Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.312
Aj ne zezajte, bili smo iscrpljeni posle derbija... imali smo prazne minute i to nas je kostalo pobede...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja bre ne znam sta ste vi neki sad silno razoracani?! Pazi majku mu!
Ajde bre kako cas nije sramota!

Fala bogu isladosmo iz ovog kupa hanke paldum.. pa mi u klubu nenamo pare za pristojan smestaj u nišu gde neće da nam potruju igrače, a kamo li za avion do Tenerifa.

Nema se za avion do Tenerifa ali ima za plate 2 stranca, Majstorovica i jos par seniora koji nista nisu doprineli klubu a potencijal nemaju. Nemojmo se zajebavati.
I nemojte da se zajebavate sa opravdanjem od ovog paoka, ovo je trebalo biti bambergovano da im usi bride kakva je ovo divljina pa sve da su u rotaciji ostali Canak i Todoric kao igraci.

Momcima pre svih Novici, Vrabcu i Andricu kapa dole na povratku i borbi :respect
Pogotovo Andrica ne treba kritikovati zbog onog na kraju, pokusao je sta je znao, bila je improvizacija sta da se radi...
I pored svega i dobili bi da nismo igrali "bratsku" festivalsku utakmicu...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kostalo nas je pobjede 12 promasenih slobodnih bacanja...kraj price..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Jebes ovo takmicenje i kad smo ga igrali. Sta je tu je.
Kad ce Novica dobiti spomenik ispred Pionira? Decko nije sa ove planete.

Nek se momci oporave pa sta bude. Kritike kad se sezona zavrsi, do tada podrska.

Oooo Paokara...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Jebes ovaj kup, neka smo izgubili.

Zna se gde treba udariti ako nesto zelimo od sezone.

Nemoj samo sad da bambergujemo po AbA kad najmanje treba, ko sto smo prosle godine Cedevitu. Buducnost je izgubila veceras, ako smo sad toliko "pametni" i zavrsimo treci, nek se teraju u tri lepe svi od reda, jer je to NAJGORI moguci ishod koji mozemo dobiti. A sad zavisi SAMO od nas.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Au brate preterase ga po neki. Lepo je ponekad procitati argumentovanu kritiku na racun sklopa tima, mogucnosti igraca, poteza uprave.. Al ispadose neki na forumu toliki eksperti da je prosto neverovatno kako nisu nasli angazman do sad.

Timu svaka cast, bore se, pola ekipe potrovano pola istroseno i bolesno. Imali smo festivalsku atmosferu tamo imali i ovde, tako i treba u ovakvom takmicenju i sa ovakvim protivnikom. Idemo dalje!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Gordon osetio bol u zadnjoj lozi posle kupa pa zato nije igrao, pazi molim te

Ja ne znam da li ljudi kapiraju, ali ja kao bivsi sportista i neko ko se par puta vracao sportu znam malo vise od prosecnog navijaca.

Kad dovedes nespremnog igraca, koji nije igrao godinu i po dana, ubacis ga u trenazni proces profesionalne ekipe, pa onda i ritam utakmica profesionalne ekipe, sasvim je normalno da kod takvog igraca veoma brzo dolazi do zamora materijala, posebno kad nije bas ni mlad i sasvim je normalno da ce do kraja sezone on imati takvih sitnih problema, jer on jednostavno mora da se dozira minutazom, inace ce posle svake 20+ min partije on imati pauzu i tako u krug, dok se ne dovede u neki nivo profesionalca a za to treba vreme.

Kljucno pitanje je ko je doveo Gordona, kao da nemamo vec jednog invalida u timu koji je vise povredjen nego zdrav?
Ako je to Dzikic onda da se ne ljubimo, nek ide on u SAD ili Krku a mi cemo se snaci i sa Cankom, ionako nam ambicije nisu velike.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Jebes ovo takmicenje i kad smo ga igrali.

Pricam ja od samog pocetka da je teska indijanstina. Ovaj PAOK je sramota za kosarku, njihovi igraci, igra - teska smejurija. Beda od koga smo mi ispali. Kakvi god da smo, ovo je +20 u obe utakmice za nas.

Na kraju, borili smo se, potrosili i izgubili. Nadam se da moze makar nesto pozitivno da se izvuce iz ovog poraza (osim sto smo se manuli suludog takmicenja) - a to je po meni sto smo zivi. Ima tu i publike i borbenosti i onog pravog duha Partizana. Igraci su takvi kakvi su, borili su se casno i sad i u Nedelju i oba puta izgubili, ali mislim da imamo razloga da idemo uzdignutog cela.

