Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.623
Prva pobeda u sezoni...neka momcima predje u naviku!:clap
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ne stigoh sinoc da napisem. Zaista kao sto neko rece, pomislih posle meca da ce nam svaka utakmica ove sezone biti kao da igramo za trofej. Jednako vazna, i jednako stresna. Ali to nam je KK, sta se tu moze :)

Od igraca Cvetkovic i Vanja su bili nosioci ofanzivno, ali me u pojedinim momentima prijatno iznenadila njihova igra u defanzivi. Borili su se muski. Magdevski me sa one tri rampe kupio. Sa druge strane Milutinovic... Braco i sestre... MZT kada nije znao sta ce sa loptom spustao je na Lukovica koji je lako izlazio na kraj sa Milutinovicem. U napadu i nekako, ali za igraca koji vec toliko dugo igra prosto ne vidim kako se vec jednom nije opustio, i oslobodio tog grca kada se odigra dobra odbrana na njemu. On se nekako stegne pa i kada ima izglednu sansu trazi drugo resenje. Nadam se da ce povratkom Andrica on dobijati manje sanse od Vrapca
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je ono sinoć bilo jako emotivno! Momci znaju koliko je teško, koliko su podcenjeni, ali ginu!

Partizan never dies! :napred Partizan
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Auuuu ljudi moji kakva je ono emocija sinoć bila! Kakva eksplozija sreće, kao da smo osvojili neki bitan trofej ili pobedili nekog velikana evropske košarke :D Bes, očaj, tuga, sve me to hvatalo u momentima dok su ubacivali frižidere i veš mašine ali kad smo zaigrali mušku odbranu, kad su momci počeli da lete i ginu sve one osećaje zamenili su ponos, ljubav i sreća što imamo klub i što neko na terenu gine za njega i grb koji nosi na dresu.

Možda nemamo neki kvalitet, ali taj manjak kvaliteta može koliko toliko da se nadomesti SRCEM, MUDIMA i našom energijom sa tribina. Kako su se svi radovali. Samo što nisam zaplakao.

Počelo je teško, biće još teže. Ali momci, devojke, Grobari i Grobarke, dame i gospodjo :D MI MORAMO uvek biti tu uz naš klub. Bodriti ga. Sa tribina ili iz fotelje. Ne smemo mu okrenuti leđa.

Partizan će se vratiti jači. Partizan će opet biti najjači. Potrebno je strpljenje, podrška i bezuslovna ljubav ovim momcima.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
Čestitke na pobedi, dobro je da smo prelomili najzad, a još lepše na ovakav comeback iz debelog minusa.
 

djuksi

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
34
Reaction score
2
Meni je ozbiljno zasmetalo to sto se nije pravio faul u zadnjem napadu MZT-a! Jako je bilo riskantno braniti zadnji napad... Takodje Vanjin sut za 3 na 1:10 do kraja sa 8 metara na pola napada nakon tajmauta i totalno druge akcije koja je napisana!Mnogo mu je dozvoljeno iako to nije do sada zasluzio...Jedino sto mi se kod Pere svidelo je to sto je Vanju nakon tog suta poslao na klupu (nije mu pocupao usi mada je tp zasluzio). Kao sto rekoste odbrana je voljni momenat, i ja ovim momcima apsolutno nista ne bi zamerio i jako mi je zao sto od starta nemamo Andrica i Murica jer bi bilo to dosta bolje...I dalje smatram da je Pera eventualno pomocnog trenera,ali za glavnog nikako...
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ocekivano tezak mec koji smo na kraju pretvorili u nasu pobjedu sve cestitke za to.
E sad los ulazak u mec je uslovilo odlicno sutersko vece mzt-a te stisnutost zbog navijaca.
pored suterske klinike koju su imali u prve 2/4 te sudijskih idiotarija u vidu 2+1 gdje se faul ne svira u trenutku nastajanje vec kad je igrac na drugom koraku i gdje sa lakocom dolazi do lakih poena koja podizu samopouzdanje.
kriterij su ispravili kada je najvise trebalo u 4/4 sto je bilo dovoljno da izvucemo pobjedu.

Kao sto je vec napisano iskoristili smo sinadinovica na pravi nacin, tj njegovo prinudno igranje nakon povrijede ljubicica.
tu je pipan "zakazao" i nije dao loptu drenovcu da odradi prenos preko pola.

Ne treba se zavaravati i ocekivati puno od ove ekipe jer je borba za opstanak neminovna...
Nama problem nece rjesiti dolazak igraca na 4ri(jedino lebron bi znacio :D)jer nama nedostaje ovde 4 igraca da licino na ozbiljnu ekipu.
Nedostatak poena(da ne kazem talenta) i misica je vidljiv iz aviona, i to jedan igrac ne moze nadomjesiti ako nije gore pomenuti.

