Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Nisam imao priliku da gledam ovo sinoć, ali naravno, kao i uvek, očekivao sam i nadao se pobedi Partizana, pa makar nas imalo 7, 6, ili samo 3 na terenu...a, doduše, ne bih se mnogo začudio i da su Otpisani Otrovani Nesalom(lj)ivi...ipak i izgubili ovu utakmicu...
Ali da ovi Neverovatni Momci opet uđu u ,,tesnu,, završnicu, i da pobede sa poenom razlike...pa zar opet? Neverovatni su, ali stvarno...

Ja veće Pozitivne Ludake u svom životu nisam video!
:respect:respect:respect
:clap:clap:clap
:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan

Nemoj više da ih opterećujete mestom na tabeli i da od njih tražite neku kalkulaciju, njima je očigledno SASVIM SVEJEDNO protiv koga igraju, mogu sve i svakog da pobede, mogu uvek i da zaseru, ali POZITIVNO LUDILO izgleda da je zagarantovano...
Koji su oni zamajac u ovim teškim vremenima...
:ziveli
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Dzile izjavio da je salmonela u pitanju :pop

Za ovo mora neko da odgovara..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije ti svako "prijatelj" samo zato što se tako deklariše! Prilično sam siguran da se ovo "nije slučajno desilo".
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ja ne zelim da poverujem da ima tolikih maloumnika, ali ne bi se zacudio da ima. Trovanje salmonelom svakako mora da ima trag koji vodi do uzroka, inspekciju i obelodanjivanje odgovornih.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.483
Reaction score
13.318
Локација
tamo daleko...
Ja sam siguran da nije slucajno. coravo govedo i vucic smrdljivi psiho nas se i ovakvih boje. Osetili su da mozemo da im pomrsimo racune, sve im jebem obojici. Napravili su f4 za cigane, a mi da im se poseremo u sve to....

Nama su Vanja i Hecer uz Novicu najbolji igraci. U najbitnijem delu sezone, kada se krece sa tempiranjem forme za zavrsnicu, oni su ispali iz procesa.

Pravo pitanje je, da li ce neko iz kluba da se oglasi povodom ovoga, ili je i to problem.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Pa treba imati hrabrosti da se oglasis nakon trovanja za "tamo neki kup", kako su pricali kad ga ne osvoje, a mozete misliti sta tek su spremni za nesto vise.

A opet, sad su valjda svjesni da su ovi na sve spremni i da cutanje ili pravljenje finim vise ne pale...
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Sve mi se nesto cini da onaj ubijeni nije poslednji premijer koga ce Coki eliminisati. A on bi bio jedino jednako zlo pickoustom smrdljivku.

Nema sumnje da smo planski otrovani na kupu. I ne sumnjam uopste u zlu nameru sprege pudlica-pickousti. Jednostavno Partizan kao pretnja mora da se apsolutno eliminise ne bi li se sledece godine napravio vasar na kom bi defilovale raznorazne spodobe. Jebem li im majku musavo limenu, stici ce ih pravda ponovo. Ko se maca lati, od maca i strada.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Strašno, da se otruje ceo tim salmonelom, ovo je katastrofa, to se ne leči baš brzo, možda i kraj sezone za neke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Klub je izdao zvanično saopštenje u kome, između ostalog stoji da se uzdržava od paušalnih kvalifikacija...

Apsolutno ispravno, ali samo u slučaju da u najkraćem roku izađu sa informacijom kako je do trovanja došlo: da li je u pitanju restoran gde su se hranili (nehigijenski uslovi) ili zla namera...

Bez konačnog saopštenja, ovo će biti jedna tužna epizoda posrnulog šampiona.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Strašno, da se otruje ceo tim salmonelom, ovo je katastrofa, to se ne leči baš brzo, možda i kraj sezone za neke

