Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Nova sezona pa rekoh da otvorimo novu temu
:partizan_fan::D::BB
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Na nama je da budemo u Pioniru!


NAPRED PARTIZAN! :BB
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.393
Reaction score
2.087
Izuzetno teska i duga godina za nas KKP, mlad tim trener legenda neka bude godina za vracanje KKP na stare staze uspeha. Mislim da cemo mi navijaci i nas KKP izaci jaci od svih problema koje su zadesile Partizana. :partizan_fan:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sa kim igramo prvu kuci posle Valjeva...

Bice krcat Pionir vidim ja. Neverovatno koliko mi nedostaje taj KK:pfc:
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kakav god tim imali,i kakvu god poziciju zauzimali na tabeli....

Ja volecu do smrti Partizana moga voljenog
Jer dusa i telo sve je Crno-Belo
Za ostalo nek nas cuva Bog
:pfc::D::BB:partizan_fan:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Neka nam je svima sa srecom :napred Partizan
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Prvo da pozelim srecu Duletu i igracima KK Partizan,a drugo da se zahvalim svim navijacima koji su bili danas na prozivci i dali podrsku momcima:respect
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Može li neko da navede spisak svih igrača koji su na probi trenutno u KKP? Ne mogu da pohvatam konačan spisak. Npr. negde se pominje Stevanovic mali da je na probi, a negde ne.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sa prvim timom Partizana narednih nedelja će u Beogradu trenirati Nikola Silađi (23), Nikola Lučić (18), Martin Matović (20), Pavle Reljić (22), Ognjen Rebić (23), Dejan Petrov (20), Dušan Zmijarević (19)
Нема Ћирковића, нема Стевановића.
Од ових су неки већ близу испадања.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ima tu još imena. Izvesni Filip Zekavicic?
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Kao sto rekoste, mlad tim sa trenerom legendom..
Nek nam je sa srecom i da nas zaobidju povrede
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Igrali smo sa Libanom i pobedili veceras 82-73.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Posle dugo, dugo, dugo godine ćemo gledati ne konkurentan Partizan! Ja to u svom životu nisam još doživeo, a 37 mi je godina! Radujem se novoj sezoni, ljubav prema klubu ne jenjava! :napred Partizan
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Четири године сам млађи од тебе @monSi... и ја поготово не памтим КК Партизан у оваквом стању, боли, јако...

Него, пратим последњих десетак дана ове актуелне кошаркашке и "ван-кошаркашке" теме на форуму, не пишем ништа, само читам, а и не знам шта бих паметно и конструктивно могао да напишем. Нисам у свету блиском структурама ККП, немам инсајдерске информације, те ми је и излишно да се укључујем у полемику и да се са било киме овде упуштам у некакву расправу.

Ипак, писање појединаца, и то истакнутих чланова, а колико сам скапирао и на делима доказаних Партизановаца и Гробара, подстакло ме је да развијем сумњу да су се неки од њих уваљали у овчију балегу најећег тора Србије... изузев Црног.

Па нешто размишљам... У чему је фора, откуд сад овај пичкоусти курс међу њима/нама? Пропаганда истоветна оној из циганске и напредне кухиње, иста реторика, исти "аргументи" и у другом контексту већ поменути исти "модус операнди". Како је то могуће? Ал' опет, са друге стране, некако ми је невероватно да су се продали за кинту..., јер немају они тај потенцијал нити габарит да их неко подмићује, а и доказани су, је л' те, непоколебљиви борци за Партизан, за клуб који воле... А ако су већ проверени, не верујем да би попустили под нечијим притиском, да би се продали и издали због некаквог ситног чиновничко-партијског бенефита и томе слично.

Али... да га јебем, брате мој гробарски, некаква се трулеж осећа, гадан воњ, једноставно не могу да се отмем утиску да све ово смрди на онај "тор" из трећег пасуса... Као да су гадови нашли начина да убаце ровца и на овај форум, јер исти има значајног утицаја на црно-белу популацију... па су решили да нам "отворе очи"...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Potvrdio Dule da pauzira najmanje 4 nedelje.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ne mogu da verujem da ne izbacuju ponudu za sezonske karte. Bez obzira sto je u klubu rasulo tajming je odlican, jer bi ljudi u ovom trenutku kupili sezonsku iz solidarnosti. Na primer, da se proda 3.000 komada po ceni od 40 evra to je 120.000 evra. Sigurno da taj novac ne bi skodio da se srede neke tekuce stvari. Mislim da je radna grupa ovlascena za to, posto spada u tekuce poslovanje.

Naveo sam cenu od 40 evra, mislim da je prikladna. U ABA se igra 13 meceva, jos 7 u domacoj ligi i jos 2-3 u plej ofu, plus ako se plasiramo u plej of ABA to je jos neki mec. Neka bude 23 meca u sezoni, po ceni od 200 din, to je 4.600 din, mislim da je 40 evra za sezonsku taman. O benefitima sezonske karte pricano je mnogo puta.

Znam da je stotinak hiljada evra sitno za nas u ovom trenutku, ali ne moze da skodi, bar da koliko toliko pristojno pocnemo sezonu. Ne bi skodilo pojacati akciju oko Kluba prijatelja i fondacije.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@Magelan

apsolutno si u pravu, mora sezonske karte da se puste u prodaju !
ne 120.000, nego 1.200 evra je bitno u ovom trenutku...
mislim da je ta cena od 40 evra OK

mislim da Fondacija Grobari za nas ima vec raspored za donatorske veceri, koliko ja znam prvo 3 grada u Srbiji u kratkom razmaku, pa onda Skoplje kao prvi grad van Srbije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top