Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
dobro da je u nekom mediju neko napisao kako je markus ispruzio nogu kad je sutirao trojku to nema veze... pizda im materina
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Meni je ovo iskreno ocekivan poraz. Znam da boli kad si imao sansu, ali realno njih da vodi neki dobar i iskusan trener bili bi oni pretnja i musavima...

Nasa igra... kao sto se i komentarisalo, kad stane sut kuku i lele... pre svega tu mislim na Hecera jer je on kljuc za ovu ekipu. Ne moze se igrati sa toliko polupismenih ili potpuno nepismenih igraca.

Na kraju kako sam prilikom poraza od turaka i rekao, Robinson ce da ispadne mozda i solidan, mozda... ali ako on treba da se tera, sto je ok, onda i Majstor treba da ide da mu pomogne oko prtljaga jer njega nema nigde, ni u napadu, ni u odbrani, a o skoku da ne pricam viceve...

Andric... jos jednom hvala Bogu da dodje Novica da jos jedan igrac koji ima lepo ponasanje kao curica, a istu takvu i igru i drakost ne ponese vecnu traku.
A Vrabac kao i svaka ptica :D. Kad je ugledas pomislis evo ga prolece, a ona ti zakenja auto ili glavu, pa te ubedjuju da je to sreca. Svaka cast za energiju ali on ne bi mogao da baca lopte na treningu da je ovo pola starog Partizana.

Onaj koji mene brine je Ratkovica. Pokazao je on u poslednjih par utakmica zasto nije igrao u ozbiljnijoj ligi, i po meni je sinoc jedan od glavnih krivaca za poraz. Jer kad je on na parketu bio sinoc unosio je nervozu i imao uzasna resenja. Da se razumemo mislim da je on ekstra pojacanje za nas s obzirom na sve, ali je bas nervozan sto se moglo videti protiv fmpa recimo i brine me da ga kalasture kad bude bitno ne isprovociraju kao Saleta.

Za kraj Vanjica. Meni je drago da je potegao. Jeste glupo i ishitreno, ali mi je i to lakse nego da ga gledam samog a on ne sme da potegne... ako misli da bude igrac a tesko da hoce ako ne unapredi sve zivo, tako se postaje... Mudima a ne zmurkama...

Idemo dalje. Ovo do sad je cudo od rezultata i ne znam kakva se igra ocekuje od ovih momaka kad ne znaju, a verujem da svi to znaju pa i predsjednik nadam se...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.744
Локација
Žrnov
Jbt bas smo mogli da dobijemo...

Lakse bi mi bilo da su nas dobili jedno 10 razlike jer su, realno, minimum za toliko kvalitetniji igracki...

Izgleda da cemo na magiju morati da sacekamo jos neko kolo :wink:

:napred Partizan::napred Partizan:napred Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.621
Da u ekipi imamo 12 vrabaca, andrica i slicnih bezmudih igraca, ja bi ocekivao pobedu, taman igrali protiv Lejkersa. Nikad nisam, niti mogu, da kazem da sam ocekivao poraz. Navijam za Partizan, ocekujem pobede, nista drugo ne dolazi u obzir. Kad vidim da igraci odigraju kao protiv Turaka, u fazonu, ajde da odradimo tekmu, bez ambicije za pobedom, povraca mi se. Sinoc, jedna klasicna utakmica Partizana, prvo das rivalu ohoho koseva fore, pa to juris, stignes, prestignes, i na kraju, sve je moguce, pobeda ili poraz. Sudjenje, to je ocekivano, vole da silje onu stvar na nama, a kop kao i uvek, kao dobrovoljno pevacko/pogrebno drustvo, pevaju pesmice tuzbalice, umesto da prate igru, da se zvizdi kad protivnik napada, kod svake sudijske odluke protiv nas da se zvizdi i negoduje, da se stvori pritisak, oni olaksavaju i sudijama i rivalu na terenu da se osecaju komotno. Sto se tice medija, to je isto ocekivano, posle soka u Atini. Eto, to u Atini nije bio "povratak u realnost" vec je bilo "kasno paljenje zlezde, Pao sprecio jos jedno cudo". E sad, ko nije gledao, pomislio bi bila egal tekma, i mozda samo kos razlike, a ono pred zadnju cetvrtinu 20 razlike. Glupi, iskompleksirani kromanjonci. Kako god, podrska Dziletu i momcima, i zapamtite: pravi Partizanovci su uz vas! Pekovicu, posto si mutav i ne smes da pisnes, valjda nisi i slep, posto si sinoc sve video, i tretman kod sudija i sta nam fali na terenu. Valjda shvatas da si predsednik Partizana, i da taj Partizan zasluzuje mnogo bolje od onoga sto mu se desava. Ako nigde drugde, a ono bar kod sudija, i u igrackom kadru. Ako ti nije tesko, a ako jeste, nista, ti onda prilegni, odmori, odspavaj, sta god ti volja.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Koliko ih samo boli sto smo ih godinama silovali..
mozzartsport