Sto se tice najzapazenijih(magdevski,cvetkovic,vrabac) da i tu kazem koju.

magdevski ono sto sam za sada primjetio moze da izraste u stefana markovica kao best case, jer nedostatak suta i kreativnosti na poziciji jedan moze maximalno da izvuce iz njega bekap pleja u najboljem slucaju.
cvetkovic sem energije u odbrani po mom misljenju nista pokazao nije, uglavnom carini loptu po 15ak sekundi i uopsteno ne razigrava saigrace sto mu je primarna duznost, da li je do loseg kvaliteta saigraca ili neuigranosti ne znam. Da ne bude sve negativno cini mi se da je popravio sut za 3 poena.
sinoc je par puta upropastio odlicne kretnje centara u pik en rolu, umjesto da razigra on nastavi da tapka loptu u istom mjestu i nista...
Vrabac mi je skroz gotiva i pre nego sto je dosao kod nas(odlicne fizikalije,cik cak dvokorak,ne boji se kontakta,ide jako na obruc)od njega najvise ocekujem.
e sada juce sta mi je zapalo za oko da u trenutku kada je se lukovic razigrao da nismo pokusali vrabca staviti da ga cuva jer je jaci i brzi od njega ali dobro.
imam osjecaj da on moze u ovakvoj aba ligi bez problema odigrati nekoliko minuta na 4ri.
Vjerovatno ce oporavkom andrica i murica i imati minute na 4ri.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Karta za utakmicu u Laktasima kosta 25 KM ili 13 eura. Za clanove partije I lojalne gradjane mjesne zajednice moze I na mufte. Navijaci Partizana I ostali ljubitelji kosarke placaju po cijeni...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Tako I Dodik razmislja....velikan evropske kosarke dolazi jednom godisnje u Laktase (popularno LA), I prava prilika da se oporezuju njegovi navijaci, koji ce sigurno doci bez obzira na cijenu
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma 'ajde, Dodik je grobarčina, ne bi on... :smajlikojisereipovraćaistovremeno
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.232
Reaction score
2.770
Da li je on ostao pocasni predsjednik i dalje? Posljednjih godina ne zasluzuje da je nosi ni po kom osnovu.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Voimja oca, ja mislio kolega me zajebava kad reče 25 maraka. :pop Znaju da će dvorana biti svakako puna, a bude samo 2 puta godišnje (mi i i ILR).

Vidimo se u Laktašima danas.. :D:
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Мене су успјели да одбију максимално.Због њихове ретардиране цијене прекидам традицију да сваке године дођем кад овде гостује наш Партизан.Чуо сам се са још неколико особа које размишљају исто тј да је ово чисти безобразлук.

Да ме карте за кума,старог и мене изађу 75 КМ а ни бензин до Лакташа није џабе значи све кад сабереш да ме овај излет кошта око 100 КМ.Нека хвала за те паре могу отићи до Београда и пратити Партизан у Пиониру.Тако да сам данас због цијене (највише) и времена ипак пред ТВ-ом.

А игокеи због овог циганског потеза желим да испадну из лиге ако је икако могуће!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ima1tim objavila da ce nam se na treningu pridruziti i dino muric i ako se pokaze ok, bice vec u sastavu za cibonu.
Nemam nista protiv momka iz prostog razloga sto je fajter, ali u slucaju da dodje ova uprava je pokazala da igraca dovodi bez ikakvog rezona da ne kazem da ne koriste mozak.
Momak je 200cm visok a igra poziciju 4, samim tim nam nece donijeti odgovarajuci broj skokova.
Sem cvrstine ne donosi nista, ni poene ni skokove.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Nadam se da zakljucak da nece doneti skokove nisi doneo zbog visine, vec zato sto si ga gledao. Bil Russell je 207 a imao je i po 20 skokova u proseku, Barkli, Hajns itd.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Donio sam zakljucan na osnovu toga sto sam ga gledao u olimpiji i sto u prosloj sezoni ima prosjek od 5,8 skokova u aba ligi.skokove uzima dobrim postavljanjem jer je jaci od konkurencije.
A ne mozes porediti crnca i bjelca po fizickim parametrima,to je kao da poredis avion i auto(u99% slucajeva).
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Moj utisak o ekipi posle 3 odigrane utakmice je poprilično loš.
Ne govorim to iz rezultatskog smisla. Svestan sam da se od ovako na brzinu selektirane ekipe nije mogla ni očekivati bogzna kakva igra, ali meni nepoverenje uliva filozofija kojoj težimo.
U uslovima u kojima smo, ja zamerke na igrački kadar apsolutno nemam. Čak mogu reći da mi se sviđaju pojedini igrači kao što su Cvele, Vrabac, Magdevski, Milutinović, Vanja, Andrić, Murić, Kosta, Čeda...Gledavši samo imena uz verovatno još koje pojačanje mi se zaista imamo čemu nadati kako vreme bude odmicalo.
E sad, ono gde se moje nepoverenje najviše ogleda je Para Božić. Nisam dovoljno košarkaški pismen da bih ulazio u detalje, ali način na koji on vodi utakmicu, pasivnost u skoku, neodgovornost u šutevima, tajm auti...to je sve ono što ja od košarke nikada nisam voleo.
Jedna bitna stvar je pozicija startnog pleja, ja tu vidim najveću manu našeg pokušaja da gradimo ozbiljan tim.
Da ne bude zamene, Cveleta jako cenim kao igrača i drago mi je da je došao. Ipak vrlo sam nepoverljiv prema ekipama koje igru grade na takvom profilu plejmejkera. On može da bude izuzetna opcija kao drugi plej, gde će unositi agresivnost, menjati ritam utakmice, stvarati probleme protivniku agresijom i brzinom u oba smera.
Sećam se dobro ekipe "kingsa" iz zlatnih dana i Bobija Džeksona. Bio je paklen igrač, 6. čovek NBA lige, ne pamtim da je ušao, a da nije razbucao protivnika, doneo preoret, zabo par brzih trojiki, oduzetih lopti, kontri itd...Ali je uvek ulazio sa klupe i bio neko ko će ekipu u datom trenutku izvesti izvan šablona i ritma osnovne igre za koju je zadužen bio Majk Bibi.
Rano je za neke zaključke, ja samo govorim o vlastitoj perspektivi...nisam optimista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top