Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Najveci problem tog saopstenja je hvalospev unistetilju Partizana, da je bilo samo ogradjivanje od skandiranja, i molba da se to ne radi, ja prvi ne bi reagovo, ne bi mi se ni to svidelo, al' 'ajd progutao bih, ali velicanje doticnog...

Cek' Gazda, ako je nedic izgubio u FK, je li to znaci da je oslabio uticaj naprednjaka? Izgubio od zecevica? Ne verujem da je mogao od vazure, ovaj ionako jeste samo njegov potrcko.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naravno da je najveći problem "šta je napisano". Nije SNS jedinstven kao što se priča. Ima tu dosta struja koje jedna drugu ne trpe.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Drugari, Partizanovci, da zamolim sve koji su u mogućnosti da kupe ovu knjigu... Danas sam kupio knjigu i oduševljen sam. Ovo je nešto potpuno avangardno i jedinstveno. Nije nikakva monografija, već lična priča autora kroz koju on predstavlja šta za njega znači KK Partizan... Knjiga košta 500 dinara, može da se kupi na svim "moj kiosk" trafikama... To su vam dve pakle cigara ili tura pića u kafani... Da ne mislite da se ugrađujem, ja gospodina Vladušića lično NE POZNAJEM... Samo sam oduševljen ovom fantastičnom knjigom i želim da do što više ljudi dođe ova izuzetna priča...
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Nije se išlo jer u KKP ipak ima neko ko razmišlja glavom i ne ide grlom u jagode!
Razmišlja i dobro pamti Mića, to stoji. Ali ne znam ko piše.

Vujošević, jeste bio u pravu, ali se vodio suvim emocijama. Uopšte nije obraćao pažnju da iza sebe nema nikoga. OK, imao je navijače! A koliko ste vi bili spremni da pomognete "finansijski"! Bez novca nema ni Partizana!
Ako je zbog novca, onda nije bio u pravu. Tako na kraju ispada po vašoj priči. Nije znao kad da stane i počeo je da šteti klubu. Po vama, štetio je klubu i nije bio u pravu.
I mani to etiketiranje sa nebesa. Pokazali su se i ti sa viših instanci. E sad ne znam da li im i ti pripadaš jer tako pitaš "koliko ste vi bili spremni".

Shvatite već jednom da Partizan igra u zemlji Srbiji i državi Smrdiji, koju vodi govno i kompleksaš koji bi najradije da nas ugasi, ali da ga u isto vreme svi mi volimo.
Mi doprinosimo time saginjanjem i ćutanjem na otvorene provokacije, što njega, što ćoravog.

I ja smatram da je saopštenje bilo nepotrebno, ali razumem zašto je napisano. Ono što i meni smeta je, ne zašto je napisano, nego "šta je napisano". Jasno je kao dan da to nisu uradili Mića i Toša nego ona podguzna muva iz SNS. Po svemu sudeći, izgubio je bitku u FK, pa sada pokušava da opstane bar u KK.
Šta nam govori da Toša nije učestvovao u tome? Ja to ne vidim. Ali se i dalje nadam da je tako kao što ti kažeš. I dalje, zašto je ostao on i zašto je ostao Šilobad? Koja je njihova svrha? I kako to da je Džikić došao kad je Toša obećao da od toga nema ništa? I da li je onda Toša uopšte i bitan?

Biće interesantno videti da li su Nedićevi batinaši sugerisali Mići da je za njega bolje da podnese ostavku i ode iz Partizana, kao što su to uradili Jokanu!
Biće interesantno videti šta je od ove papazjanije istina.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ne razumijem kako ostale legende treba da dignu glas, a Mica i Pekovic ne trebaju?
Mica bjezeci pise neko debilno saopstenje, Pekovicu ne pada na pamet da se javi, Silobad ceka penziju, a ostale legende treba da ih zastite? Od cega?
Naravno da su i bivsi igraci zbog svoje pasivnosti odgovorni za stanje u kojem se nalazimo, ali je bezveze pozivati njih da skupe hrabrost, a pravdati one koji napustaju klub, a nemaju hrabrosti ni da javno kazu zasto odlaze.

