Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Možda bi najbolje bilo da ispadnemo.

Definitivno. Ovo je kao kad umre težak bolesnik, pa neko izjavi: "sad će da se odmori".

Odmori Partizane, nisi ti za ozbiljnu košarku.
A ko će da odgovara za dve izgubljene godine? 0 trofeja, 0 afirmisanih mladih igrača, 0 vraćenog duga. Ko će da odgovara? Niko neće da odgovora. Koga boli kurac!

Čuj nije bilo ljudi u Pioniru, pa dokle treba jadni navijači da nose taj klub?
Komedija je krenula onog momenta kad je dečko od 29 godina i 8 razreda škole postao predsednik kluba.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Trener kaze da ima jos jednu godinu ugovor i da nema nameru da podnese ostavku.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Mislim da je vrijeme da se stane sa pljuvanjem i da se sa malo vise dostojanstva oprostimo od ovih igraca i trenera i pozelimo im srecu u zivotu, jer je ocigledno, osim pojedinih, da ne znaju u kom klubu su igrali i trenirali. Partizan je borba, a nisu oni krivi sto su... Neka Vise Sile budu sa nama, Bog nije toliko mocan.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Moram priznati da je Pekovic uzeo klub kad su svi pobjegli ali je problem sto se 2 godine kasnije ne vidi njegov pecat.
Ako je njegov pecat sadaka koju ce nam dati drzava, pa takav presednik moze biti bilo ko sa ovog foruma. Ja sam licno mislio da kao neko ko ima karijeru u americi moze uraditi vise na sponzorstvima preko poznanstava itd...on izgleda uopste nije taj kalibar.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Verujem da je Džikić Partizanovac do srži, kao i većina nas ovde, ali kao ni mi ovde, nije trener za Partizan. Bar ne u ovom trenutku. Bar ne za ovaj Partizan.

Što pre se raziđu svi, pre ćemo biti u mogućnosti da uradimo bilo šta. Sada nam treba neki hardkor, bez imena, ko je spreman da za svoj Partizan stavi svoju buduću karijeru na kocku i radi sa mladim neafirmisanim igračima, koji se vode kao apsolutno netalentovani. Da li neko takav postoji? Ko zna.
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Ne znam čoveka, nisam siguran kakav je trener, ali mi se svideo u Karposu. Možda je Gagi rešenje.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Gagi od kvalifikacija ima samo to što je Grobarčina, sve ostalo je...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
I ne treba da podnese ostavku. bravo Dzikicu. On je prosle sezone pokazao da ume. Ove godine pitaj boga sta se sve desavalo iza kulisa I dovelo do ovako beskrvne igre I sto je borba izostala. vi sto prizivate duleta, zelite li vi tom coveku dobro? vec je izgubio zdravlje zbog Partizana zar treba I zivot?
zao mi je sto se na ovaj nacin oprastamo od Novice. zasluzio je puno bolje.
Todoric = Ivica Dacic
Silobad = vulin
sta treba da se desi da se odreknu svojih platica I da ih poplava odnese?
jedino hard reset donosi tracak nade. bez ovog dvojca.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Velika je sramota da i ovakav Partizan ispadne od razvojnog ciganskog kluba... te stvari o mladim igracima i par iskusnih ne pije vodu,jer nam nece dozvoliti...opet cemo imati prosecne igrace i biti boxerski dzak za udaranje.
Steta sto EL ne poziva makar dva kluba iz ABA lige u njihovo takmicanje,jer kojim slucajem da je izborimo na terenu tesko bi nas neko tako lako odjavio.
Ovako nam ostaje da cekamo kraj vlasti pickoustog smrada, za neko bolje sutra.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
U ovom trenutku me najviše zanima za koliko je smanjen dug
i ko će biti novi predsjednik kluba.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kad bi ovaj poraz znacio odlazak svih todorica iz kluba slavio bih ga kao titulu.

Sta reci o Dzikicu. Ocigledno mnogo nabedjen lik, ne znam sta da kazem. Deluje kao kul lik al kad se pojavljuje na kasicicu, tipa kad je trener Krke, kad je tu stalno postaje neverovatno iritantan pogotovo jer mu je trenerski kvalitet ocigledno na nivou Krke.