O ostalim negativnim stvarima, svadbarskoj atmosferi u kojoj se prekida zvizdanje, a onda kad onaj debil masi dva slobodna gruvaju decibeli i sl. kad se malo smire strasti.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
@Partizan Style

Ok, evo aj sad ti meni odgovori na ovo, hipoteticki:
1. Dzikic ga je doveo, i hteo je da mu dozira minutazu i tako je i krenuo.
2. Canak ga je koristio u kupu vise nego sto se ocekivalo, svestan rizik ili ne, ali imali smo objektivno problem sa manjkom igraca jel da?

I ko je tu kriv i s kim bi se ljubio ili ne? Da oteramo i Canka i Dzikica?

Stvarno brate dosta vise sa tom pljuvacinom, evo Ratkovica igrao sa temp i proserom, Luki smrtni slucaj, pola ekipe bolesno.. Pa cenim da pola vas ne ide na posao i stavi obloge na 37 al zato bi svako da se posere po nekom drugom.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
@Stojance

Kao neko ko ponajvise zna kosarku ovde na forumu, mislim da si prestrog prema ovoj nasoj veseloj druzini. Svako ko ne razume sa kakvim se problemima momci susrecu ovih dana, neka dobro zapamti sta im je sada napisao, pa kada i sam dobije proliv i temperaturu, samo neka proba da odseta do apoteke po probiotic, a onda neka nam napise svoje utiske. Momci su vec nekoliko dana prilicno bolesni, od ovih sto su igrali veceras, opet je nekoliko njih igralo sa temperaturom (Ratkovica, Andric), Lukovic uz to imao i smrtni slucaj u porodici, Robinson (vecno) neoporavljen, Novica odavno ne moze da izdrzi tempo igranja 4 utakmice u 6-7 dana, pa je opet krvario. Na sve to, igramo bez dva od tri najvaznija igraca (Hecer, Marinkovic), Gordon opet nije igrao, a ni Koprivica da bar malo odmeni Lukovica. Suvise je to za bilo koju ekipu, a ne za ovu nasu preskromnu. Ako je neko kriv, igraci su sigurno najmanje i siguran sam da su skoro svi dali 110% svojih mogucnosti. Problem je sto to nije dovoljno cak ni za ovaj PAOK.
Sto se mene tice, nije steta sto smo zavrsili ovo glupo takmicenje. U KRK smo dali sve od sebe, malo je falilo. Veci je problem sto za, po meni, jedine dve-tri vazne utakmice u sezoni, ako uspemo da "izborimo" cetvrto mesto, mi necemo po svemu sudeci uspeti da se konsolidujemo. Sile nema da se Hecer oporavi, vrati kilazu i snagu, a kamoli formu do polufinala plej ofa ABA lige. I ostali koji su se razboleli ce ispasti iz ritma, ekipa ne trenira u normalnim okolnostima i mislim da je situacija vise nego zabrinjavajuca. Vec sam ranije pisao da se ne zanosim da imamo Bog zna kakve sanse protiv mutiranih i u idealnim okolnostima po nas, a u ovakvim kakve su nas sad snasle, nemamo nikakve. A to su bile jedine vazne utakmice za nasu buducnost ove sezone. Jbg...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Katastrofalna igra, ali srce grobarsko. Ne mozes covjek da se ljuti na njih poslije ovoga.

Nije mi bas najjasnija petorka na pocetku drugog poluvremena, tad smo vjerovatno i izgubili mec.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Ja bre ne znam sta ste vi neki sad silno razoracani?! Pazi majku mu!
Ajde bre kako cas nije sramota!

Fala bogu isladosmo iz ovog kupa hanke paldum.. pa mi u klubu nenamo pare za pristojan smestaj u nišu gde neće da nam potruju igrače, a kamo li za avion do Tenerifa.

Зар није ишла прича да ФИБА сноси трошкове превоза екипа?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
@Partizan Style

Ok, evo aj sad ti meni odgovori na ovo, hipoteticki:
1. Dzikic ga je doveo, i hteo je da mu dozira minutazu i tako je i krenuo.
2. Canak ga je koristio u kupu vise nego sto se ocekivalo, svestan rizik ili ne, ali imali smo objektivno problem sa manjkom igraca jel da?

I ko je tu kriv i s kim bi se ljubio ili ne? Da oteramo i Canka i Dzikica?

Da ponovim, onog ko je doveo Gordona.

