Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Samo bih korigovao Kecmana. Rekao bih da imamo cak jednu titulu u poslednje 3 sezone (za sad), odnosno cak 3 u poslednje 4 sezone, jer smo projektovani od strane ove drzave da nemamo nijednu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Cak ni po tom osnovu cena/kvalitet nisu najbolji stranci.... na prvu loptu, najbolji stranac kad se taj parameter uzme u obzir je bio Kinzi.

A onda uzimajuci taj isti parameter i doprinos rezultatima, Roberts.

A sto se tvog rezonovanja I upisa tice, nije neophodno da budes lekar da bi postavio dijagnozu.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Neverovatna utakmica juce u Tivoliju!!:clap Svaka cast za obe ekipe na onakvoj partiji!:clap
Na kraju sam jedva cekao da se zavrsi utakmica, posto umalo da pocrkaju ljudi na terenu, ali na kraju pa nije mi bilo bas svejedno sto smo izgubili, ali sami smo krivi za to.
Na stranu promasenih slobodnih bacanja, sebicnost Murica i Cvetkovica, nerezonskih suteva za 3 kada nam je bilo potrebno da damo "obican kos"... jos od starta pristup nam je bio kao da smo dosli da igramo neku revijalnu utakmicu, kao da su dosli da igraju basket, sve neke individualne poteze, bez previse rezona. Cak se ni Dzile nije nesto previse bunio na takvu igru.
Krivo mi je zbog poraza, ali ne previse, najbitnije mi je da su svi zivi i zdravi nakon ove ludnice.

Teramo dalje!
Sada sledi nesto duza pauza, nadam se da cemo neke prijateljske meceve dok traje ova pauza, kontinuiteta radi i da se Velickovic uigra sa ekipom. Prvenstvo cemo svakako docekati odmorniji nego Telekoma i Megu, a nadam se da nece opasti forma pred borbu za jedini trofej koji nam preostaje u ovoj sezoni!:napred Partizan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
To bi bilo to sto se ABA lige tice. Idemo dalje :napred Partizan
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Vidim da mnogi kukaju na kaubojstinu u igri i nerezonske poteze u kljucnim momentima utakmice. Daleko od toga da to nije tacno, ali mislim da se malo precenjuju mogucnosti ove ekipe, odnosno pojedinaca. Nema tu nekog suvog kvaliteta ni skole. Ne moze vec formiran igrac sa 5 i vise godina seniorske kosarke da ispravlja nesto sto nije naucio kao klinac. Upravo mi Dziletovo ponasanje ide u skladu sa onim sto sam napisao. On je svestan njihovih mogucnosti i toga da igraju na svom maksimumu, tj. da izvlace najbolje iz sebe. I on tu ne moze vise nista. Nema se tu prostora za kaznjavanje i neku vecu rotaciju. Koristi to sto mozes pa dokle stignes. Mozda bi i uspeo da ih malo disciplinuje po pitanju tih nekih stvari u igri, ali i za to je potrebno vreme. U svakom slucaju, prezadovoljan sam, sto pristupom, sto igrom. Mislim da ne mozemo mnogo bolje od ovoga, ali i ovakvi kakvi smo cemo biti tvrd orah ciganima i Megi. Veliko bravo za Dzileta i igrace. I veliko hvala Peri, bez obzira na sve neuspehe.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Cak ni po tom osnovu cena/kvalitet nisu najbolji stranci.... na prvu loptu, najbolji stranac kad se taj parameter uzme u obzir je bio Kinzi.

A onda uzimajuci taj isti parameter i doprinos rezultatima, Roberts.

