Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.848
Reaction score
10.791
Заврши се ова мучна сезона. Када погледамо где смо били пре 6, 7 месеци и где смо данас, не можемо да будемо баш много незадовољни. Победили смо евролигаша који је десет пута скупљи тим, иза кога стоји цела државна врхушка, избацили из полуфинала купа, победили једном у финалу и намучили у две друге утакмице. Подигли смо се са дна на 5. место на Јадрану, довели смо тренера достојног реномеа Партизана, показали смо зубе до краја.

Што се вечерашње утакмице тиче, борбу сам тражио борбу сам и добио. Поносан сам на момке и Новицу пре свега. Прави је лидер тима и емоција коју осећа према клубу је невероватна.

Једина замерка вечерас је што током целе треће и доброг дела четврте четвртине када се ломило није стизала права подршка са трибина. Уместо да дамо све од себе и да погурамо екипу, људи као да нису свесни да је финале и дозволили су циганима да воде коло. Утисци после утакмице са играчима су за памћење.

Прст на чело нека ставе Пековић и екипа. Озбиљан посао мора да се уради преко лета по питању играчког кадра, а једва чекам да видим и тај чувени финансијски извештај и да ли је једна сезона узалуд бачена или не.

Можда ме сећање не служи најбоље, па се извињавам ако грешим, али зар није од ,,инсајдера'' ишла информација да Џоунс прима 7.000е месечно?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.238
Za Vilsona je receno da ima 7000. Koliko se ja secam.

Mene brine sto su svi igraci koji su pod ugovorom apsolutno beskorisni za ozbiljnu kosarku sto je ovo finale i pokazalo.

Treba da ostanu Wiliams , Jones, Novica i Edo. Ostale pokloniti i ubaciti juniore. Plus prava pojacanja pa da napadamo EC:D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.238
Ako neko ima sliku novice na reklami na kraju utakmice neka izbaci ili ako se pojavi na netu negde.

I onda da se sacuva za sva vremena... ovo su stvari koje ce se prepricavati unucima. Kako smo u jednom teskom vremenu ipak podigli glavu i prkosili zlu i nepravdi:pfc:
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ako neko ima sliku novice na reklami na kraju utakmice neka izbaci ili ako se pojavi na netu negde.

I onda da se sacuva za sva vremena... ovo su stvari koje ce se prepricavati unucima. Kako smo u jednom teskom vremenu ipak podigli glavu i prkosili zlu i nepravdi:pfc:

13323356_10154753400251686_4161838815041445380_o.jpg



13346392_10154753401266686_9009103296485061640_o.jpg


13416967_10154753401946686_5685964212071162588_o.jpg


13423974_10209792087179250_4850020669172417858_n.jpg
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ja sam ponosan, na igrace na navijace... bez obzira na sve ... Neki su na terenu izgarali koliko su mogli i imali snage, drugi onoliko koliko su umjeli ...

Ne krivim neke sto su limitirani, krivi su oni koji su ih selektovali a tu ima repova i ranija 2 strucna staba no sta da se radi.

Ona scena na kraju sa Novicom na reklami, i kada Pionir grmi ( Aleksandar Nikolic ime necu nikad prihvatiti ) je dokaz da ono nase usadjeno u svakom pravom grobaru opstalo bez obzira na sve kradje i drzavne pare koje su poklonjene ciganima.