Jos uvijek nije kasno za tako nesto, samo ako se ima volje. Nije bas komotno pricati stvari koje vodja ne zeli da cuje, ali nije ni bas toliko nezivodljivo koliko se pokusava predstaviti. Eno, Dusko Vujosevic i Vladan tegeltija, na primjer - zivi i zdravi.
U poslednje vrijeme je sve vise ljudi koji javno ustaju protiv diktatora i siguran sam da bi Mica dobio jako veliku podrsku. I bivsih igraca, i navijaca i ljudi van sporta.
Ne znam kako bi se ti osećao, ali ja potpuno razumem reakciju Berića, kada mu uleti komesar sa kožnim mantilom i napravi rusvaj od saopštenja, koje ne bi trebalo da ima veze sa samim klubom. Čovek je jednostavno skapirao da mu se tako urušava integritet, i da je situacija strašna, da se saopštenjem kalja ugled kluba koji je mnogo iznad političkih pamfleta.

Svojevremeno sam bio veoma ponosan na Divca i Danilovića kada su oduvali Dinkića, i nisu hteli da se uvlače u političku papazjaniju, ostajući čista obraza, i sigurno bez dobrog dela finansijskog kolača, ali opet smo opstali i postigli velike rezultate.
Sramotna saopštenja tzv navijača sa juga, jasno je svakome da skandiranje nema nikakvog političkog predznaka, nego je iskreni i spontani bunt protiv ugnjetavanja i uništavanja kluba od strane jednog ciganskog psihopate, gde oni sada čuvaju klub od tih iskrenih i bez ikakvih materijalnih interesa navijača, kako bi štiteći ciganskog premijera zaštitili klub. Svako ko zna da izračuna koliko su 2+2, zna da tu nema nikakve logike.

Zato su legende kluba trebali da reaguju, isto kao i kada je Vujošević pokušavao slepima da otvori oči, tako i posle ovog Berićevog buntovnog čina, nepristajanja da bude ružna marioneta od strane političara, sve u cilju blaćenja navijača Partizana.
Za mene svako ko je pošteno i sa ljubavlju natapao crno-beli dres, mora da ima reakciju na ovaj kriminalan akt politike, to je stvar koja bi njih strašno zabolela, kada bi videli velikane Partizana kako staju u odbranu svoga kluba, pa neka objasni i da informaciju već jednom koliko je koji klub dobio para od države, i od onih kojima je država "prijateljski" sugerisala da budu sponzori nekim klubovima. I na Pekovića se naravno odnosi, on ima posebnu težinu, jer je sada formalno zvanično prvi čovek kluba.

Da smo tu jaki na tom frontu, bili bi mnogo tvrđi orah za pičkoustog psihopatu, i njegovu bulumentu sa šipke ciganskog severa.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Да, поступак Миће Берића мора да подразумева реакцију. Морао би се огласити председник, клуб генерално и свакако те "легенде" које прозива Пекарски.
Ако остане мук, онда је то брука и срамота.
Уколико постоји уверење да се од лета наовамо радило добро и поступало исправно, онда клуб мора стати иза Миће и бранити и његову позицију и његов лични и интегритет функције коју је обављао.
Уколико се може рећи да се клуб подигао и кренуо да напредује и да су неки резултати постигнути, онда нема оправдања да се тек тако оћути и уопште допусти његов одлазак, јер се на тај начин доводи у питање и такво уверење и будући напредак клуба.
Сада је добар тренутак да се опет позове на ону крилатицу - нико није већи од Партизана - и да се као недавно када се преломило око судбине Вујошевића, једнако чврсто и решено обрачуна са оним(а) због кога је Мића пожелео да оде. Или да се отворено призна да је Партизан у нечијим другим рукама.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Tačno tako. Sada se lomi, da li ćemo biti ikebana ili ćemo biti KK Partizan. Krenuli smo odlično, logično je da se neko javi i stane iza Miće.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Meni je neko kurcevito javljanje Pekovica ravno cudu. Zivot me je naucio da se obicno desi jedna od gorih varijanti.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Drugari, Partizanovci, da zamolim sve koji su u mogućnosti da kupe ovu knjigu... Danas sam kupio knjigu i oduševljen sam. Ovo je nešto potpuno avangardno i jedinstveno. Nije nikakva monografija, već lična priča autora kroz koju on predstavlja šta za njega znači KK Partizan... Knjiga košta 500 dinara, može da se kupi na svim "moj kiosk" trafikama... To su vam dve pakle cigara ili tura pića u kafani... Da ne mislite da se ugrađujem, ja gospodina Vladušića lično NE POZNAJEM... Samo sam oduševljen ovom fantastičnom knjigom i želim da do što više ljudi dođe ova izuzetna priča...