A sto se tvog rezonovanja I upisa tice, nije neophodno da budes lekar da bi postavio dijagnozu.
Ne znam da li imamo iste podatke. Kinzijeva mesečna plata u Partizanu je 3-4 puta veća od Vilsonove. Najvažniju utakmicu te sezone, protiv Cedevite, Kinzi nije odigrao, da se ne vraćamo sada na taj incident... Sadašnja Kinzijeva plata je 8-10 puta veća od Vilsonove. Kinzi i Vilson nisu isti red veličina.
Nešto drugo sam primetio kada sam pogledao tabelu aba lige. Na prve četiri pozicije su četiri projekta potpuno različita od Partizana. Mega, mafijaško-menadžerski projekat koji da ima pravne države i poštovanja zakona, ne bi ni smeo da se takmiči, privatni klub Cedevita i dva mafijaško državna projekta. Mi u budućnosti moramo naći naćin da budemo bolji od njih, ali oni nisu naše prirodno okruženje. Meni je zanimljiv raspored timova od pozicija pet do osam. Partizan, Zadar, Olimpija, Cibona...Jedini klubovi u ovoj ligi koji su nesto značili i u onoj srećnoj državi od dvadeset i kusur miliona stanovnika. Ti timovi su bili šampionoi SFRJ, ozbiljni timovi i u evropskim okvirima... Drago mi je da je Partizan na tabeli na početku ovog četvoročlanog niza.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vala baš, lupi ga i ostade živ. Bez po muke mogu da se setim bar 3-4 amera bolja od ovih danas.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Pa nije bas tako. Nema tu bas mnogo primera koji se mogu navesti kao bolja investicija, gledajuci parametre cena/kvalitet. Kinzi je najverovatnije na prvom mestu kada su ti kriterijumi u pitanju, ali mislim da u trenutku kada je dolazio je vise bio "ime" nego sto je to pokazivao na terenu. Drugim recima, u tom trenutku je bio daleko od svojih nekedasnjih igara i njegovog znanja. Zbog toga mu je i bila takva cena.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Te igrace smo placali i po 600-700 hiljada evra, to je period kad smo se rasipali, a para bilo na sve strane, tadic, procenti, ma ludnica...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pa nije bas tako. Nema tu bas mnogo primera koji se mogu navesti kao bolja investicija, gledajuci parametre cena/kvalitet. Kinzi je najverovatnije na prvom mestu kada su ti kriterijumi u pitanju,
picketina ciganska koja je otpalila kada je jedan sat kasnila plata i simulirao povredu ne da nije kriterijum...sve i da je Curry ,a nije naravno,ne treba da se nadje na ovoj listi.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Sve je to lepo, samo nem pojma kakve to veze ima sa onim o čemu pišemo.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Hoću da kazem da ne postoji kriterijum kada je on u pitanju
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Kinzijeva mesečna plata u Partizanu je 3-4 puta veća od Vilsonove.

I 13-14 puta bolji igrac. Preciznije, najbolji igrac na poziciji crnca koji je igrao kod nas, bez obzira da li je neko nekome drazi ili ne. Dakle, bolja investicija.

Sasha Bely је написао(ла):
A ja ne mogu da se setim gorih stranaca sem Torija Tomasa od ovih trenutnih...

A Sevalije Koton?:D

ANDREI RUBLEV је написао(ла):
picketina ciganska koja je otpalila kada je jedan sat kasnila plata i simulirao povredu ne da nije kriterijum...sve i da je Curry ,a nije naravno,ne treba da se nadje na ovoj listi.

Kinzi je bogotac kosarke. Kad si bogotac kosarke i profesionalac, boli te uvo da kasni i minut. Na stranu to sto nisam siguran da je sve tako crno-belo i u vezi kasnjenja plate i u vezi pregleda domacih strucnjaka.


Sto se tice ovogodisnjih igraca na poziciji crnca, dosta dobro iskoriscen novac. Svaki ima vise nego ocigledne mane u odredjenim segmentima igre, ali se bore, daju sve od sebe i produktivni su u napadu (a jedan obrnuto - u odbrani). Lepo ih je Dzile ukomponovao i to lepo izgleda uz geslo koliko para-toliko muzike. Cekamo nasu ligu da vidimo da li ce nesto da se unapredi i agilan prelazni rok u sta, po prvi put, ne sumnjam. Ne finansijski, ali skauting ce da bude dobar.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Smatrao bih da nisam uspeo u zivotu, ako sad ne napisem i ja da je Kinzi velika picketina, odnedavno i ciganska. Pljuc.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Postovane kolege forumasi,

ukoliko ne dodje do nekog zastoja sa izdavacem, knjiga ce biti u knjizari sutra u toku dana.

Sto se mene tice, svakome od vas mogu da dam popust izmedju 20 i 25%, a ukoliko bude veca potraznja i organizovana kupovina, sa izdavacem mogu da napravim dogovor verovatno da to bude mozda i vise...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Postovane kolege forumasi,

ukoliko ne dodje do nekog zastoja sa izdavacem, knjiga ce biti u knjizari sutra u toku dana.

Sto se mene tice, svakome od vas mogu da dam popust izmedju 20 i 25%, a ukoliko bude veca potraznja i organizovana kupovina, sa izdavacem mogu da napravim dogovor verovatno da to bude mozda i vise...
ja sam procitao da ce knjiga kostati 500 dinara, medjutim juce sestra mi rece da je u vulkanu valjda 650 ...
jel ima gde za 500 :wink:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Na trafikama "moj kiosk" je 500 din..
.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top