали, онда смо паду и били склони.
Сад кад смо већ тако треснули да се оволико људи жали на главобољу и срцобољу, биће ваљда неког коме бар бриди задњица, па да сутра каже - опрости Партизане, извините ви добри људи, нико и ништа није веће од Партизана да ОН због тога не добије најбоље могуће.
Ово је погрешно, чак и више од тога, али грешка постаје грешка тек ако не постоји жеља да буде исправљена. Онај коме је стало неће пропустити прилику да учини што је до њега. Уверење да чиниш добро и да си можда дао све од себе више није довољно, нити може било чему да служи.
И то није нешто о чему треба да размишља једино Петар Божић, легендарни капитен Партизана.

Што се писања и коментара тиче, замолио бих да свако од нас покуша да каже све што му је на срцу и у глави, али са мером и самопоштовањем.
Ако већ треба ћорави да пиша по нама, онда не морамо и ми овде сами по себи.
Све је ово већ толико јадно, бедно и понижавајуће да није наодмет остати макар каква господа, ако нам је већ све друго одузето.
Ако неког ко брине о Партизану није срамота вечерас, онда га неће посрамити ни нека тешка псовка или увреда. Још мање ће то ствари учинити бољим, а за аргументацију није ни нужно.
За оног ко овде не припада, а воли да прочита, није свеједно ако може да види како је макар овде нешто остало од оног што смо били до јуче.
А не тек бесна гомила чији се гнев шарени ко черга и осећа на мокраћу.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пекмен можда је договорио позивницу. Али ко зна шта му је ћорави рекао на том састанку. Мада ме неби чудило да је и шутнуо Дулета да га не дирају на Златибор, мислио је опстаћемо али се прерачунао.
Да је све поштено како је требало бити, оставити Дулета и играти са клинцима и гарантујем да и тада неби били испод 10 мјеста.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.437
Reaction score
2.190
Jos kada sa Duletom nije nastavljena saradnja klub je sam sebi pucao u glavi.Dule sa ovaj kvantitet od igraca sigurno ne bi se borio za opstanak. Ono sto danas je Partizan igrao u Niksic je dno dna, Bozicu vise i nije vazno dali ces da ides ili ne od aviona se vidi da tim nema igra nema muda da se bori da grize za pobedu.Do danas sam mislio da je ovo samo jedan ruzan san ali posle danasnjeg debakla od sutjeske vidim da ce nama biti potrebno jos dosta vremena,para i nervoze da se vratimo na pravi kolosek.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Srbin Podgorica
Ok ajde ovako. Ostaviti DV i igrati sa klincima. Od kojih para brate? Mislim da ne shvatate sustinu, klub mora da ima para. Drzava ne daje, znaci neko mora da uleti te pare. Svako gostovanje kosta, svaka domaca tekma kosta, igraci imaju plate, moraju nesto jesti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top