Sto nam se misljenja ne podudaraju oko puno stvari(Dule i uprava) nije razlog da ne pokusam da nabavim knjigu.Ukucam ime knjige ,nadjem SHOP i nigdje opcije za inostranstvo.Sada bi GAZDA mogao da pomogne.Nabavi nekojiko knjiga i podjeli nama koji smo u Kanadi :).


ZIVIO GAZDA!
vUCICU PEDERCINO!
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ljudi, bice knjiga u mojoj knjizari u narednih par dana. Naravno da cu moci da sredim i popust i da u dogovoru sa nekim forumasem posaljemo svima koji hoce da kupe. :)
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Knjiga nije losa,ali moj utisak je da je izdanje trebalo biti nesto kvalitetnije.
Ipak ne izlaze knjige o KKP-u svaki dan. One su nesto sto ostaje.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Drugari ne znam tacno gde da postavim pitanje, ali me stvarno interesuje pa prebacujte ako treba na neku temu. Da li iko ima bilo kakvu informaciju kolike ce biti zalihe ovih retro dresova, tj kolko dugo ce ih biti? Ajde utesite me malo da ce da ih bude bar neko vreme, trenutno sam bez kinte, moram da cekam da se skrpim.. :cry: :cry: :cry:
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@MS22 Aj prijatelju molim te kad saznaš nešto baci post. Baš me zanima da li vredi uzimati knjigu i koja je cena :ziveli
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Offtopic

ali kako mi na nerve idu ta ,,tariguz'' izdanja, varijanta ,,jedna za 300, 2 za 500 dinara'', pa ne kupujem ,,Tolstojevskog'' na metar ili Zewu da brisem dupe, nego knjigu. Hocu, bre, tvrd povez, kvalitetan papir, pa stavi 1500 kao sto i treba. Ili vise za znacajnija i redja izdanja. Knjiga je nesto sto traje.

Znam kakva je situacija u zemlji, ali mogu nekad i nesto kvalitetno da odstampaju, prelome i povezu.

Odem u knjizaru i gotovo sva kvalitetna izdanja su na engleskom. Nasi pisci na engleskom. A na srpskom jeziku ,,tariguz'' kvalitet.

Jos jedan od indikatora propasti ove kvazidrzave.


Ontopic

@MS22

Verujem da vecina nas iscekuje to obavestenje. Cim dobijes knjigu, napisi ovde. Pogotovu ukoliko postoji kvalitetnije i trajnije izdanje koje nece da postane necitko zbog promaje u roku od jedne godine:D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
vucicu pederu, vucicu pederu, vucicu pederu!!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
офф

Кад је реч о књизи, ево, са овог сајта се може поручити, мада је доста лоше урађен, никакве потврде од слању и сл... ја наручих пре неколико дана и очекујем да се појави за неколико дана, ако не, укључујем се у групну поруџбину :D

http://www.vukoticmedia.rs/portfolio/kosarka-to-je-partizan/
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
I ja odoh u off :D naručeno u petak, dostava "za par dana", već u subotu me zvali, s obzirom da nisam bila kod kuće, danas stigla...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top