Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
995
Reaction score
2.049
Локација
BGD
Glupo je prozivati Pekovića, čovek je sigurno iz najboljih namera ušao u klub i pokušao da ga spasi tako da imajte i vi malo obraza prema njemu!!!

To što je nemoguće da se klub vodi iz Amerike to je druga stvar, mada čovek nije ni imao nameru da vodi klub već samo da finansijski pomogne, tako da imajte obraza!!!

NIKOLA PEKOVIĆ!!!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Priča o teranju Duleta nema veze sa neznanjem Božića ili neiskustvom, kako god. Ova ekipa koju trenutno Partizan ima nije sjajna, ali sigurno po kvalitetu nije za poslednje mesto u ABA ligi. Realno je za 8. mesto, mesto gore ili dole.

U ovoj igri Partizana ne postoji nijedna smislena akcija, sve se svodi na individualni kvalitet koji nije na visokom nivou. Vanja Marinković je igrački uništen, a ne zaboravimo da je on kapiten. Ej, kapiten ove ekipe!

Ako ovakav Partizan sa ovakvim trenerom treba da služi za poboljšanje skora raznih Sutjeski i Neretvi, onda je bolje da sledeće sezone i ne igra ABA ligu. Nije je igrao ni prve tri sezone postojanja pa je stigao da je osvoji čak 6 puta.

Mnogi su ovde poslednjih godina ponavljali da je bolje da Partizan i ne igra ABA ligu od svake fuzije i stvaranje još jednog mutanta od voljenog kluba. Valjda još uvek vlada tako raspoloženje ili su se neki ipak predomislili?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Obecaao sam da cu dati podrsku godinu dana bez kritike, ali ovde treba reagovati. Ekipa nazaduje, igraci nazaduju, letargicni, podlegli atmosferi koja vlada u i oko kluba, trener ne drzi konce u svojim rukama ,igra bez glave i repa. Bicemo poslednji svakako, tj tesko da necemo ispasti. Otpustiti sve viskove i zavrsiti sezonu sa decom......a najbolje bi bilo ......

Kako igrati LS za milion evra_?
Momentalno ugasiti klub, na JSD preneti trofeje. Upumpati u Megu milionce na 3-4 zveri koje platis za 4 meseca. Napraviti ekipu koja osvaja Aba. Na leto promeniti ime i adresu kluba, primitis KKP u JSD i preneti sve trofeje na KKP nazad. Naguziti govedo coravo koje sprema ovaj scenario dugo, tako da mu oci ispadnu, ubili bi ih njigovim oruzjem, zajebali bi ih za sva vremena , mamu li im lobotomiranu. I ..da .. ostalo bi NISMO ISTI... gori smo :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
.....mada čovek nije ni imao nameru da vodi klub već samo da finansijski pomogne, tako da imajte obraza!!!

Ovo nije tačno pošto je kategorički rekao da neće dati svoje pare, pozajmio je, što je OK.

A eto, da pitam samo Upravu, je li ta crkavica od Telekoma koju ste dobili bila vredne izadaje kluba i prodaje Duška Vujoševića.

Uredinoštvo ima moj broj telefona, mogu da vam kažem odakle znam, ako vam "insajderi" nisu to prijavili.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Glupo je prozivati Pekovića, čovek je sigurno iz najboljih namera ušao u klub i pokušao da ga spasi tako da imajte i vi malo obraza prema njemu!!!

To što je nemoguće da se klub vodi iz Amerike to je druga stvar, mada čovek nije ni imao nameru da vodi klub već samo da finansijski pomogne, tako da imajte obraza!!!

NIKOLA PEKOVIĆ!!!

Nikola je, da se ne lažemo, glup kao kurac, tako da njegovim dobrim namerama vrlo lako može biti popločan put do pakla.

Mod: Poslednja opomena pred ban
 
Последња измена од уредника:

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Bas me zanima Tegijev komentar veceras za ovu naprednu situaciji... Tegi ga gadja u srz
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Potpuni propast koncepta da se Partizan,ne samo KK,već i ceo JSD,ne zasniva ni na čemu,a da ga vode legende...Ili privatizacija,ili vezivanje za neku kompaniju kao ciganmala i Cedevita ili jak sponzor koji bi upravljao klubom,novi trener možda može da digne ekipu,ali ovo realno na sve liči,ali ne i na košarkaše...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Osim Cvetkovica niko veceras nije pokazao najmanju zelju da igra... Bol u kurcu i lagano ispucavanje lopti, mahom do prvog obruca... Pa sa sutom 1 od 12 ne bi pocela utakmicu ni treceligaska ekipa, i to nije da je Sutjeska igrala neku odbranu... Dodas na to da je njima i sa 8 metara opusteno ulazila trica i eto... Bez kvaliteta smo, a veceras i bez muda :banghead

