Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
E, jeste bukvalisti. Od svih posledica, koje su 90% loše ima i onih 10% koje bi se mogle nazavati pozitivnim a to je i da smo tako desetkovani bili konkuretni i pobeđivali, nekim igračima nabilo je preko potrebno samopouzdanje koje će biti neophodno kada krene Play off.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Javio je to Agatanovic na tviteru i fb.

Ma koliko imao tacne informacije ipak bi saceko da se neko iz kluba oglasi.

Ako je tacno, odlican poso je uradjen.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ja sam video na sosu mislim kad su išle vesti ispod....
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
koju divljacku kosarku mi igramo... strasno...
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Jeste da je iz dobre namere, ali Dzikic nas je kostao poraza.. Bircevic se ritnuo I sve prosuo..
Pusti Pota da igra, kakav bre Ratkovica...
6 igraca iz Mitrovice bi ovo dobila.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jadno, bijedno, mlitavo. Džikićev poraz u potpunosti. Drži u igri većinu vremena Hečera i Marinkovića na kojima se vidi da nemaju snage, a Pota, Vrapca i Andrića koji su iznijeli prethodne utakmice na sebi, drži na klupi. Osim ako nije bio projektovan poraz. Ratkovica i Birčević će se boriti za titulu najneinteligentnijeg igrača. Mrtva trka.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Ipak ima Boga! Ako nas sokići i budućnost ispoštuju ipak ćemo biti četvrti!!! Možda sam lud, ali ja želim da igramo sa limenkama već u 1/2 finalu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ako smo spustili malo gas da bi zavrsili 4tvrti onda super :)
realno cedeevita bi nas oducila od kosarke u oba meca ,sanse za finale od 20ak posto postoje samo protiv fmp.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Dobro prebacili smo loptu njima da odlucuju hoce li nas ili ipak ne. Dzikic je morao da fura ove "bolesne" kad ce imati priliku da se vrate u ritam ako ne sad?
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari...

Cedevita bi nas odučila od košarke, čak i da smo bili drugi, kapiram da bi smo ispali sa 0-2. Sa limenkama umemo, znamo i možemo. Da im u petorci igraju Kari, Lebron, Vestrbuk i ne znam koja još životinja, njima bi Neša Trauma preneo svoje komplekse. A i da ispadnemo, draže mi je da ispadnemo u polufinalu od njih, nego u eventualnom finalu da prave svoje vampirske pirove u eventualnoj proslavi titule.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
Videcemo sutra koliko i da li nas se cigani plase, oni odlucuju koga ce za protivnika...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Sacayak, što izostavi "Majstora", pobogu?! Posle ovakve igre ja ne znam šta da mislim, znala bih šta da kažem, ali, jbg, naši su pa ću oćutati... Uglavnom sam razočarana... Bez želje, bez borbe, to ne volim, udri pa dokle izdržite...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top