Stranac se dovodi da donese ekstra kvalitet, samim tim i rezultat, a ne da mu se dozira minutaza i da se ceka da li ce biti koristan i kad, to ne podrzavam, stranac mora da bude 100% bolji od domacih igraca ili ne treba ga imati, Robinson i Gordon su sramota, radije bi gledao Pota ili neku nasu decu, necu da gledam raspale Amere bivse kosarkase, nismo mi Belgijanci, Poljaci i sl boranija mi imamo dovoljno talenta u kosarci.

I da, Peru Bozica vratiti kao sportskog direktora.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.312
vidim pljuje se Robinson... on se bacao na lopte, borio i po meni pruzio sasvim solidnu partiju, bar mi je ostavio takav utisak u pioniru, ne znam kako je izgledalo na tv-u... u svakom slucaju smatram da Dzile mnogo bolje poznaje kosarku od svih nas i verujem da ako on smatra da su mu potrebni i Robinson i Gordon, onda su oni i zaista potrebni... ne razumem pljuvanje zaista... Momci su izginuli na terenu, meni dovoljno
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Novici stvarno treba dici spomenik. Znam koliko smo legendi imali od Kice i Praje preko najbolje generacije u istoriji pa do svih velikih igraca u 21 veku ali ovo sto covek radi stvarno prevazilazi sva ocekivanja. Covek gine za nas grobare kao da je napaljeni klinac na pragu prvog tima a ne veliki majstor i internacionalac.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
Najjednostavnije recenoi ti se mozes bacati po terenu i boriti ali to ne znaci da treba da nosis dres Partizana. Robinson je profesionalni kosarkas koji je danas uspeo da promasi 3 polaganja za 20 minuta igre, stetocina koja gubi lopte, pravi nerezonske faulove i ispada na svaku fintu kao poslednji indijanac. Bukvalno covek nema jedne jedine kosarkaske odlike.

Gordon je druga prica, on i ovako raskaltacen moze da pogodi nesto, odigra odbranu, pa cak iz prodora unese protivnika u kos kako je Lazica unosio u kupu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Uvek je teško kada Partizan izgubi ali u ovakvim okolnostima,kada smo desetkovani povredama,teško je bilo uraditi nešto više,mada je mišljenje da smo od Paok-a kompletni jači za 15 razlike..
Nama je ključ sezone Aba liga i napasti mutant klub i poslati ga u predgradje..
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Koliko ovaj rezim mrzi KK Partizan, to je nezamislivo. I koliko socijalisti mrze FK Partizan.
Viva la Jami i Zorana.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Nisam najbolje ispratio medije poslednjih mesec dana, sta se desava sa Nenadom Krsticem? Da li je Krle potpisao ili je zavrsio karijeru?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
dobro je što nisam čitao forum posle ovakvog partizanskog poraza, verovatno bi se popi*kao sa nekima od vas i zaradio ban :banghead
valjda je sad gotov moleban, hm? :pop

rekoh partizanskog, jer smo od prežaljenog poraza od 20+ došli na jednu loptu od prolaza..
zašto je došlo do minusa od 20-ak poena je d(r)uga priča - kratka rotacija, nedostaju nosioci sa poenima u rukama, neki igraju bolesni, neki se ( konstantno) vraćaju iz povreda i ulaz u formu, nekima glava konstantno smeta da urade ono što mogu kada zatreba..
isti ti razlozi su i zašto smo primili one trojke u prvoj utakmici i završili samo sa 2 poena u plusu posle iste..

a onda razlog što smo došli na jedan posed do pobede ili produžetka - NOVICA :respect
ovakve ličnosti i ovakve utakmice KK Partizan su uvek jačale klub i partizanski duh i NISU PORAZI - treba to vremena da se shvati :confused

još jedno dobro iz ove jadne nedelje je što smo dobili Čanka - Džile sad može da se opusti i jebe mater onima kojima treba, onda kada treba - ima ko da ga zameni kad ( ako) eventualno bude kažnjen :D


suma sumarum: poraz koji u perspektivi neće boleti mnogo, a može doneti ( preko potrebno) vreme da se ekipa oporavi
treba dobro razmisliti da li ovoj ligi sa ovakvim sudijama treba dati poverenje i igrati je i iduće godine

mi ćemo i u petak od 18h protiv Zadra igrati ovako osakaćeni, možda i bez još nekih koji su večeras bili tu, a onda idemo i Megi u nedelju..
deluje kao da će džaba biti trud Milogorcima da gube utakmice i nameštaju nas kako njima odgovara :roll:

ja bih da pozovem sve koji mogu da dođu u Pionir u petak da daju podršku igračima, ja večeras nisam mogao da budem u dvorani ali u petak ću biti da ih pozdravim i na početku i na kraju, bez obzira na rezultat


:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top