A mozzart mrzim vise od cigana.. mada to je isto..

Sve dok neko ne polomi koske nekom od autora ovakvih ili slicnih tekstova,mozemo za sebe da kazemo da smo najobicnije picketine.

A posto su netaknuti ostali sipka,branko bujic,babarogic i ostala gamad koja nas je potkradala na rodjene oci,tesko da ce neko nauditi i ovim debilima koji sebe nazivaju novinarom.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Nadam se da ce buducnost pobedjivati i nase konkurente za 3. i 4. mesto,... vec sad je jasno da ce biti borba izmedju nas ,cedevite i cibone za ta 2 mesta.Cedevite pod uslovom da ih dobijemo za 15-tak dana.

Ova sezona za sada izgleda kao bajka u odnosu na polovinu prethodne
6-1 vs. 6-12(dupli porazi od mege,igokee,onda sujeska,krka,mzt,zadar...itd)

Prekosutra dolazi Zelena Gora u nebitnom takmicenju ( da li je i ABA bitna ??:confused ) ali bitnom za napredak tima.

Da je bio Hacer umesto Akojona onomad :D,nista ne bi bilo,ubile bi nas sudije jos vise. Klub mora ozbiljno da se pozabavi sa sudjenjem,fmp ima bolje sudjenje u Tel Avivu nego mi protiv nekog aba fenjerasa kuci.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Sinoćna utakmica tipična naša utakmica ove sezone na mišiće. Glavni krivac za poraz pored sudija, srecne trojke, je i Džile, koga ja izuzetno cenim ali mislim da je zadnju četvrtinu užasno vodio.

Marinković dečko ima još deset sekundi do kraja i on šutira trojku, bez ikakve potrebe, a još više sam se razočarao Novicom i njegovim ishitrenim šutem na pet sekundi, ali jebiga šta je tu je. Idemo dalje.

Mene samo uprava zabriljava mogli sam da dovedemo igrača ovoga dečka Nikolica od 20 godina, koji je izdominirao ispod koša, a tri godine, je igrao u drugom timu Huventuda, i zašto takvi igrači nisu dovedeni, nego neki Kenan koji i ne igra ili Vrabac, koji baca ciglu i preko table da mu slučajno neko ne bi udario bananu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Steta..
To sto je Hacer bio zatvoren ostavilo je prostora za sut ostalima.. e sad sto ostali ne mogu ni bacanje da pogode a onda ni trojku u serijama 6-7/0 jbg to je ona prica koliko para toliko muzike. Scepanovic nas je fino skenirao.
Pratio sam Pekovicevu reakciju na one sudijske odluke...gledao je u sudiju po minut I mlatio glavom, u fazonu "neverica".. razmisljam, da sam ja na njegovom mestu, sa ovom ljubavlju, pljunuo bih par miliona I doveo neke ubice od igraca I jebavao im majku svima iz inata I sudijama,I medijima,I coravima.... eh...budjenjee
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Kao što je većina već spomenula, volja postoji ali znanje i umeće teško.

E sada, voljni momenat i htenje ne bi smeli da budu odlučujući faktor pri odabiru igrača. Jer ćemo onda upasti u situaciju "pa dobro, borili su se iz sve snage".
Nekome je to možda dovoljno, meni nije, jer to mora da se podrazumeva.

Iskreno se nadam da Robinson igra za 300 evra, stan i hranu, u suprotnom ne vidim poentu.

Sve u svemu i dalje imamo fantastičan početak sezone, obzirom kakav nam je tim i uprava.


@Stojanče
A tek u Areni bi ih odlomili.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
I dalje ne mogu da vjerujem sta je Marinkovic uradio...

