Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
@Gazda,

ja se apsolutno slažem sa tobom, ali ti si ovde "provukao" nekoliko stvari koje do sada niste (vi, tj administracija i uprava :D forumska) tvrdili, a kao ključno moram da izdvojim:
Rade kako i šta hoće, za sve se pitaju, a niko nema muda da im stane na crtu. Jeste, bio je jedan, ali sam nije mogao. Nije imao podršku političara, biznismena, pa ni dobrog dela navijača Partizana, onih objektivnih :kur. U upravi su videli gde sve to ode, pa je i tu izgubio podršku.

jer to onda znači da je DV bio u pravu i da je faktički oteran zbog kancelara, a ne zato što je bio bolestan i posvađao se sa svima, uključujući i kafe kuvarice.

Da su ljudi iz uprave napravili gomilu grešaka, jesu, to stoji i niko ne poriče

Bogami, do skora se i te kako poricalo....

Da se zahvaljuju Vladi i premijeru, da, zato što je to bio uslov da dobiju novac...

Što bi značilo da naša uprava u KKP apsolutno nema nikakvu samostalnost u odlučivanju.

Da, preživećemo golgotu, samo je pitanje da li ćemo se ikada oporaviti.

Bez ikakve namere da otvaram diskusiju, ali morala sam ovo da podvučem jer je po mom mišljenju vrlo značajno.... čak, najznačajnije uz činjenicu da je čak i bivši član Kecman promenio mišljenje o ovoj upravi :D
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
Da se zahvaljuju Vladi i premijeru, da, zato što je to bio uslov da dobiju novac...

Da li iko moze da garantuje da ce puka zahvalnost biti dovoljna? Sta ako stigne zahtev da se sklanjamo na terenu? Znam da Dzikic i igraci ne bi pristali na tako nesto, ali njih je lako ukloniti, ako zahtev iz zeleznika stigne.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ako se ikada desi znacete istog trenutka za to 100 %.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Eto Gazda, konacno smo na istim talasnim duzinama.

Nama svima koji "napadamo" upravu su jasne sve te stvari. Nama smeta to sto se dozvolilo toliko da mi zavisimo od milosti jednog coveka. Da bukvalno moramo svaka odluku da donesemo u strahu i da za svaku odluku moramo da pitamo za saglasnost. Kad smo pricali SNS uprava, nije to bilo u smislu da je uprava ili deo uprave clanovi SNS. Pod tim se mislilo da su clanovi uprave dozvolili prevelik uticaj te partije u klubu i da ucenema moramo da donosimo odluke koje njima odgovaraju. Pekman je veliki partizanovac, ali mislim da nije dorasto zadatku. Znamo svi da ima najbolje namere, ali jednostavno covek nece ( ko svaki razuman covek ) da baca svoje pare u bunaru bez dna, druge prihode nemamo i zato covek mora da se zahvaljuje i da dobija drzavna sponzorstva da bi klub preziveo. Izabrao je da ponizava i sebe i klub da bi klub koliko toliko stao na noge. Sa jedne strane imas klub koji stoji nekako na nogama i donekle normalno funkcionise, sa druge strane imas sva ta izvinjenja, zahvalnosti i odluke koju srozavaju ugled kluba.

Sta znam tesko je, resenja za sada nema...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A ne ne ne nije uopste tako. Ovde se mesecima provlaci da nasa uprava radi za Covica i cigane. Evo sada se pominje kao neka hipoteticka situacija gde cemo mi prodati titulu ako to bude premijer trazio. A znate koliko je realno da se to desi? Mislim stvarno.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne znam da li su se istripovali, ali na portalima uglavnom piše da protiv Karpoš Sokoli igramo u Mađarskoj? Jel to neka greška, ili stvarno sa njima igramo u Mađarskoj? Čudno mi je pošto su iz Skoplja, a tamo ima adekvatna hala.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Evo ja da budem objektivni Grobar (Gazda nemoj da me banujes :D), ali realno zahvaljivanje naše Uprave imaju veliku vezu sa skandiranjem navijača u hali. Što mu više skandiramo više mu se moramo zahvaljivati. Ne kažem ja da podržavam akcije Grobara zastrašivanje, šamare na utakmici i slično, ali mislim da svi moramo da razmislimo šta je najpametnije u ovom trenutku.

Ako razmišljamo van okvira Partizana, odnosno o odnosima u srpskoj košarci, za nas je bolje da ostavimo Vučića na miru. Pre svega zato što mislim da Čović i on i nisu u toliko dobrim odnosima, od kada je ovaj brata bez lične karte izbacio iz Uprave.

Po meni je ključna odluka mesto predsednika KSS. Nije isključeno da će to biti Bodiroga ili PSD, a ako se to desi znaćemo da li nam se pozicija popravila ili ne.

