Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ja sam u anketi za izbora igrača utakmice glasao za Lukovića a sad mi žao što nisam za Vanju, stvarno je odigrao dobro, i ima neki kontinuitet, da nam je još jedan takav omladinac da se razvija, bili bi na konju.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Danas izvršen napad na sajt ABA lige ,pa se na naslovnoj strani našla podrugljiva poruka premijeru Srbije.

Čiji li su navijači ovo uradili ?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Tacno, to sam i zaboravio, tada su janjicari isli u goste u Surdulicu samo par sati ranije i fizicki je bilo nemoguce da budu u HS. Samo su lokalni YB sa Novog Beograda i mozda neki sa juga koji su ostali u BG-u bili na tekmi. Hala jeste bila puna, ali se ne bih slozio sa ovim Tuljom da prima 5 hiljada, iako bih i ja sam kao ljubitelj te hale voleo da prima toliko. Mislim da je broj od nekih 4 hiljade mnogo realniji. A toliko je bilo i protiv Cedevite u Pioniru. Ta dva protivnika su u ABA najslicniji. Istina, kada je hala puna ne znamo koliko bi jos bilo ljudi da je moglo jos da stane, ali po meni su sledece utakmice dovoljno pokazale. Nama cak i nisu utakmice u LS merodavne zbog nekih drugih faktora kao sto su radni dan, previsoka cena za taj nivo takmicenja, uopste prihvatanje igranja te lige posle najavljenog EC, a i u EC je pretprosle godine bilo slabih poseta. Nama je poseta u ABA ono sto je vazno i u cemu smo imali kontinuitet. Protiv Cedevite kao jednom veoma atraktivnom protivniku je poseta opala, po meni i protiv Buducnosti, odnosno posle Olimpije i onog srama, ali tu su misljenja podeljena. Vecina misli kao i ja da je razlog pristajanje uprave na ponizenja, i sva ostala ponizenja koja su usledila potom. Pobedili smo Zadar u gostima sto je odlicno, ali vec u narednoj utakmici cemo videti da li je brojnost zaista opala i da li su za to odjednom krivi samo rezultati, odnosno porazi od ekipa koje su realno jace od nas. UPRAVA NAPOLJE!

Vidi druže da ti "ovaj" Tuljo nešto kaže,

Na ovom forumu si negde oko 7 meseci i za to vreme imaš 40 postova, pri tome ti je svaki drugi pozivanje na bojkot, iako si već upozoren da to ne radiš nastavljaš i dalje... Slučajno?

Što se tiče utakmice o kojoj pišeš očigledno nisi bio na istoj, jer da jesi, video bi da je skoro cela prva ekipa tih zbog kojih navodno ne ideš na utakmice stajala u hali... Tako da ti ta priča ne pije vodu...

Malo i da te edukujem, YB nisu sa Novog Beograda i od njih čini mi se čak niko nije ni bio na ovoj utakmici, ali siguran sam da ti kao dobro obavešten i visoko inteligentan i nadasve vrsni poznavalac prilika na Partizanovim tribinama sasvim sigurno to znaš...

Niko nije ni rekao da je kapacitet HS 5000 ali je činjenica da toliko može da stane ( neko rekao Cedevita, februara ove godine ? )

I kad već tako decidirano tvrdiš neke stvari, onda lepo reci i da je protiv Olimpije, pre one sramote, poseta bila slabija nego protiv Cibone i da je tu već bila prisutna tendencija pada, iako do te utakmice nismo imali nijedan poraz... Što znači da je pad posete posledica svih sranja koja nam se priređuju i rezultata, ali siguran sam da si ti kao neko ko je inteligentniji od mene odavno to prepoznao...

I za kraj prijateljski savet, ako nastaviš sa ovakvim upisima, sledeće pisanje će ti biti na Ana.rs forumu pa tamo pozivaj na bojkot i ostala sranja...

Ostalim fotumašima se izvinjavam zbog skretanja sa teme, ali od ovakvih razmaženih mi se diže i ovo malo kose na glavi... Svi smo svesni sranja u kojima se nalazimo i koja nas okružuju, al to ne znači da treba da dignemo ruke jer Partizan nema NIKOG OSIM NAS... Svako dobro...

KAD JE NAJTEŽE, NAS JE NAJVIŠE...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Vreme je da nasi mlađani visoki igrači (Koprivica i Kenan) pokažu dal će biti neke vajde od njih ove godine ili će da služe kao ikebana.

Ako Kenan ponovo bude sutirao za 3 iz desnog ćoška i jedva dobaci molim upravu da nađe neku burekdžinicu za sponzora i 3 osmine burek svako jutro da jede dok ne ojača :D
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Najbolje da se vrati u Spaniju, a mi ako hocemo bas nekoga da jacamo onda da ga lepo uzmemo na 4-5 godina, pa da nam se isplati to.
A ne mi ga hranimo placamo, za drugoga...

Cek jel to ja nisam lepo ispratio, on je on na pozajmici?

edit: Ima ugovor na 2 godine, sad sam skontao.

edit2: A to sto je kvota na AEK 1,15 ne znaci po meni nista. Mozda sam budala ali ja verujem da cemo zabeleziti novu pobedu danas.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Samo da pohvalim Vanju, konstantno je dobar, očekujem da kida na kraju sezone.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Ali je zesca promaja u odbrani.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Dobro, barem nas sudije poštuju u Fibinoj ligi, nije kao kod Ðordija. :)
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Mislim da je ovo nestvarno dobar rezultat‚ s obzirom na to na
šta nam igra liči (ovo sam mogao napisati još u prvoj četvrtini).

Ne pamtim kad je KKP u igri pravio toliko gluposti kao ove sezone‚
pogotovo na ove dvije zadnje evropske utakmice. Na trenutke mi
došlo da se pitam da li je ovo što mi igramo stvarno košarka.

Ne mogu da vjerujem da ne dovodimo pojačanja... :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top