Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Uopste se nisam oglasavao tokom svih ovih desavanja. Ali sad moram da kazem par...

Da li je ovo jedino resenje ne ulazim u to. Verujem ljudima koji su bliski klubu. Nisam doveo podrsku klubu u pitanje nikad jer ja navijam za partizan. On je vecan a ljudi koji ga cine u datom trenutku su samo deo njega, neko vise neko manje bitan.

Novoj upravi treba dati podrsku ali dokle... to je pitanje. Kao sto lepo kazu po delima ce te ih poznati...

Ja razumem stabilizaciju ali da partizan bude zavesa o koju ce svakakva nejac i polupismeni kosarkasi da brisu kurac i stvaraju kakvu takvu "istoriju" svog kluba je jadno. Lepo rece neko bolje dovesti trenera koji nesto moze da uradi sa igracima makar... pera kao da igra menadzera pa je gledao na tv-u da tad i tad treba izmena... nikakvu ideju nema mada iskreno sa onim sa cim raspolaze i dule bi se davio ali opet sa nadom da se davljenik izvuce...

Ne znam. Jos malo i videce se...
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nisam majmun da se sipke hvatam ili da mi ona nesto znaci.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Da se drug Lenjin pita, ja bih prvo prvo pobio onda vas a onda i nas.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.824
Izgubili smo na dva gostovanja od timova koji su jaci od nas.Jedina razlika je sto smo pruzili veci otpor nego sto smo ocekivali.Pera Bozic nikada nece biti predmet ismevanja kod navijaca Partizana.Ili mozda ipak hoce?

Ako je mogao Vujosevic da se ismeva na istom ovom forumu na racun bolesti, sto se ne bismo sprdali i sa Perom?Mozda ipak nismo bolji od cigana, samo smo imali bolje rezultate pa nismo bili u prilici da ispoljimo ono sto tvrdimo da nas izdvaja od njih.Ja ponavljam ono sto sam rekao posle prvog kola - Sa kompletiranjem tima, bice ovo dobro.A tada necu zaboraviti da citiram pojedince koji se ovih dana legitimisu....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.076
Reaction score
15.717
Локација
Храм фудбала
Нема шта сад да се прозива Пера, то нам је што нам је.
Оно што мене највише од свега брине је што ја у нашем тиму не видим било кога са неким потенцијалом изузев Вање.
Овај Врабац је урнебесан лик, у једном нападу покаже нешто, а онда у следећем то поништи па х2.
Од свих осталих би још само издвојио Магдевског, који има сјајан осјећај за пас (не и за асистенцију пошто остали ништа живо не могу погодити), али ја не знам сме ли он уопште шутирати на кош, не знам јел имао и један покушај.
Скок у одбрани нам се своди на покушај свих играча да једном руком додирну лопту па да оде било гдје, само да би могли рећи ето дотакли смо је.
Оно што су данас играли Милутиновић и Витковац је :banghead
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U zivotu nisam video atletski inferiorniju ekipu na pozicijima 4 i 5. Vitkovac, Perovic, Djumic i Koprivica zajedno nemaju odraz koliko prosecan kosarkas.

Mi i zagradimo ali treba i skociti bar malo, a Vitkovac recimo nije u stanju ni to malo da poskoci.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Neka nam je Bog na pomoci. Ljudi su imali skoro 20 ofanzivnih skokova!?

Ako smo morali dovesti igrace samo da bi popunili broj, onda bolje da nismo nikoga ni dovodili... Da li je moguce da nemamo nikoga ko moze da uradi makar prosjecan skauting?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
A ja u zivotu nisam vidio vise nerealnih ljudi na jednom mjestu...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Unezverili su nas,otkinuli od zivota...17 skokova u napadu naspram nasih 16 u odbrani.
Nema tu vise sta da se prica o utakmici.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Није Божић крив. Са оваквим тимом ни Грег Попович не би ништа боље направио. Видим неке квалитете младих спољних играча Магдевског, Маринковића и Врабца, али је катастрофалан старији костур тима око којег би као требали ови млади расти.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ne znam da li se ikada desilo da 3 igraca koja nam pokrivaju poziciju 5 na jednoj utakmici imaju ukupno 3 (TRI) skoka... Ukupan skor u skokovima 43-25 za Megu - skakacki se ne secam da smo odigrali inferiorniju utakmicu..

Ali u svakom slucaju i uprava i trener i igraci imaju moju podrsku.. Bice ovo dobro, svakako bolje od ovoga sto je trenutno, jer realno je da smo u ovakvom sastavu (bez 2 povredjena igraca iz startne petorke i bez jednog ili dva ocekivana pojacanja) igrali maltene egal utakmice protiv timova koji su projektovani za neku sredinu tabele..

A ja sam ipak realan i smatram da je u ovoj sezoni i u ovoj situaciji sredina tabele nas uspeh i u ovoj sezoni sam sa tim sasvim zadovoljan.. Sve preko toga, puna kapa...

