Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
..da ne prejudiciram ali.. ne bi valjalo nikako.. da je prvi april lako bih iskulirao SOS a ovako- treperenje.. zna li neko blizi nesto blize..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Pa zar nije potpisao na 2,5 godina? Ne verujem da će ići, ne odaje mi takav utisak, msm, da podvije rep i zbriše...
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dzikic je pod ugovorom,a i Pekovic i Todoric su rekli da ostaje tako da...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Sve sto je receno je da je Toronto ponudio Dzikicu posao, sto je legitimno.Mozemo i mi da ponudimo posao Filu Dzeksonu.Sa istim ishodom.

Mozda jos ne znamo sve o Dzikicu, ali toliko znamo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Upravo tako. Vjerujem da je Džile došao sa namjerom da Partizan učini onim što je bio i što treba da bude. Kakav crni Toronto, kakve pičke materine!
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Neće on niđe!
Iskreno se nadam da je koska, inače smo opet, ne na nuli, nego u minusu.
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Tegi lozi cigancice...sta vam je. Imamo bar jednog novinara :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ja se lično ne bih iznenadio i da ode.. plus bih ga totalno razumeo u slučaju da donese takvu odluku.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Jeb'o Kanadu,
vratio si nam nadu!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Znate kako, i Željko Obradović voli Partizan, ali je trener drugog kluba, jer Partizan ne može toliko da ga plati.

Košmaru nema kraja! Šta nas snađe sa fk i kk majko mila?
Na svetu ne postoji čovek koji je idealniji trener za Partizan od Džileta i on nas napušta posle pola godine. Da se čovek ubije!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ako je vjerovati tviteru vodice toronto u ljetnoj ligi i nazad u partizan.
info ima1tim

Komentar na dolazak rakicevica i majstorovica iko ista?
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ako je ponuda Toronta stvarno dosla, vrlo je zajebana situacija. Znaju se Dziletove simpatije prema americkoj kosarci a s druge strane ovde se zajebava sa vjetrenjacama I izvana i iznutra. Opet, znajuci u kakvoj je situaciji dosao i sta je uradio u klubu za pola sezone, nadam se da postoji neka sansa da ce ostati. To prije svega zavisi od uprave i onoga sto ce mu ponuditi a tu ne mislim na finansijske uslove.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Majstorovic je dobar.....dogovaramo se pa cemo videti
Dzile ima ponudu,ali....
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
rytyns

..ocekujem najgore nadam se najboljem..
..ima li neki deb'o, celav i slobodan a da se trenerom zove.. ne znam, nama i onaj glumac Djosa da dodje neko bi skidao gace.. a do tada Dzile je trener dok se ne dokaze suprotno..
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Majstorovic je dobar.....dogovaramo se pa cemo videti
Dzile ima ponudu,ali....

i meni se majstorovic cini okej igrac, odlican u p'n'r krakat sa dobrom motorikom, na sve to moze i za tri da pogodi.

Kazu da je ponuda stigla, i da bi ih on vodio (bio u strucnom stabu) za vrijeme ljetne lige.

nesto slicno je i pera bozic prihvatio(juta), mislim da bi to bio plus za nas iz prostog razloga sto bi na licu mjesta mogao nesto da kaparise i da se uvjeri u kvalitet potencijalnih pojacanja.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Dzile je danas bio ceo dan u klubu, uveliko radi na stvaranju tima, posle Bircevica potpisao i Rakicevic, trebalo bi i onaj mali cacanin , treba i ovaj "veliki" iz Metaca, sredinom sledece nedelje da se zavrse razgovori sa Novicom, jer nam se predsednik zeni u subotu...i to je to...
Sto bi se reklo, kao sto on isistira, imao bi 10 igraca do kraja sledece nedelje, tu svavko treba dodati Slobu Jovanovica koji ce biti kompletno ukljucen u prvi tim i jos dva-tri juniora...
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.714
Локација
Beograd
Nema nista od onog malog cacanina Avramovica,mali mrsomudi previse.Majstorovic najveca zelja.Ajde majstore potpisuj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top