Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Razumem ja da nisu sve informacije za javnost, i da neko ne želi da napiše šta se sve dešava u klubu, ali ova vest je izašla na net, i ne možemo se praviti da je nije ni bilo.

Da je vest o opoziciji Marka Nikolića u upravi fudbalskog kluba, nekako sam siguran da se ne bi brisala, i da bi se slobodno raspravljalo, odnosno udaralo kao što se inače to radi po fudbalskoj upravi.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pretpostavljam da si u pravu ali je ogromna razlika izmedju KK i FK. Uostalom i iz FK se neke informacije nisu sirile ako je bio nezgodan trenutak i slicno :)
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne znam koji bi to stručnjak u upravi bio protiv džileta u ovakvom partizanu.

Reče pek u onom intervjuu da podržava džileta i da se čak uključio u selekciju mladjih selekcija
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Lep termin sutra. Nadam se soldino popunjenom Pioniru i konacno jednoj +15 pobedi. Vreme je!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Vaterpolo u 18:30h‚ košarka u 21:00h.
I ne može mnogo bolje.

:napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nema šta da se nadamo solidno popunjenom Pioniru.
Pionir večeras MORA da bude krcat!
Večeras smo svi na istom zadatku.

Zajebite razloge zbog kojih ne dolazite, večeras se igra veoma bitan meč. Budimo im vetar u leđa u ovim teškim vremenima po naš voljeni KK Partizan!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bice tesko. Valjda onog ciganskog psa radivojevica nece srati trojka veceras. Igokea isto ima problema pod kosem. Nema tu ko da cuva Novicu. Opet kazem da ocekujem tesku tekmu. Ajde momci demantujte me.

Sto se tice posjete. Sve ispod 4500 bi bila sramota.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Sto se posete tice, ja bih sad potpisao da bude 4000 ljudi.. ali nadam se da ce biti dovoljno pravih.. sto vise misica to gore..
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Ima neko link za Arenu 1? Obično gledam preko onog programa SF Telekom, međutim nešto se dešava sa Arenom 1, tražio sam i na Internetu link i isti problem je na svim Arenama 1, ukočio se stream tokom utakmice između Liona i Sevilje i od tad je zaleđeno izgleda.

Ako neko ima neki link koji radi, bio bih mu veoma zahvalan ako bi postavio ovde ili poslao u PM, svejedno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dzile je Partizanstina koja zasluzuje podrsku i treba ga podrzati , svako od nas mora da zna a i on , da je na svetom mestu koje predstavlja trener Partizana..
To mesto je bilo svetionik kluba i Dzile ima harizmu da taj plamen koji svakom od nas daje nadu u bolje sutra drzi upaljenim da nam greje srca..

Umorni smo ali pobeda je imperativ protiv Igosa..
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Au, sta je bilo ovo u drugom poluvremenu ... Frenki pokrenuo publiku i seriju :D
Vuce Vuce bubo lenja ...:D :pickaciganska
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top