Neke igre se moraju igrati i glavom, a ne samo srcem. Ja se nadam da to u našoj Upravi znaju
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A ne ne ne nije uopste tako. Ovde se mesecima provlaci da nasa uprava radi za Covica i cigane. Evo sada se pominje kao neka hipoteticka situacija gde cemo mi prodati titulu ako to bude premijer trazio. A znate koliko je realno da se to desi? Mislim stvarno.

Pa nije bas ni tako :)

Neki potezi proistekli iz ucena oko sponzora, bili su u korist cigana, to su neki napadali, a neki branili, bas zbog tih sponzora. Jednostavno pitanje, ako hoce da nas unisti, u ciju korist onda idu njegove ucene? U nasu sigurno ne.

Ovo oko titule, sam i ja pitao, ako smo sto stvari uradili da ne bi izgubili sponzore, onda je to pitanje logicno. Ti ne bi ocekivao takvu ucenu od psihopate? Ako odbijemo, dzabe smo pisali zahvalnice, i radili sva ona sranja, a ako prihvatimo, dzabe smo postojali ovu dodatnu godinu. Kad das prst, ocekuj da ce ti nekad zatraziti ruku, ako potraje, onda drugu, pa tako redom...

Necu sad da nabrajam sta sve za mene nije bilo realno, a desilo se za ovih godinu dana, sto se vise ponavlja, gubi smisao.

Kaze se, misli srcem ili guzicom, glavom mozes udarati samo u zid, kad si u situaciji u kakvoj smo mi.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Podseticu vas na intervju od pre godinu i nesto dana.

- Svakom iole pažljivijem posmatraču jasno je da je reč o političkoj hajci koja ima za cilj da me smene sa mesta šefa stručnog štaba KK Partizan. Ona je motivisana željom za sankcionisanjem zato što sam kritikovao pojedine poteze vlasti vezane za oblast kojom se ja bavim, pre svega mešanje u sport.


I pored toga sto je javno govorio njihove namere, smenili su ga.

Ljudi koji vladaju su najprljaviji "igraci" ove zemlje, sutra Dzikicu mogu podmetnuti kilu trave u kolima, eto slusa PrtiBG, sve jasno kao dan... ma mogu bilo kome bilo sta namestiti i preko placenih medija plasirati kakvu god hoce pricu.

Prljavo su nas zajebali za EC, prljavo su nas ostavili bez igraca koji je bio pred potpisom, od nas zavisi... ako budemo cutali i trpeli - prezivecemo, ako se budemo koprcali i javno kritikovali i iznosili cinjenice - igrace najprljavije sto mogu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
A ne ne ne nije uopste tako. Ovde se mesecima provlaci da nasa uprava radi za Covica i cigane. Evo sada se pominje kao neka hipoteticka situacija gde cemo mi prodati titulu ako to bude premijer trazio. A znate koliko je realno da se to desi? Mislim stvarno.

Pa reci nam koliko je realno? Obzirom da smo u "prisnim" vezama sa doticnim... On kaze, oterajte Vujosevica - dacu vam sponzore - mi uradimo, a Telekom za sponzora dobijemo tek onda kada je mezimica odmakla sasvim solidno, kad je prosla registracija novih igraca i sl. Onda ona situacija sa Micom Bericem gde je on legalni predstavnik kluba, koji ocigledno mora da odstupi - jer se neko drugi pita!? Onda kazu, bice sponzora - bez brige, pa ih nema do kraja Septembra. U medjuvremenu, mi se dogovorimo da igramo EC, svi iz kluba krenuli da trube o tome, kao spremi su da idu do kraja i onda stigne lepo zahtev - nema sponzora ako ne uradite onako kako su isplanirali ti i ti - i onda lepo napisemo oprostajno pismo Djordjiju i odemo tamo gde su nam rekli, pa i dalje cekamo sponzore.

Sad kad pogleda covek, potpuno neostrasceno ovo sto se izdogadjalo, pa onda procita ponovo ovo sto ti tvrdis, koliko god deluje kao naucna fantastika - svako razuman ce se dvoumiti makar i na sekund. Na stranu sto mi nemamo kvalitet za bilo kakvu ravnopravnu borbu...
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Koliko je realno da nam neko to trazi? Veoma realno. Koliko je realno da mi pristanemo na to. Nije realno uopste.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Upravi zameram svašta, ili bolje rečeno malo šta su dobro uradili :confused još bolje rečeno kad bi me neko pitao šta je to ova uprava uradila dobro ne bih imao odgovor... Toša, Šiki, ostala ergela :puke

Bez obzira i ove godine ću krvavo zarađene pare dati na sezonsku i ako se neko dvoumi a u prilici je da finansijski isprati sezonsku mislim da treba da je uzme. Moja ekipa će i ove godine ispoštovati KK Partizan.

Idemo posrnuli šampione, kreće sezona!!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja bih mogao sponzorisati nekom sezonsku za tribine, ali da to bude neko ko ce ici stalno, a ne cisto da mu kupim da ima da pokaze u drustvu...

Jel ima jos neko od Grobara ko bi mogao da sponzorise nekom sezonsku?
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ne mogu da editujem...

