Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Vidimo se Grobar u Pioniru, sad cemo pokaziti kakvi smo.

Bude li fudbalski scenario, tesko nam se pise. Ne ocekujem neku posetu nazalost.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Тражи се карта више...

12144652_1048176175193609_818269119145128293_n.jpg
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima. Nadam se da je Vanja OK.

Vrabac ima m*da, samo još da gleda kuda ide. Kaako se samo odbio od Stojanoskog.
Đumara dominator!
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Cestitke ekipi na borbi, istrajnosti. Na tome sto nisu pali. Cestitke i Peri na prvoj pobedi. Samo neka se mnoye.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Bitno da je ekipa probila led! Za dalje ne znam, moracemo da se pojacavamo, jeste liga dosta slaba ali je problem sto smo mi medju tim slabijim ekipama. Sa sutem za tri 2/13 dobro smo izurali ovo na kraju. Vrabac previse gluposti, mozda iz prevelike zelje, moze da bude koristan. Cvetkovic solidan, Vanja isto dobar. Makedonce dobro ali nema sut, mora da popravi koliko toliko bar na nesto da lici.
Ceda za malo dabl dabl 10p i 9sk ali 36min, ne moze on toliko da izdrzi, morace cetvorka.
Sreca pa nije stigao kod nas i ovaj Sinadinovic, tek tad bi bilo belaja.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Pobeda za mir i dodatni samopuzdanje u naredim mečevima! Bravo, momci!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Čestitke svima a pogotovo Božiću kakva radost, pod kakvim pritiskom taj čovjek radi :clap

Mislim da neće biti mjesta za Đumića kada bude potpuno spreman Kosta, Koprivica daleko ispred Đumića definitivno.

Magdevski tri blokade, Vrabac pravi Bosanac ali vjerujem u njega.

:napred Partizan
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Bravo momci bre!!! Tako se bori za klub! Tako hoću svaku utakmicu, pa šta bude, neka bude. Samo neka se momci bore ovako za klub, meni je srce puno kad vidim to.

Odlična odbrana u drugom poluvremenu.

Dajte te crnce pa da progledamo malo.

Koje smo mi kurčeve sreće, da uvek imamo povređene bitne igrače, ne mogu da verujem. Sa Andrićem i Murićem bi ovo bilo sasvim pristojno.

Dobro je, 1:2, nije loše, moglo je lako i 2:1, al jbg.

:napred Partizan
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke igračima i stručnom štabu na prvoj
ovosezonskoj pobjedi! :clap Ajmo Crno-Beli! :napred Partizan
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Cestitkena prvoj pobedi, da mi je neko pricao da cu se radovati pobedi protiv mzta ko protiv barselone ne bi mu verovao ali sta je tu je :) Ako nista makar mi je srce puno kad vidim neke igrace kako se bore. A kakve smo plejeve imali zadnjih par sezona , Cvele je najbolji :D

Sledeca je Igokea, mesto gde se definitivno mogu uzeti bodovi ako se obuzda:pickaciganska ciganski mutant radivojevic
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Нека се сви играчи боре као Цветковић и лакше ћемо поднети тренутну ситуацију.

Вања је прошле године био кључан у победи против МЗТ-а. Вечерас - јако лоша селекција шута.

Надам се да ће временом све изгледати много боље на терену.

До сада смо одиграли 3 утакмице са 3 просечне екипе, од тога су 2 биле на једну лопту. Мени је то изнад очекивања, дај Боже да овако наставимо.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Па и није лоше овако уопште, радујем се ко да смо победили у ЕЛ на страни а не МЗТ код нас :D:

Против сваке екипе морамо овако агресивну одбрану из 2. полувремена да гањамо, то бар можемо увек, а ваљда ће и шут да крене, пре свега мора да се поправи селекција шута..

Али радост на крају, немогуће.. колико би нам само значила она победа из 1. кола у Ваљеву, али шта је ту је, само нек се ради..
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Браво бре момци, браво Перо!!!

Пробисмо лед, то је најважније.

Треба нам та црна четворка као хлебац, доводите је што пре...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Bravo momci !!! Pobeda koja je mnogo važna !

Ima se tu mnogo čega reći,al ajde , da ne kenjamo ,sve je nama jasno.

Htedoh nešto još pre par dana da kažem,a što mi non stop prolazi kroz glavu .

Zar prošle sezone nije mogao da se nadje neki Cvetković ??? Dečko je odličan ,još malo da popravi šut i biće ko bombona . Vanja i Magdevsi solidni ,Vrabac očigledan talenat ,ostali...., ako dodje ta crna 4-tvorka ,vrate se Edo i Andrić ,biće to ok za neku sredinu tabele ,da se privede sezona kraju bez velikih poraza. To je neko moje razmišljanje ,daj Bože da grešim !
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Veoma mi je drago što je Magdevski ponovo u Partizanu
i što‚ po mom skromnom mišljenju‚ dosta dobra izgleda na terenu.

Mislim da bi bio sasvim legitiman rezervni plej i u mnogo jačem timu.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Bravo za borbu, bravo za pobedu. Sve ovo deluje jako lose, ali sa KKP se nikada ne zna.
Samo neka se bore, meni dovoljno. Svidja mi se ovo Vrapce, jako glup potez ako je ugovor samo na 2 godine potpisan, kako rece neko ovde.

Kamera snima lica navijaca, a na njima se vidi ljubav i briga. Bravo i za sve koji su bili u hali.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.121
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Dok neki (znate vec koji) razmisljaju (BUKVALNO!!!) da li da dovetu Lebrona, Brajanta, Vejda, Vesbruka, Papalukasa, ja se PONOSIM ovim nasim momcima!!! Treba bre izdrzati ovu nejednaku borbu protiv sistema!!! Svaka cast Cveletu, Vanji, Cedi, Adi za ovo danas!!! Kao sto je neko vec rekao: TAKO se bori za sveti dres!!! Ma mozemo bre SVAKU da gubimo sa (hoce stoka da nas nabije) 30 razlike ali cu SVE zaboraviti ako vidim BORBU!!!
Nikola bre, daj koju kintu za nekog (rasnog) crnca/stranca (eto neka ne bude obavezno tamne puti) jer bi uz njega ova ekipa napravila nesto!!! Jos jednom :respect do poda momcima (i cestitke Peri na prvoj zvanicnoj trenerskoj pobjedi u karijeri)!!!
:napred Partizan
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Čudni su putevi Gospodnji
Da mi je neko pre koju godinu rekao da će nam Cvetković ne samo doneti pobedu već igrati za nas ne bi mu verovao.
Svaka čast,mala pobeda za neke klubove,ali velika za Partizan.
Srećna slava Partizanovci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top