Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Svaka cast Mici Bericu. Zalosno je sve sto nam se desava oko celog sportskog drustva i sto nema vise ljudi kao Mica Beric. Za mene je rekao dovoljno onim saopstenjem. Pokazao je da su mu navijaci Partizana iznad SNS govana i smrdljivog vucica. I pitam se opet gde su sve te legende Partizana, da ZAJEDNO dignu glas protiv pseta.

Velika mrlja za klub je kako je ono lizanje dupeta vucicu dospelo u javnost. Ne mislim na medije, vec na sajt KKP. Da se ne lazemo, ne moze bilo ko da postavi takvu vest.

UMRI VUCICU PEDERU!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.273
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Oni, koji batinaju po stadionima i halama uglavnom i batinaju one koji navijaju za taj Limoz, batiniju i one koji ne navijaju, ali ovi su im sigurica.

Ako navijas za Limoz, onda sigurno mrzis onog ko ih salje da batinaju :D

Ja isto podrzavam Micu, znao je da prepozna kad je dosta, i preko cega se ne moze preci.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Drago mi je sto Mica Beric ne odobrava onu sramotu od saopstenja i sto nije ucestvovao u istoj. Ipak, ne mogu da shvatim zasto ste odusevljeni ostavkom?

Ubjedjivali ste nas pola godine da je u diplomatiji spas i niste htjeli da shvatite da diplomatija moze da postoji samo izmedju aktera priblizno iste moci. U drugacijoj situaciji, 'diplomatija' funkcionise samo dok mali ne smeta velikom, a kad pocne da smeta - dobije po usima.

Dakle, sad je jasno da diplomatija ne pali. Jasno je, takodje, da Mica nema muda/volje/zelje da se Vucicu otvoreno suprostavi, pa cak ni da tim najodanijim navijacima objasni kako je do sramote doslo i ko je za istu kriv.

Diplomatija ne pali, za borbu nemaju muda , a one koji su ista imali su otjerali. Zao mi je, ali za to od mene aplauz nece dobiti.
Ovde se danima boldovanim slovima i ogromnim fontovima pozivaju ljudi koji jedva prezivljavaju da ustanu i glasaju protiv Vucica, a onda se aplauzom pozdravlja Mica Beric koji bjezi ko picka...:roll:

Saopstenje se pise bez znanja predsjednika, predsjednik podvija rep jer ne moze da utice na one koji su ga pisali i obicni navijaci iz provincije i dalje imaju obraz da nas ubjedjuju da SNS nije usao u klub...:clap
Ustvari, sad je usao, al je sintaksicko-semantickom analizom utvrdjeno da su obicni navijaci iz provincije i dalje u pravu...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.811
Локација
Žrnov
Ako neko ima problem sa probavom, neka procita saopstenje Grobara :puke
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Kazu politika je pravila razdor na tribini godinama:prekrsti. Kakvo pusenje ciganskom psihu i otvorena pretnja da "ce ostro sankcionisati skandiranje na buducim utakmicama". Nevidjeni smradovi danas vode jug...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ako neko ima problem sa probavom, neka procita saopstenje Grobara :puke

Meni lično jedno od manje mučnih njihovih saopštenja. Ima delova koji su mi se čak i dopali. Naravno, samo budala može zaboraviti ko nam vodi tribinu i kakav se teror sprovodi nad grobarima koji misle svojom glavom.

No, pošto je ovo tema namenjena KK Partizan a saopštenje za fudbalski klub, ja bih rekao samo jedno veliko HVALA, LEGENDI Partizana, Miroslavu Beriću. Bilo je većih igrača ali malo težih trenutaka od ovog. Srećno, majstore, budi nam zdrav.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Истовремено сам поносан и љут на Мићу, поносан што је показао лице право Партизановца а богами и Србина, а љут на њега што одлази јер губимо таквог човјека. Остаће ту до доласка Пекмена и надам се да ће Пекмен ипак наћи достојну замјену. Клуб не сме пасти у руке СНС-а, као ФК.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Meni lično jedno od manje mučnih njihovih saopštenja. Ima delova koji su mi se čak i dopali. Naravno, samo budala može zaboraviti ko nam vodi tribinu i kakav se teror sprovodi nad grobarima koji misle svojom glavom.

No, pošto je ovo tema namenjena KK Partizan a saopštenje za fudbalski klub, ja bih rekao samo jedno veliko HVALA, LEGENDI Partizana, Miroslavu Beriću. Bilo je većih igrača ali malo težih trenutaka od ovog. Srećno, majstore, budi nam zdrav.

Jel moguce da si izjavio ovo?

Ovo napredno saopstenje cigana sa tuzne tribine, predstavlja indirektnu podrsku psihopati kome je namera da unisti JSD Partizan. I sad ti kazes kako ti je ovo jedno od manje mucnih saopstenja?!