Kako to Vanja Marinkovic moze da kiksne 2 puta debelo u odbrani kad se lomi utakmica i da ti zoves time out i da isti taj Vanja Marinkovic posle dve katastrofe ostane na terenu i onda ni loptu ne izvede kako treba. Nije ni cudo sto ni jedan igrac za 2 godine nije napredovao ni promil.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
То што смо планирани за играчку смрдљивој девојчури из Железника то је мање - више по службеној дужности, али како се догодило да њена слинава, млађа сестрица излупа ту играчку, то је већ питање зарад којег би прешједник, кад буде долазио да се спакује, морао да ангажује неку ревизорску кућу, да натенане, егзактно утврди и израчуна колика је стварна мера издаје и продаје интереса Партизана. Баш као што је ономад ангажовао ревизоре да установе колико је луди Душко задужио клуб и колико би кафа морале да испеку мучене кафе - куварице док се та дубиоза не санира.
Израчунато је да су потребне две године преданог рада да се то Вујошевићево дугогодишње наопако чињење некако преокрене на супротну страну и заиста, ето два лета прођоше и ствари сад потпуно другачије изгледају.
Што би рекао Месић - задатак је испуњен, Југославије више нема.....сад нек скува неко кафу, мало јачу, бар кафе и куварица имамо, па зовите Жоа и Жоца.
Првог да замолите да седне за волан, а другог да помогне како год може и хоће.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.403
Локација
Brdo Banovo
Sve sve, ali ako bude ikakvih upprova i fuzija, ja takav ciganjskom metodom fuzionisan klub necu gledati.

Slazem se, bolje i ovako, ili "ovako". Na sta god da smo licili/licimo cele sezone, kakva god da ce nam biti naredna, ciganskim ljigavim tragovima nikada!
Jebo ih coki corovi,
jebo ih terza megatrend.

Bolje ni u play off , nego biti TAKAV.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Teško je ovo bilo gledati.

U svakom momentu očekuješ da krene nešto, ili neko, a na kraju vidiš da bi prema prikazanoj igri bila nepravda da dobijemo.

Akciju nijednu nemamo, prevedemo nekako loptu pa se čeka neka trkačka verzija da se napravi napad, a završi na silovanju šuta na isteku napada. Ili nekim još gorim brljokama.
Pod svojim košem sve što smo mogli, propustili smo da hvatamo i branimo.

Ako može da se traži uteha (a nikada ne može kada je KK u pitanju i ovakvo stanje!), onda je bolje ovo nego da ovakvi igramo finale i "pišemo istoriju", tj tragediju..koju ne bi opralo ni to što smo igrali protiv nekog mutanta koji se brendira kao cz.

Igrači su takvi kakvi su, ima svega, ali mislim da Džile nije položio ispit.

Predsednik je sebe zapisao kao "bilo, ne ponovilo se". Mlad je, ima druge prioritete.

Nadam se nekom rešenju tipa Željko Obradović planira trenersku penziju pa sprema Partizan za sebe i sebe za Partizan. Nešto kao vlažni snovi.

I da, osim minulog rada u ekonomskom i organizacionom smislu dok je i Dule bio tu, sve ovo ima veze sa tom nekom karmom. Kada raz.ebeš magiju ostaje to što ostaje. Sreća pa smo luđi od onog feniksa..iz pepela se dižemo brže od svetlosti.

Živeo Partizan!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Da mi je neko rekao da cu jedva cekati da krene Fk da se zaboravi ovaj pakao od Kk rekao bih mu da jede govna...
A da mi je neko rekao da ce djura mutavi biti gospodin za todorica i pogotovu pekovica licno bih ga odveo u ludnicu.

Samo jedan covek je spas za nas al ga mi vise ne zasluzujemo. Em smo govna em je on veoma bolestan.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.181
Локација
Kej Republika
Nek neko neko ugasi svetlo i okači ključ o ekser.

Osećam se kao govno, Jebem ti život.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top