Pa kako da ne uzmes sezonsku i divljas dok plavi batica vodi borbu sa bivsim NBA igracima i ko zna jos kim... ludnica bre grobari :respect:BB:partizan_fan:

1223232.png



Ja bih mogao sponzorisati nekom sezonsku za tribine, ali da to bude neko ko ce ici stalno, a ne cisto da mu kupim da ima da pokaze u drustvu...

Jel ima jos neko od Grobara ko bi mogao da sponzorise nekom sezonsku?



Tebi matori svaka cast :respect
 
Последња измена:

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ja bih mogao sponzorisati nekom sezonsku za tribine, ali da to bude neko ko ce ici stalno, a ne cisto da mu kupim da ima da pokaze u drustvu...

Jel ima jos neko od Grobara ko bi mogao da sponzorise nekom sezonsku?

Mogu I ja. Imam 2 sezonske za dijasporu ali to ne bi davao jer ima dosta klinaca ovde koji prelaze stotine kilometara i snalaze se na svakakve nacine da gledaju Partizan. Te karte planiram za njih, kad ja ne idem (ne vjerujem da cu uspjeti pogledati vise od 5 utakmica ove sezone). Ako postoji mogucnost da uplatim sezonsku za dijasporu na necije ime preko neta a da Pucisti isporuce kartu tu u Srbiju, nikakav problem.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja bih mogao sponzorisati nekom sezonsku za tribine, ali da to bude neko ko ce ici stalno, a ne cisto da mu kupim da ima da pokaze u drustvu...

Jel ima jos neko od Grobara ko bi mogao da sponzorise nekom sezonsku?

Mogu I ja. Imam 2 sezonske za dijasporu ali to ne bi davao jer ima dosta klinaca ovde koji prelaze stotine kilometara i snalaze se na svakakve nacine da gledaju Partizan. Te karte planiram za njih, kad ja ne idem (ne vjerujem da cu uspjeti pogledati vise od 5 utakmica ove sezone). Ako postoji mogucnost da uplatim sezonsku za dijasporu na necije ime preko neta a da Pucisti isporuce kartu tu u Srbiju, nikakav problem.

Mora da su vam čavke mozak popile:?
Jedno je iz potrebe da se pomogne klubu "ubiti 2 muve" ako se naravno ima višak novca , ali bez overenog predugovora i ugovora kod notara davati nekom nepoznatom liku sezonsku :roll:
ili
neke rijaliti emisije tipa "Kardašin" koji će pratiti korisnika vaše sezonske karte
gde mu članovi foruma posle ankete daju sud o njegovom divljaštvu na tribini....P još i grdne pare da namlatiš.


To se blago meni bez ovih stvari gore ako ste iskreni o ovoj temi zove mlaćenje prazne slame ,
a ako se završi na ovim postovima vaša inicijativa onda ste opet mlatili ali gloginje.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Vama, momci, ljudi, Grobari, svaka čast! :clap :clap :clap
Grave, iskreno se nadam da se zajebavaš... :D
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Na stranu sve priče, jedva čekam formiranje karaktera ekipe kad krene sezona. Imamo dosta fajtera u ekipi, Luković, Novica, Birča, svi vole da uđu u klinč i pobiju se. Robinson željan da se potvrdi pred Džiletom, Vrabac pametniji, upotrebljiviji i srčaniji nego prošle sezone. I još mnogo kandidata koji bi mogli da iskoče.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da se zahvaljuju Vladi i premijeru, da, zato što je to bio uslov da dobiju novac... u nameri da smanje mržnju navijača Partizana, ali mi nismo glupi i znamo šta se dešava.
Ne traži on to zbog navijača koji mu pogrdno skandiraju, nismo mu mi ciljna grupa, već oni Partizanovci koji glasaju za njega, a mogu da se pokolebaju, slušajući te pesmice, da slučajno ne pomisle da njihov vođa vrši diskriminaciju kluba za koji navijaju.
Ako razmišljamo van okvira Partizana, odnosno o odnosima u srpskoj košarci, za nas je bolje da ostavimo Vučića na miru. Pre svega zato što mislim da Čović i on i nisu u toliko dobrim odnosima, od kada je ovaj brata bez lične karte izbacio iz Uprave.
Nije ćoravi kriminalac izbacio andreja iz njihovog kluba, neko ga je njegov bata povukao zbog Duletovih prozivki, odmah nakon što je naš bivši trener obavestio širu javnost, šta se sve tu dešava. Kažu da je zbog toga baš popizdeo, ne voli kada mu diraju brata. Čuj, čović izbacio vučića iz kluba, to ni u sf varijanti nije moguće.
Koliko je realno da nam neko to trazi? Veoma realno. Koliko je realno da mi pristanemo na to. Nije realno uopste.
Ali najozbiljnije, šta ako dođemo u tu situaciju (što je očigledno nerealno) i kažu ili pustite, ili nema para i gasimo vam klub, šta onda učiniti?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top