Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@VLADA GVL
Onda možemo komotno da stavimo dodatak i da svi naši klubovi dobiju nove nazive Partizan Ikebana.
Ovako je Nedić razmišljao 1941 i verovatno je smanjen broj Srpskih žrtava u tom ratu, ali je na duže staze Srbija izgubila mnogo više.
Da je tako razmišljao DV povratkom u klub početkom ovog milenijuma, ne bi napravio ni delić ovih uspeha na koje smo tako ponosni. Jebiga, čovek poremetio prirodno stanje u ovoj zemlji, upropastio mnogima mladost, detinjstvo, odrastanje, reklo bi se da ga sa pravom mrzi većinska Srbija, na čelu sa žvalavim psihopatom.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
@VLADA GVL

Ako mozes, odgovori, ako ne, nikom nista. Moje pitanje je - gde je crvena linija? Dokle treba da ide ta snishodljivost, odnosno postoji li momenat kad ipak treba reci "dosta"?
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Pek 12 poena za 16 minuta :clap ku*ac moj ce da ga trejduju :BB
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.342
Darrell Wiliams novi centar Partizana?! Da li neko zna nesto vise o njemu?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovaj mi vise izgleda kao zamena za Jonsa nego kao pojacanje za 5icu...slicne su konstitucije i visine
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ovo verovatno znaci Muric na 3, sto implicira malo cvrscu kosarku.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
I da ostane Džons, nama je potrebno pojačanje u reketu. Tako da se nadam da nije zamena, već dodatak rosteru. Ne smemo se igrati sa ispadanjem iz lige, očekuje nas jako težak raspored, moramo kako znamo i umemo da se isčupamo iz ove situacije, a od sledeće sezone da se juri prohod u Evropu, i ulazak Evrokup će biti više nego odličan uspeh.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
имали смо ми већ једног центра оптуженог за силовање (само што је овај амер ослобођен) тако да нам то није непознато
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dobra stvar za nas, samo se nadam da ovo nije zamena za Dzounsa. Kako bi legao jos jedan suter i plej a ima zanimljivim slobodnih agenata.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Da li ovo pojacanje znaci da smo resili da vec pravimo tim za narednu sezonu (mrzim ovaj izraz :) )? Ako je to tacno, prvi put vidim naznake nekog rada uprave. Dziletu dati odresene ruke i maximalnu podrsku.
Srecan Bozic svima koji slave.

Mir Bozji - Hristos se rodi braco.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jasno da ćemo sa ovim novim crnim bratom biti jači i opasniji u reketu nego na spoljnim pozicijama. Spoljna linija trenutno ne predstavlja nikakvu opasnost po protivnika. Vanja je u kurcu, Aranitovića je sralo dok je sralo, Edo :confused Milutinac i Vrabac :buhaha Po meni, da bi opstali sigurno u ABA i da namučimo egipćane u KLS fali nam jedan kombo umesto Aranitovića koji mi postaje jedan od najomraženijih igrača KK Partizan. Žao mi je što Magdevski čuči na klupi, a jedan Aranitović se izdrkava i šutira ko jebeni Kari(samo u mnogo mnogo lošijem procentu :D).
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Moze da zakuca ali izgleda voli 2+1 vise nego leba da jede...nije povezano sa tim da su ga 2 devojke optuzile za silovanje :wink:.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Izgleda da je Darel Vilijams čitav život bio GROBAR, bez da je to znao.

Deo intervjua koji je dao za USAToday:

An interesting footnote on Williams' case: Before being convicted, he was offered a plea deal that would have allowed him to continue playing basketball and he probably would have been drafted to the NBA.

His decision against has meant lost time - and place - but Williams contends he gained much more.

"Taking that plea would have made me feel like I was weak," Williams said. "Taking a plea would have, mainly would have been saying that I did it, so people would have still been looking at me differently."

"And you have no regrets about that?" we asked.

"No, I do not."

Williams will graduate this spring with his degree. His dream to play pro basketball endures.

But no matter where he ends up, he said he'll hold his head high and remain humble.

"He's a phenomenal person. He's a diligent worker," Walker said. "He is an honest, loyal, quality individual and I would like to believe that good things happen to people like that."

It should come as no surprise that rebounding is Williams' specialty. It has made him who he is today.

:respect

Nadam se da će ovakav karakter vratiti Partizan svojim vrednostima. Borba za istinu i pravdu!

Od njega i Džonsa očekujem prosek od zbirnih 45 poena i 20 skokova po utakmici. :D
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne mora nista da da, samo nek pomogne da se zatvori ova promajetina u reketu :D
Tipican Dziletov igrac u reketu, atleta, brze noge za pik i eventutalno neka poludistanca.
Bitno je da pocnemo opet da se krljamo u odbrani, jes da nemamo igrace za to, ali mozemo bar timski nesto da branimo.
Mada sam protiv stranaca u ovoj ekipi zbog novca, ali nam je stvarno neophodan jedan igrac ovog tipa.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Valjda ce novi stranac probuditi ekipu.

Ako ne on,Dzikic i njegovo "juzno voce" sigurno hoce.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nisam citao zadnje postove,cisto da mi ne uticu na razmisljanje...Dzikic je dobro resenje,samo mi je vreme diskutabilno.Covek je sa makedonskim klincima uspeo da se plasira na EP,bas sa klincima...Posle ga je bagra(partiska) isterala.Dzikic ce obezbediti opstanak,a mozda ce i biti 5-ti na kraju.Videcemo.
Zao mi je sto Pera nije sam otisao,kao nas covek,kao gospodin.Ovako,otisao je kao...covek koji je ocigledno verovao da moze da nas izbavi iz sranja u koje smo u upali.Ali jedno je misliti,a drugo....Zelim mu sve najbolje,u Partizan nek se vrati za 5-6-7 godina -2020 god.Ipak,jedan je General Zeljko Obradovic.Jedan i jedini.Kao i General Dule-jedan i jedini.
Ponosan sam na nase navijace koji i u ovim teskim trenutcima(najtezim u istoriji) nisu okrenuli ledja svom klubu.Svaka vam cast Grobari,Partizanovci...kako god vam je volja.Sa ovakvim navijacima Partizan nema zime.Video sam ja to pre 2-3 nedelja u Skopju.Mediji su to slabo ispratili,ali Partizan je u Skopju imao fantasticnu podrsku.A posto je bio Utorak-Sreda,to su bili sve MK Grobari.NAPRED PARTIZAN.NUSKNVP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top