PS. Ako se ekipa koja je dospjela to top 8 EL bori na jednu loptu u 3 utakmice sa ekipom u kojoj Aranitovic ima minutazu preko 20 minuta onda nema se sta reci. Dzile je genije .
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Greota posle ovih slika ista postovati,trebalo bi zatvoriti temu jer one govore vise od 1000 reci.
Dubok naklon igracima i Dziletu za svu energiju koju su uneli u ovo finale :respect
Slabiji smo bili 5x najmanje ,a borili smo se egal sa drzavnom kurvom u ove tri utakmice,i pored sudija kojeima zelim sve najgore.
A ono na kraju,posle utakmice,ono ostajanje i pevanje iz mozga je prava ona grobarstina,ono zbog cega volim Partizan svim srcem!
Nadam se,ali i sumljam da je ova uprava skapirala sta i kako dalje.Najbitnije da Dzile i Novica ostanu i da pocnemo da STVARAMO tim,a ne da kalemimo na vec propalu stvar. U svakom slucaju kako je krenula ova sezona,moze se reci i da je vrlo dobro zavrsena. i za kraj>
PARTIZAN,I SAMO PARTIZAN, NAJBOLJI JE ON,ON JE SAMPION!!! :BB
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.283
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Partizanski, bravo Dzile :respect
Dobili su nas ovaj put na cistu fiziku, mi nismo mogli loptu da prevedemo...
Opet ne mogu da ne pomislim da smo na pleju imali ista iole korisno, a ne finskog globtrotera sa 100 poena u sloveniji, da bi mi mogli vise da pruzimo u finalu.
Da ne mozes da prevedes sa 32 godine loptu i da pokusas da organizujes napad, prosto mi je fascinantno. Da te Vasa jebeni Micic navuce u duel da dobijes cetvrtu itd.
Nije se moglo mnogo vise s ovom ekipom, ali svaka im cast.
Novica je igrao prakticno sve.
Iz postovanja prema ovim momcima i njihovom trudu ne bih bas pisao koga bih zeleo da zamenim, ali manje vise sve sa par izuzetaka treba rekonstruisati, pitanje je samo koliko ce uprava Dziletu to omoguciti, a njemu treba verovati, boljeg necemo naci.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Od kada je Džikić došao na terenu je ostvareno nekih 110% mogućnosti ovog tima. Da nismo pokradeni drugu utakmicu i da nije ušla ona prokleta trojka pitanje je šta bi i kako bi bilo na kraju (ako ništa drugo morali bi da otmu titulu uz pomoć sudija). Skoro da smo bili egal sa njima, samo njima je to sada jasno pa će naredne sezone još više para da im se trpa u budzet.
"Košarkaška diplomatija" očito nije dala rezultate, imajući u vidu napade na simpatizere ispred hale, kriminalno suđenje u finalu i novčane kazne. Vreme je da se u pauzi podvuče crta i planira drugačija strategija, jer ovako više ne ide.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Odlična prilika da podvučemo crtu, a ja ću se u par kratkih rečenica osvrnuti i na rad uprave, bez želje da izazovem neku raspravu, ali opet da iskažem svoje mišljenje koje je samo moje stečeno prateći igre i razvoj situacije u Partizanu sada već možemo reći prethodne sezone.

Partizan je počeo pripreme bez kompletnog tima, bez predsednika, bez para, i sve do dolaska Pekovića u klub postojala je namera da se u sezonu uđe sa izuzetno izuzetno mladim timom, a da se kasnije dovede i neko iskusniji ko bi pomogao da se napravi nekakav rezultat. Na spisku su bili tada Aranitović, Tepić, Marinković, Andrić, Milutinović, Đumić i Koprivica. http://kkpartizan.rs/sr/vest/1659/parni-valjak-poceo-pripreme

Finansijska situacija je bila teska, a nova uprava je dovela novog trenera Petra Bozica, i sebi postavila odredjene zadatke pre svega finansijske a zatim i rezultatske. http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2015&mm=09&nav_id=1038154

U odnosu na ovo sto su zacrtali na pocetku sezone bicu slobodan da kazem da smo videli:

1. Da je napravljen tim koji moze da se bori za trofeje (i borili smo se ali se nismo izborili)

2. Da su napravljeni odredjeni pomaci u oblasti marketinga

3. Da u klubu ne postoji finansijska transparentnost i dalje.

Ako je Partizan dobio sponzore od drzave, a jeste NIS i mts, dobro bi bilo da neko kaze evo nas ukupan budzet je bio x a od drzave smo dobili y. Od ukupnog budzeta na tekuce troskove u toku sezone je otislo toliko, a na vracanje dugova toliko, i idemo dalje.

Ali ne. Mi ovde i dalje spekulisemo da li se nesto nekom vratilo, da li nas pickousti namerno zakopava dok mu se Pekovic zahvaljuje... Mozda mu se zahvaljuje jer ima razloga, mislim nemam pojma samo na glas razmisljam.