Kljucan nedostatak je taj centar. Desetak napada u trecoj i cetvrtini a i u zadnjoj takodje mi smo sutali trojke ili neke druge isfrsirane suteve jer nismo imali kome da spustimo loptu pod kos. U zadnjoj cetvrtini James daje 6 koseva za redom protiv Novice dok je Lukovic bio na klupi.

Vrabac uvijek usere sve sto uradi dobro... promasaj cistog polaganja kad je mogao lepo sa dve ruke da zakuca..i jos promasena dva vazna bacanja...nece od njega nikad biti igrac.

Majstorovic ocajan opet...pogubljen u vremenu i prostoru..nazalost izgleda da nije igrac za Partizan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kao što je većina već spomenula, volja postoji ali znanje i umeće teško.

E sada, voljni momenat i htenje ne bi smeli da budu odlučujući faktor pri odabiru igrača. Jer ćemo onda upasti u situaciju "pa dobro, borili su se iz sve snage".
Nekome je to možda dovoljno, meni nije, jer to mora da se podrazumeva.

Iskreno se nadam da Robinson igra za 300 evra, stan i hranu, u suprotnom ne vidim poentu.

Sve u svemu i dalje imamo fantastičan početak sezone, obzirom kakav nam je tim i uprava.


@Stojanče
A tek u Areni bi ih odlomili.
Znam da si sarkastican, ali u areni ne bi, ne znamo koseve, nismo trenirali...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Majstorovic ocajan opet...pogubljen u vremenu i prostoru..nazalost izgleda da nije igrac za Partizan.

Nemoj me zezati i vuci za jezik :) ,pa trpeli smo onog smrada Gagica koliko dugo, popio sam poene i bio sam banovan zbog njega jer sam od trenutka kada je zaigrao kod nas, govorio da je to najvece smece od igraca a posle i od coveka.
Ovde ga je jedna osoba branila, meni redovno davala poene, ali ajd, prosle su vec sad godine od tada, drago mi je samo sto je pravda pobedila.

Hocu reci da smo u ono vreme imali takav promasaj kao sto je Gagic, a sada u ovom trenutku, kada je cela evropa u deficitu sa centrima, mi imamo Majstorovica koji vise lici na centra nego Gagic ikada.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.923
Локација
Gde god ti da igras...
@Stojance
On jeste bio sarkastican ali mislim da nije shvatio poentu tvog komentara. I meni je sinoc milion puta proslo kroz glavu da smo u Pioniru usla bi koja vise trojka! Procenti suta sigurno ne bi bili tako losi i verovatno bi smo dobili. Ko je ikad trenirao kosarku ili igrao basket zna o cemu pricamo.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ma mi smo u problemu, ako nam ne krene šut za tri, mi padamo, kao da nemamo rezervni plan.
Složio bih se sa Goranom, oko Robinsona samo ako igra za 300 evra, on može opravdati uloženi novac u njega.
Ako klub mora da čeka stranca 5-6 meseci da proradi....
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Znam da si sarkastican, ali u areni ne bi, ne znamo koseve, nismo trenirali...
Uz svo dužno poštovanje prema tvom poznavanju košarke, koje je bolje možda od svih nas ovde zajedno, ovaj put se ne bih složio.:ziveli
Prvo da nismo trenirali toliko puta u Hali, još plus i igrali ove sezone, pa da kažemo da nam je okruženje strano.
Plus, da li si video kakve smo mi cigle bacali sinoć? Pa taman da je prečnik obruča dva puta veći, ne bi prešli 20% za tri.
Koliko se sećam, samo je jedan Hečerov šut iscureo iz obruča, svi ostali su bili na granici kriminala.

@Gazda
Pionir je valjda zauzet zbog nekog kung-fua, Brus Lija ili nečeg sličnog.
 
Последња измена:

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Za 16 minuta u drugom poluvremenu smo dali 12 poena,premalo da bi se nadali pobedi...Jasno je da imamo limitiran tim i da ce biti ovo teska sezona za nas.Lepo smo otvorili sezonu,pa smo i malo poleteli,ali dobro,ovaj rezultat do sad je iznad svih ocekivanja. Mislim da ovom timu treba dosta vise od 2 pojacanja da bi mogli da se ukljucimo u borbu za ABA ligu. Naravno da od tih pojacanja verovatno nece biti nista, ali podrska za igrace i Dzileta. :napred Partizan
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
U Hali se trenira koliko ja znam. Robinjo redovno izbacuje slike sa treninga :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top