:napred Partizan
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ne znam koliko je to opradvanje, jer je i Mega imala povređene igrače. Ovaj tim (sada) ima potencijal za 6-8 mesto.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Људи, ви не схватате да смо ми са оваквим тимом нови Левски. :D
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Nemam pravo da komentarisem utakmicu posto je nisam gledao, svi smo ocekivali najbolje u ova prva dva kola, ali moramo da shvatimo da nismo vise tim koji ce se boriti za sam vrh (a i tada smo redovno sebi davali luksuz da gubimo ove prve utakmice od „slabijih“ timova), da je ovaj tim definitivno sastavljen tek pre 8-9 dana i da igramo bez dvojice prvotimaca, dok se Perovic tek oporavlja od teske povrede.

Zato u utorak moramo u Pionir da damo podrsku Bozicu i ekipi.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kakvi smo mi navijaci :banghead Krecu porazi i sta sad?? Koji vam je kurac?? Jel bi navijali za Partizan Telekom Diva BGD???

Puna podrska Peri i igracima. U pravu je Stojance sto se tice Aranitovica i Milutinovica. Eto nam sad... Skok, skok, skok! To nam je najveca mana. Ali popravice se i to.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Tesko je pisati bilo sta jer postavlja se pitanje odakle poceti... Prvo pozitivna stvar. Peca Aranitovic nije igrao :clap

Skok :banghead tesko je navici se na ovaj double small ball jer odrastao sam uz Partizan koji ako u necemu dominira onda je to skok. Razumem da je stef i ekipa tako uzela prstenje ali pozicije u kosarci nisu izmisljene jer je nekome bilo dosadno vec jer postoji realna potreba da imas dva igraca koja ce da kupe najveci broj lopti ili koji ce graditi kos i na taj nacin omoguciti spoljnim igracima da kupe lopte. Mi ne radimo ni jedno ni drugo. A i kako kad Ceda glumi cetvorku a ponekad i Batica :confused Ostali centri imaju odraz ukupno 80 cm.

Izvodjenje lopte, nije bitno gde :banghead 100% propust trenera. Ko je trenirao kosarku zna da se igraci prilikom izvodjenja ne krecu haoticno vec onako kako trener zamisli.

Kreacija veliki problem ali imali smo ga i ranije. Magdevski i ume da kreira nesto i da baci dobre povratne (koje su danas bile brojne ali i neiskoriscene, da je npr. Andric danas igrao kaznjavao bi meginu suplju odbranu) ali muceni Cvetko... Posle pika vrati se 3 koraka unazad baci pogled levo-desno i ili opali trojku pa sta bude ili uvaljuje vruc krompir:banghead Ispade da nam je najbolji asistent Milutinovic...

Ceda bi trebao da svojim iskustvom pomogne ovoj ekipi, do sada to nije cinio cak suprotno. Poradjaju se kosevi, lomi se utakmica on odapne sa poludistance u trecoj sekundi napada :banghead Dovlaci svoje igrace, sudara se sa saigracima...

Vrabac uz Vanju vec sada miljenik :clap ima te neke neprirodne pokrete, nesvojstvene kosarkasima ali ima ih i Gagi pa sta... Ubacio je danas trojku sledecu ce za mesec-dva, slobodna masi kao lud ali jbg. da zna sve ne bi bio kod nas :D Skace, grize, baca se, srlja... Ima neceg Veselog u njemu :D

Pera. Opet se vracamo na pocetak, tesko je navici se na trenera koji kao da drzi casove lepog ponasanja. Razvoj ovih igraca zavisi jedno 90% od njega. Ajde Petre pokazi da si zasluzio mesto trenera Partizana...

Najbitnije jos uvek imamo (imaju, uprava, trener i ekipa) sansu da ne propadne citava sezona a godina prodje uzalud.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.355
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Sramota sta se sve pise, kako smo igrali prosle sezone u ovo doba sa Duletom na klupi ???
Zasto administracija ne reaguje zasto dozvoljavate da se pljuje jedan Petar Bozic, sutra ce neko da udari i na Todorica.
Sram vas bilo ljudi eto samo to imam da kazem.

NAPRED PARTIZAN
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
U zivotu nisam video atletski inferiorniju ekipu na pozicijima 4 i 5. Vitkovac, Perovic, Djumic i Koprivica zajedno nemaju odraz koliko prosecan kosarkas.

i.

Dobro, jesu atletski inferiorni ali su zato šuterski, tehnički i taktički nemoćni :D
Očigledno je da je novac bio jedini kriterijum kad smo dovodili igrače. Sistem- "za tebe smo čuli, igraš za siću, dovodi! "

U ovoj ekipi nema ko da povuče, nema nikoga ko bi mogao da ulije sigurnost ekipi, ni na terenu ni sa klupe. Ako je neko to mogao da očekuje od klinca poput Vanje Marinkovića, onda je taj neko nerealan i nehuman.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top