Jedina stvar koju sam ja ovoj upravi zamerio je sto su se negde trudili da poprave odnos sa Covicem, jer je to covek koji zivi u latentnom sukobu sa okolinom, kako god da se ta okolina zvala. Mi imamo tu nesrecnu okolnost pa da smo osudjeni na njega, ali videlo se to jasno u sukobima sa Hrvatima, Bodirogom, Makabijem ove sezone. I zaista mislim da na njega uopste ne treba obracati paznju. Mislim da ga sav ovaj cirkus oko njegove zene hrani, koliko god to normalnom coveku naopako zvucalo. Hrani mu ego, da je bitan, da nam smeta, a sve jer je zestoko iskompleksiran.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Lepo si primetio neke stvari.

Samo, bojim se da je nekako najveca nevolja u tome sto ove sezone nismo dobili nekog novog igraca koji ce biti siguran za narednu. Marinkovic mislim da nije napredovao, Aranitovic slabo, a i pitanje je da li ce ostati, od Djumica jedva cekamo da se rastosiljamo, Magdevski i Koprivica nisu ni dobili pravu sansu, Vrabac nekonstantan i nestalan, sa Vilijamsom treba dosta da se radi. Jones koji je bio najkonstantniji vec je otisao. Vilson ne verujem da ce ostati. Najvece pojacanje ce biti da nam ostane Novica i da nas kao kapiten predvodi u novoj sezoni.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.238
Hvala Tuljo, to je to:ziveli

Dokaz da smo jos uvek zivi i da nas se itekako plase i sa 3 puta jacim timom.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Opet ne mogu da ne pomislim da smo na pleju imali ista iole korisno, a ne finskog globtrotera sa 100 poena u sloveniji, da bi mi mogli vise da pruzimo u finalu.
Da ne mozes da prevedes sa 32 godine loptu i da pokusas da organizujes napad, prosto mi je fascinantno. Da te Vasa jebeni Micic navuce u duel da dobijes cetvrtu itd.

Taj finski globtroter je Lilard za našeg kapitena. Šta on predstavlja uopšte ? Zašto Koprivica nije kapiten ??
Sećam se tog momka prošle sezone kad je ušao u tim, igrao je, vukao ekipu, imao sjajan šut.
On sada ne zna da tapne loptu o parket, a mehanika šuta mu je takođe otišla u kurac.
Jebem ti ja beka koji ne sme loptnu na parket da spusti da ne pričamo u nekim nadriblavanjima...


Crno-beli jedno veliko bravo i hvala vam !! :pfc::pfc::respect
Džile, rodila te majka da budeš košarka !
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Mali Marinkovic ce poceti da pogadja trojke onda kada bude promenio tehniku suta.Cemu ono bacakanje unazad prilikom suta to samo on zna...totalno van balansa svaka.
Hvala Jones-u za sve.Ziv bio i da odes u neki top tim u EL.
Nadam se da ce Novica ostati i da oko njega kao novog kapitena polako izgradimo tim.
Ajde Dzile dovedi nam Malkoma :D
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Da se polako zatvara ova tema,ova mucna sezona.Srecom po mene nisam bio u prilici da je ispratim od pocetka.....Sve je manje vise receno,igru i Dziletove minijature i genijalnosti ne bih analizirao,ostavicu to nekome recitijem(Stojance:ziveli)......
U okolnostima okupacije mozemo biti zadovoljni zalaganjem i htenjem ovih momaka....Nicija nije do zore,pa nece ni ovo stanje terora kojem smo podvrgnuti,a da zelje za partizanstinom ima pokazano je sinoc....
Na stranu svi ruckovi,izvinjenje,zahvalnice ako je to dimplomatija za bolje sutra,apelovao bih na upravu da se vise ne zajebavaju statusom,institucijom imena,koja se zove KAPITEN KKP...Nista protiv Vanje,samo,nekako se setim ko je unazad 30+ godina imao tu cast!KAPITEN KKP mora da bude VODJA ekipe.....
Pozdrav drugari,sa verom u bolje sutra,sa verom u Vaskrs Partizana:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top