Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.728
Reaction score
29.481
Локација
Beograd
Jeste, navijač Partizana žali kada mu izmaknu dva trofeja, ipak, ostala su još dva u igri...
A od tih naših rivala niko nije nepobediv...
Naravno, ovako ,,desetkovani,, realno nemamo jačinu kakvu bismo imali da smo u fulu, ali ovi neverovatno pozitivni, otpisani, neuništivi nesalom(lji)ivi ludaci u našem K.K. Partizanu, tako ,,desetkovani i otrovani, pokazali su ono što teško da neko dosad jeste, a ne znam ni da li bi sve to pokazali da nam je ekipa u ful sastavu - ovi preostali iz utakmice u utakmicu igraju bolesni i ,,ginu,, dok im duša ne uzađe na nos...
Bravo momci ja nemam reči kojima bih opisao koja ste vi ,,partizanština,, - uzor ste svakome ko ubuduće obuče dres koji vi sada nosite!
Svako ko može nek ode svaki put u halu da momcima pruži podršku, kao što neko napisa, nama je teško da do apoteke odemo kad smo bolesni, a oni igraju utakmice!!!
Svaka vam čast, ratnici!!!
:respect:respect:respect
:clap:clap:clap
:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Mislio sam napisati ovo sto je napisao gospodin Goran, pa cu samo ovako reci da procitate njegov post :).

Steta bi bilo da hala ne bude makar solidno popunjena. Termin je takav kakav je, ali bice i besplatan ulaz i spektakl borbe u najavi. Potrebni smo im!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Neka nase momcine ozdrave i ojacaju za polufinale... a neka uhvate debelu ladovinu veceras i u ostatku ligaskog dela, da bi "stigli" milogorce na zeljenoj poziciji "4".

JEBI FMP!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Uros Lukoviccccccc, svaka ti cast majstore ostalo ne bi komentarisao.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Kakva asistencija Frenka, bez gledanja :)
Mi cemo ladno biti treci na kraju. Najgora opcija svakako.

Momcima za borbu kapa dole! :respect
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
I opet nas je "igrac" sa brojem 5 mogao kostati pobede. Bek koji promasi dva bacanja i onda ne moze svog igraca da sacuva 5 jebenih sekundi... A plus i poslednji napad se kao tele (sto i jeste) zakucao u njihove centre i samo moze bogu i Lukovicu da zahvali sto je on prvi dograbio loptu...

Elem, Potu treba jos sigurnosti, ali ocito da moze da dobije minute ako ne ide Ratkovici ili Heceru, a i Tanaskovic kada je u igri ne oseti se neki pad. Ovo smo dobili kanonadom Andrica i Bircevica spolja, i jos jednim novitetom u nasem arsenalu, utrcavanjima iz bloka Lukovica.

Bravo momci, a jos vise bravo za Canka!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Bravo za ekipu, ovo malo sto jih je ostalo :clap
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Bravo za pobjedu. Nismo se nikad ciganisali, pa nismo ni sad uprkos svim problemima.

Je li se nesto desilo Lukovicu pred kraj utakmice ili su ga emocije savladale? Ili sam ja nesto umislio...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Lukovic i Bircevic :respect

Ne secam se da smo bili u tezoj situaciji, a da nije finansiske prirode. Mozda mi je jedino bilo gore kad su Milosavljevic i Leo pokidali ligamente.

Svaka cast svima!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Nasem bratu Lukovicu naklon do poda za odnos prema klubu, danas i uvek.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Bilo je lepo danas u Pioniru. Utisak veceri mi je Stefan-nemojmeni-Pot :D i bratina Lukovic, koji se izivljavao nad ujkama.

Jebote, mi smo pobedili profesionalnu ekipu sa SEST (6) igraca...nevidjeno :respect:respect:respect
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke momcima na pobedi..
Birča i Luković najbolji,Andrić i Vrabac solidni i dovoljno za pobedu..
Jedan kuriozitet da ovako tanki kao ove godine pobedimo Zadar oba puta u regularnom delu što je bilo retkost u zadnjih 35-40 godina..
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Samo jako momci! Svaka cast! Dobio ih je Grobarski inat! Nisu stali ni sekunde.
SAMOOO NAPRIJED PARTIZAN! GAZI SVE!


:napred Partizan
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke treneru i igračima.
Raduje dobra partija Lukovića. :clap
Nadam se da ćemo uskoro biti kompletni.

:napred Partizan
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Auuuu svaka cast momcima ,bez pola tima pobedismo :respect
Lukovic i Birca pokidali :respect
Robinson 6 asistencija :eek:
Idemo dalje i nadamo se kompletiranju ekipe uskoro.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke i naklon momcima do poda za sve!
Ludi Birča se otkačio do ludila :D
Luković je bratina najveća! Uvijek bio! Nadam se da tu ima još materijala za napredak, pa da imamo barem jednog krštenog centra u ekipi :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top