Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Vanja Marinkovic ima jos eventualno jos sledecu godinu da nesto pokaze, i ako je dete po godinama, ovo mu je vec treca sezona u prvom timu, a dobija ogroman prostor. Odavno 20 godina vise nije talenat, takav vec mora da igra.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Znači ako je do nas biramo Megu u polufinalu!?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Vanja nikad nije ni važio za super talenta, ali može dobro da igra u oba pravca, polako nisu svi do 20-e postali igrači

Tanasković može da bude ok igrač, daleko je od ozbiljne košarke, šut će mu biti problem, ali je dobar skakač, kažu svi da je njegov mlađi brat mnogo talentovaniji

Za slobu jbg, nizak je dosta i to će ga pratiti kao nedostatak, ali izgleda da zna

Ima u juniorima i kadetima još zanimljivih igrača, ali sve u svoje vreme
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Nije bas vise 1992-a da klinac sa 20 moze da dominira... Pa i Bogdan je tek ove sezone 100% sazrio... Polako, sa takvima treba strpljenja i poverenja, i prostora u igri... Da ne leti na klupu posle prve greske i slicno. Vujosevic je brusio Bogdana par godina, Obradovic jos par i jos ima da napreduje... Vanja je glumio spot up shootera, ali je pokazao da moze i da igra prodor, odbrana mu isto napreduje...Kompletira se polako kao igrac :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Ako ovo leto ne dodje do drasticno poboljsanje igrackog kadra i nova uprava koja zna sta hoce, nas Partizan bi ostao prosecna aba ligaska ekipa. A kako je bilo pre samo 3 godine.....
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Nije vreme za pricu o narednoj sezoni al ajde. Vanja nece biti novi Bogdan ali kao da je bitno nama ne treba samo novi Bogdan, nama treba i novi Dragan i Bertans, Lucic, Zo...

Majstorovic :confused ostali igraj to sto znaju i umeju

Samo kontinuitet nam teba samo to.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Vanja ce biti bolji igrac od Bogdana bude li doso neko ko ce mu reci sta treba da radi!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vanja je nazalost igrac koji ce na vrhuncu igrati za neku od najboljih ekipa...evrokupa..iz prostog razloga sto nije kompletan igrac i sto nijedan segment igre nije njegova specijalnost. Tehnika 0, ulaz 0, poludistanca 0... fizikalije odlicne, odbrana jako dobra, kotira se kao suter sto i nije bas pokazao do sada u karijeri.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Vanja ima bolju statistiku od Bogdana na iste godine, samo sto Bogdan je imao Duleta koji je smeo da ga gurne na pleju bas u momentu kad se gradio kao igrac I time mu dao potrebnu drskost i samopouzdanje.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Ma Vanja je nas najveci biser tu price nema sta ce postici zavisi od 100 faktora...

Ako Tanaskovica guraju na 4 iz nekog drugog razloga a ne zbog nedostatka visokih onda je to teska glupost.

I da produzio bih Heca :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.966
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vanja ce biti bolji igrac od Bogdana bude li doso neko ko ce mu reci sta treba da radi!

Ma kakvi, talenat Vanje i BB ne mogu da se porede nikako.
Vanja je imao neke sjajne partije za vreme DV, ali nije sve u godinama, vidi se razlika u talentu. Vanja nema ni priblizan talenat BBu.
Kao prvo BB je uvek pored suta i prodora imao odlicno vodjenje i pregled igre. On je napravio gresku sto je kada je bio mladji dobijao prozivke da je akcelerant, usredsredio se jedno vreme na cisto kosarkaske stvari "zapostavio" ( ne mislim zapostavio bukvalno, nego zapostavio u smislu da nije sada vrhunski u tome) teretanu i fizikalije, i sada mu fali malo ubrzanja i sizea da bude apsolutno vrhunski igrac. Ali i ovako je odlican.
A Vanja, mnogo jednodimenzionalnosti.
Tu je sut, jako nekonstantan, prodor koji ide samo na atleticizam i odbrana.
Pregled igre ne postoji, vodjenje takodje. To se moze popraviti ali do odredjene mere.
Dzikic niti ima muda niti ima zelju da mu se maksimalno posveti da ga stavi na pleja povremeno da mu da loptu u ruke, ali i da on to uradi, Vanja bi bio bolji igrac, ali ne bas vrhunski.
Jednostavno neke stvari se popravljaju sa 10,12,15 a neke mogu da se poprave sa 20.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Pazi, nije da se ne slazem sa tobom, samo moje oko to drukcije vidi. Secam se Bogdanove prve sezone od povratka Duleta, bio je toliko ne konstantan I pravio je toliko greske da ga je pola foruma pljuvalo. Tada sam I metnuo ovaj avatar jer sam video da ce Dule to srediti I verovao sam u njega. Naravno Bogdan je znao da bljesne te prve sezone ali te partije nisu bile konstantno. Bogdan je postao igrac posle povrede Lea. Secam se I tada koliko je imao problema da prevede loptu preko pola, imao je brdo izgubljenih lopti u pocetku, ali posle 4-5tekmi sve je doslo na svoje mesto.
Jedino sto smatram za najveci nedostatak igre Vanje je pregled igre, to ce tesko popraviti. Sve ostalo mislim da ce doci na svoje mesto, samo mu treba neko ko ce sve to da pogura.

Sutra posle toliko godina, menjam avatar, ide Vanja.
 
Последња измена:

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Daj Bože Spejs da si u pravi, ali mislim da Vanja neće dostići ni delić Bogdanove karijere.
Jednostavno nije taj tip.

Večeras smo imali priliku da vidimo, da i nema neke velike razlike između nekog "izraubovanogbezjednenogepreplaćenog" igrača na poziciji crnaca i nekog našeg deteta.
Kamo sreće da smo tu priliku dobili mnogo ranije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top