Nek' se teraju u picku lepu materinu i oni i njihov vodja!!!!!
VUCICU PEDERU!!!!
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ne znam gde ste se zatrčali?!
Drago mi je što su ispljuvani i Ćurković, i Vazura, i što je uprava okarakterisana kao glavni krivac. Kao da ja ne znam ko su vođe, po čijem nalogu rade, kakva skandiranja ućutkuju i ostalo.
Mrzim ih, i jedne i druge. Nek se teraju u pizdu materinu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Gospode, gde je onaj pop sto kadi po klubovima, da okadi i ovaj forum malo.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Posle Nedicevog saopstenja, uslijedilo je "jug jug javi se " I jug se javi, vaistinu se javi. Cini mi se da je isti covjek pisao oba saopstenja, jer mala je vjerovatnoca da imaju 4 takve ljige sa mentalnim sklopom tog kalibra. Nesu slinu i Zorana vazduplohova znamo, bilo bi puno jos dvojica na tako malom prostoru
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jebali smo čvorka.U našem JSD Partizan-u zavladaše NEDIĆEVCI.

VUČIĆU PEDERU
NEDIĆU PEDERU
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Одлазак Миће Берића показује да смо направили пун круг од летошњег ресета или како се већ зове тај нови почетак.
Препознали смо тада неки другачији вид понашања, поступања и реакција на неке крајње озбиљне изазове, окренули се за 180 степени и кренули у потпуно другом смеру тражећи решења за суштинска, егзистенцијална питања клуба у неком помирљивом, пацифистичком приступу који је на моменте изгледао готово капитулантски.
Шта више, чинило се да ће терапија предвиђена да спаси клуб од смрти, на послетку докрајчити пацијента још брже и још погубније неголи и сама болест.
Међутим, са овим клубом ствари стоје крајње једноставно. Или ће постојати онако како једино може или неће ни постојати. Тако се у неком тренутку догодио Џикић и тај велики преокрет, након кога је Партизан на неки начин поново повратио своју душу и ствари су кренуле неким природним редом.
То што је нама почело да личи на природно и нормално стање на паркету, подрзумевало је да и све друго, око паркета мора бити у истој равни, или просто речено оно што је освојено на паркету морало се једнако срчано бранити и ван њега.
И тако хтели или не дођосмо до онога од чега се покушало некако побећи, а то је да нема напретка без конфронтације са онима који ни постојање Партизана не могу да поднесу, а камоли било какав напредак.
И тако стигосмо до истог оног проказаног резона да се ћутати не може бескрајно, да је подносити могуће само у некој мери и да нема тог здраворазумског човека који неће стати у одбрану нечега што је радом, трудом и сопственим напором постигао.
Тако данас одајући поштовање Берићу, можемо лако схватити враћајући се у исту тачку одакле је кренула ова спортска прича, да онда нису нападали Партизан због Дулета, већ Дулета због Партизана.
Показало се да не кажу узалуд мудри људи како се историја понавља (мада само лошим ђацима) и како је учитељица живота, а ми смо ту лекцију избегавали последњих месеци, а испоставило се да се од ње побећи не може и поновило се сазнање, да не нападају Партизан због Миће Берића, већ Мићу Берића због Партизана.
Мића је очигледно заобиђен и није му било тешко да разуме како мада држи некакав волан у рукама, он се окреће тамо - вамо и без (или боље рећи мимо) његове воље. И Мића није издао, супроставио се онако како је могао, умео или смео, свеједно.
За мене то није мала ствар, али нема борбе без борбе и нема великог одласка ако се ствари не назову правим именом. То је осећај, а стварност је нешто друго и ту имам разумевања и за одлазак кад му време није и за написане редове у којима не пише ништа већ је све речено између њих.
Оно што је сада једино битно јесте питање шта заправо остаје иза Миће Берића? Да ли је његов одлазак трагичан пораз тек усправњеног или сјајна победа?
Да будем искрен, мени се чини да би могло бити и једно и друго, а они што остају и немају много тога да размишљају, тачно се зна шта им је чинити да ово заиста буде победа.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Nadam se da za Mićom neće i još neko napustiti klub. Još neko ko iskreno voli klub. Da nam svetinja ne ostane u rukama sekretara i dupeuvlakača Nedića i sličnih njemu.

Legende SD Partizan polako ali sigurno trošimo, godinama već. Dodju, probaju i onda glavom bez obzira.

Nadam se da će Mića na leto ima još nešto da doda. Konkretnije o ovima iz senke što vedre i oblače Srbijom.

BORBA BRE, GLASAJ BRE!!!
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
VUCICU PEDERU !
NEDICU PEDERU !


Sami smo u borbi protiv protih ovih smradova,moramo da budemo slozni i da im jebemo majku na svakoj utakmici!!!

:BB:BB:BB
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja sve vreme cekam da taj nas glavni iz senke nesto mjaukne, ali nista...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top