Tako je, na zalost. Polufinale ABA cemo, gotovo sam siguran, igrati bez Hecera, a ostali koji su se zarazili tesko da ce uci u odgovarajuci ritam za najbitnije utakmice sezone.
Nema sanse da je ovo slucajno. Jednim udarcem, ubili su dve muve.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Ako se na bilo koji nacin dokaze zla namera i pocinioci, zahtevati momentalno iskljucivanje Czv iz svih takmicenja, na celu sa EL.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Najpre saznamo konktetno gde i od koje hrane su se potrovali (moderna medicina plus evidencija sta ekipa jede koja se valjda vodi, neki nutricionista ili sl valjda postoji, profesionalni sportisti su u pitanju), pa onda stisnes sve koji rade u tom objektu gde smo potrovani i to stisnes muski...sve dok ne propevaju da li eventualno postoji ta zla namera, pa ako postoji onda gonis tog nekog i eto.... Ej bre, jednom klubu je unistena cela sezona jer je u najbitnijem momentu potroovano pola ekipe... Nije to sitnica bre..pa cak ji u celokupnom svetu sporta ovo je veliki slucaj...profesionalna ekipa sa ulozenim novcem i vremenom da ima pojebanu sezonu zbog trovanja hranom..
Hm hm...vrlo ozbiljna stvar velikih razmera...mora da se deluje!!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Na koji nacin moze da se dokaze posle 10 dana od cega i gde su se otrovali? Da ne kazem ko ih je otrovao...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pretpostavljam da se na osnovu vremena pojavljivanja simptoma i perioda inkubacije moze dosta precizno odrediti trenutak trovanja, pogotovo sto je u pitanju vise pacijenata pa se moze eliminisati neka individualna komponenta.

Kad se to odredi, ne bi trebalo biti tesko odrediti mjesto zaraze. U pitanju je vise igraca profesionalnog (valjda) kosarkaskog kluba, koji su u tom periodu bili u nekoj vrsti karantina, ne bi trebalo da je svako jeo gdje je htio. A i da jeste, nije tesko identifikovati mjesto koje jezajednicki sadrzitelj za sve oboljele.

E sad, dokazivanje namjere, dobijanje odstete... To vec ne zavisi od zakona i logike.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Na koji nacin moze da se dokaze posle 10 dana od cega i gde su se otrovali? Da ne kazem ko ih je otrovao...

To se dokaže veoma lako... i gde su jeli, i šta su jeli, ko je bio kuvar, konobar...

Mada, siguran sam da će se i ovo zabašuriti i počistiti ispod tepiha kao i prošlogodišnje trovanje, i to je bilo "slučajno", jel te, pa i PP aparat.
Država Smrdija.... gde talasaš samo onoliko koliko ti pičkousto stvorenje dozvoli!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Postoji samo jedna emocija kod pickoustog koja je jaca od mrznje prema Partiizanu, a to je ljubav prema samom sebi.Priblizavaju se izbori a mi ga i dalje ne volimo.Ne verujem da bi zapeo da po svaku cenu zastiti pudlicu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
To se dokaže veoma lako... i gde su jeli, i šta su jeli, ko je bio kuvar, konobar...

Mada, siguran sam da će se i ovo zabašuriti i počistiti ispod tepiha kao i prošlogodišnje trovanje, i to je bilo "slučajno", jel te, pa i PP aparat.
Država Smrdija.... gde talasaš samo onoliko koliko ti pičkousto stvorenje dozvoli!

Mozemo mi da ustanovimo gde smo jeli i sta, ali gde je dokaz da je bas ta hrana uzrokovala trovanje? Sta mislis, oni ce reci "jesmo, izvinite, nece se ponoviti"? Ili ce reci "salmonelu ste pokupili negde drugde, ovde je nema, izvolite proverite"?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Dok je bio kup, mislim prvog dana, na instagramu je Ratkovica objavio sliku gde je fotografisao hranu.
Pisalo je ime dobavljača. Ne sećam se kako je bilo, ali, kada sam im našao sajt, to je neka vegetarijanska hrana.
Tu sliku koju je objavio, nije objavio da mu stoji na profilu pa da mogu opet sad da vidim, već na instagramu postoji opcija neke slike da objavite koje se same obrišu u narednih nekoliko sati.
E sad... ja se ne sećam imena... kada im uđete na sajt, nemate opcije, znači vidite samo naslovnu stranicu sajta... sajt je u izradi, ili ne znam zbog čega je tako... ima logo i ništa više... pokušao sam tada preko imena hrane (pošto je bilo da i vrše dostavu) da pronađem hotel, ali nisam uspeo... pa ako neko zna možemo da istražimo i setiću se kako se zvao dobavljač hrane... niš, vegetarijanska, na sajtu nema ništa sem početne strane.
Ostaje pitanje, da li je taj dobavljač hrane kriv, ili je hotelska hrana u pitanju (i uopšte da li postoji hotelska hrana ili oni sarađuju sa tim dobavljačem...). Ali kako god, bilo bi dobro da nađemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top