A igru najbolje sumirao onaj faul Marinkovica posle rampe Vrapca na sekund do kraja napada Sutjeske... Nemar i glupost... Ili Bozin odnos prema dresu koji da nije ovakva situacija bi jedino mogao da kupi u ovlastenoj prodavnici... Nije problem poraz, vec ko je sve danas u svojoj glavi iznad Partizana...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
I dalje ne mogu i ne želim da povjerujem da bi Toša, Pekmen, Pera, Kecman, Vule željeli da učine nešto nažao Partizanu. Mislim da su gledali da idu na neko kompromisno rješenje. Kockali su se i izgubili.

Ono što im ne mogu da oprostim je to što nisu izvršili smjenu trenera kad su vidjeli da nemamo ni trunku energije koja nas je ranije krasila. Igramo bez centarske linije, a i ta igra nam se svodi na ulični basket i "ko bolje vrti loptu".

I dalje ima šanse da se izvučemo. Svi dovode pojačanja, mi kuliramo. Treba nam nekolicina dobrih igrača (kao da ih ima na raspolaganju za neke normalne pare) i iole stručan trener.

S druge strane, ako je to - to, daj da otjeramo strance, pa nek iskuliramo ABA-u. Jebote, gurbeti je igraju neprestano, a mi sad da ispadnemo. Za ne povjerovati.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Iz kluba je sklonjen svako ko ume da misli.

Posledice nisu neocekivane.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kako sam ja cuo, u ovoj istorijskoj noci izlet ekipi koja nastupa pod imenom KK Partizan su uredno obezbedjeni prevoz, prenociste pa cak i po sendvic. Redjaju se uspesi nove uprave i novog trenera.

Toliko me sramota da me vise nije ni sramota.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
A eto, da pitam samo Upravu, je li ta crkavica od Telekoma koju ste dobili bila vredne izadaje kluba i prodaje Duška Vujoševića.

Uredinoštvo ima moj broj telefona, mogu da vam kažem odakle znam, ako vam "insajderi" nisu to prijavili.

Napiši sve što znaš, ako možeš napiši i kako znaš. Zajebi tajnost delanja, tajnost izvora već možeš da održiš?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Nemoj slucajno neko da kaze da ovako mora da bude.

Srce me boli kad vidim sta se desava.

Nismo bas morali da ispadnemo iz lige.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.455
Локација
Храм фудбала
Ovo nije tačno pošto je kategorički rekao da neće dati svoje pare, pozajmio je, što je OK.

A eto, da pitam samo Upravu, je li ta crkavica od Telekoma koju ste dobili bila vredne izadaje kluba i prodaje Duška Vujoševića.

Uredinoštvo ima moj broj telefona, mogu da vam kažem odakle znam, ako vam "insajderi" nisu to prijavili.


Sad si me bacila u bedak, ispade da su nas ovde lazno informisali i da kafe kuvarice nisu glavni razlog tjeranja Duleta.
Bila mi je nekako sumnjicava ta teorija, ali ko sam ja da informacije iz prve ruke uopste razmatram.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Партизан је већ испао немамо више не теоретских шанси.
Оно чега се плашим је да ће се Партизан угасити, еветуално неки УППР.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jasmina, ti tvrdis da je Pekovic smenio DV da bio dobio crkavicu od Telekoma?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Napiši sve što znaš, ako možeš napiši i kako znaš. Zajebi tajnost delanja, tajnost izvora već možeš da održiš?

Pozamašnu cifru nam je dao Telekom, izvor mi je direktno iz firme darodavca. Ne znam tačnu cifru, a to što nije uopšte objavljeno da smo dobili te pare, govori u prilog tome da ne da se ne radi transparentno, nego ozbiljno sumnjam u namere svih u upravi kluba, uključujući i legende i "legende".

EDIT
@Sensei, ja ne tvrdim ništa, ali samo mi odgovori zašto nije objavljeno da smo dobili lovu od Telekoma? I na šta su te pare potrošene? jesu potrošene na isplatu duga DVu? neka kažu, zašto kriju?! Iovako, samo izazivaju sumnju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top