Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nije problem napisati,ali nije pravo vreme veruj mi.U maniru Alberta Nadja:D .....sve će biti saopšteno kada bude "safe" vreme
Mi smo uvek bili i gospodski KK,ali i mangupski,a protivu govana ne može drugačije .
Prosto nije u interesu,što ne znači da neće bukvalno svi dobiti po nosu ako se bude provalilo da neko svesno buši
Dzile dobrodosao:BB

Nema potrebe da krijes informaciju, kad svi znamo da je u pitanju Silobad !!!
Povezivanje staza je prica samo za cigane.
Mladja je stekovao lovu od marketinga KKPartizan, i sad, kad su nam dosli crni dani, vadi pare iz steka i spasava sto se spasti moze...

Da, da...

Grobari, sretni vam novogodisnji i bozicni praznici.

:napred Partizan
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
i meni je fikus bio prvi pik...mislio sam da je to samo moja nervoza i neka teorija zavere...

Sve u svemu valjda ce nas sreca pogledati pa da Dzile napravi neko cudo posto tim i nije toliko limitiran...bar ne za ispadanje.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Telekom do kraja kalendarske god, u klubu zadovoljni cifrom.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
...

И Јасмина не греши. Ускоро ће Телеком постати и званично спонзор КК Партизан. Вероватно ћемо имати 30 000 месечно, док неки други имају 200 000 месечно. Али битно је преживети.

Продали сте се за бедну цркавицу и по неку платицу првог у месецу.


Поздрав за Тошине инсајдере.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
I sta ovo treba da znaci?
Da li ti mislis da mi ne znamo koliko oni imaju a koliko mi? Ko je kriv za to, Todoric ili Vucic?
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
To je verovatno bio njihov uslov da se ne prica o iznosu. Ili ces da cutis i da dobijes sicu, ili da ih pljujes i ne dobijes nista, a govna ce u svakom slucaju dobiti svoje sledovanje.
A mi smo nazalost trenutno u stanju da nam i ta sica znaci...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
@ Sensei
Sve ti je to stvar afiniteta, neko bi da se bori u vreme aparthejda mudro a neko ..hm.. ne bas mudro... na kraju se gledaju rezultati. A i aparthejd ce proci, tako da treba biti mudar.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
...

I sta ovo treba da znaci?
Da li ti mislis da mi ne znamo koliko oni imaju a koliko mi? Ko je kriv za to, Todoric ili Vucic?

Крив је Тодорић. И крив је клуб зато што се продао за мале паре. И сви знамо да је услов био да се отера Вујошевић да би Телеком постао спонзор.

Бедно, да бедније не може бити.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Upravo sto kaze kolega.. Plus su ovi ugovori sa drzavnim firmama izgovor prica za pickoustog i pudlicu,vidite i njima ISTO pomaze drzava kao i nama.( a sto oni dobijaju milione a mi 100k to nista)

Mada ako je strategija cuti i cekaj dok pickoustog raspalog smrada ne udari grom mi tu nista ne mozemo.. Nase je da cekamo pa sta bude
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Pa ti Puso zajebi da pratis ovaj klub, racunaj da se onaj za kog si navijao nije prodao i da se ugasio i Dule otiso sa njim i kraj..
Ne mogu da verujem da na vest koja mnogo znaci mogu da se ovakvi komentari pisu. Kao da nismo svi svesni u kojoj smo situaciji u odnosu na cigane, kao da se ne pokusava da se prezivi, ljudi se trude da nas reanimiraju... sta hoces ovakvim pisanjem, zajebi da pratis KKP i citaj intervjue u kuriru i telegrafu
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
...

Pa ti Puso zajebi da pratis ovaj klub, racunaj da se onaj za kog si navijao nije prodao i da se ugasio i Dule otiso sa njim i kraj..
Ne mogu da verujem da na vest koja mnogo znaci mogu da se ovakvi komentari pisu. Kao da nismo svi svesni u kojoj smo situaciji u odnosu na cigane, kao da se ne pokusava da se prezivi, ljudi se trude da nas reanimiraju... sta hoces ovakvim pisanjem, zajebi da pratis KKP i citaj intervjue u kuriru i telegrafu

То ти причај онима са којима овце чуваш кога ће да прате и шта ће да читају. И немој да верујеш какве коментаре читаш.

Ја један Партизан има и њега ћу да пратим. А ово није Партизан на какав смо навикли.

Ти се слободно одушевљавај оваквим вестима. Мени то говори да смо се продали Господину Премијеру. А бедније од тога не постоји.

И не бих више на ову тему. Поздрав.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Osvrnuo se i na angažovanje Darela Vilijamsa, koji još nije zvanično član Partizana, ali je jako blizu potpisa.

"Primarna stvar je cajtnot u kome se nalazimo i poslednji rok za registraciju 10. januar. Odluka je morala da se donese za 24 sata, imali smo neka imena na stolu i, kao što znate, igrači iz NBDL imaju obeštećenja od 40-50.000 dolara, tako da smo se okrenuli Evropi. Vilijams je prvi skakač belgijske lige, četvrti strelac, nizak za centra i ne očekujem od njega neka čuda, ali očekujem da će nam pomoći u preostalih osam kola".
http://mondo.rs/a864038/Sport/Kosarka/Aleksandar-Dzikic-novi-trener-Partizana.html

Pred utakmicu sa cibonom.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Apsolutno.

Takodje bih dodao:

Da li ti mislis da mi ne znamo koliko oni imaju u fudbalu, a koliko mi? Ko je kriv za to, Vazura ili Vucic?

Taj iznos u fudbalu smo mogli dobiti i od neke kompanije, samo da su se malo potrudili. Ovaj iznos u kosarci, ako je tacno ono sto sam cuo, tesko da bi mogli dobiti i blizu. Oni nam nisu generalni sponzor...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa evo napisao covek apsolutno je kriv Todoric.
Pusa kaze da svi znamo da smo pare dobili jer smo oterali DV.
Ja zaista ne znam. A verujem da ne znate ni vi , osim nekih nagadjanja.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Cifra koju sam cuo je sasvim korektna, bez obzira na to sto se znaju uslovi da se to dobije...

Takodje, cujem da ce do kraja januara biti jos dosta pozitivnih stvari unutar kluba i zamolio bih nekoga da to potvrdi od upucenijih...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top