Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Ekipa nam je u gorem stanju nego na pocetku sezone i pored nazovi pojacanja... nemam nikakve iluzije niti ocekivanja, ovakav zicer je morao da se iskoristi protiv raspalih limenki jebiga....

Napred Partizan!
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Razocarao sam se nakon prve utakmice, mozda sam imao i prevelika ocekivanja pa posledica toga je dosla je i veliko rezocarenje, najvise vezano za pristup i zalaganje. Danas manja ocekivanja, samo da ih dobijemo :D Mora se jako, agresivno, u kosti i sve ce ostalo samo doci!!
:napred-partizan:
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Nasi igraci se nisu bacili ni jednom za loptu, jednom je lopta bila izmedju jednog naseg i njihovog a njihov se bacio a nas gledao kako mu lopta odlazi, strasno razocaravajuca tekma. Najgore je sto sam imao non stop utisak da sa jakom odbranom i malo smisla u napadu mozemo da dobijemo. Nema Gavrilovica ne znam sto. Nadam se da ce pionir da bude kao nekad veceras i da dobijemo cigane.

bacio se Vanja.. :rolleyes:

Gavrilović je dugo bio povređen, ne može se očekivati da odmah grize u odbrani na 100% kao pre povrede.. uz to, on je četvorka bez šuta, stoga i manja minutaža, pogotovo od kad je došao Sy

kad njega pomenuh, očito ljudi zaboravljaju kako nam je igra izgledala pre nego što smo njega ubacili u sistem
neke minute dok Novica može smo i ličili na nešto, ostatak plač majke Božje
Sy nam je povezao igru u onome što hoćemo da igramo u odbrani, i raširio igru u napadu
da se razumemo, nije on neki vrhunski igrač, ali je i takav nama legao kao kec na deset

i na to sve dodajte po neki nepostojeći faul sviran nama, poneko guranje i "sekiricu" po rukama pri šutu nesvirane njima, pogotovo kad je razlika pala na -5, i to je, uz njihovu sigurnost pri šutu, to
nismo mi sada jači 3x pa da "pregazimo" i povrede i krađu sudija kad se utakmica lomi

ostaje samo da večeras iskrvarimo uz pune tribine pa neka kradu :picka-ciganska: ako ih nije sramota.. a znamo da nije :puke:


:ninja::napred-partizan::ninja:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Osakaćeni smo povredama Vanje,Sy i Tanaskovića..
Ali večeras morano izaći sa mačem u svakoj ruci. Svakiigrač i navijač na tribinama.
Da se zalede kada istrče na teren.
Da Neši slinavku obrvu otpadnu..
U srcu crno beli grb, na usnama pesma grupe JNA i dobijamo ovo lagano 10 razlike.
Novice tvoji su..
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.040
Oko parkinga već ima nekoliko stotina navijača. Karata još uvek ima ali je već neka stoka počela da ih tapka. Najbolje da se prvo raspitate kod navijača da ne dajete pare secikesama. Dosada uvek kada sam prvi ušao u parter B dobijali smo utakmicu. Neka tako i ostane.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Kada bih mogao da biram odložio bih utakmicu za 7 dana. Ali ovako ni iz čega - borimo se za ostanak u daljem takmičenju. Neko veče je bilo optimistički i pao je težak poraz. Sad onako uz neku blagu jezu, ali ne leptire u stomaku pred svaki meč sa njima, već neku tremu ja dočekujem ovaj meč pokušavajući da smetnem sa uma sve povrede i razloge zbog kojih nas već smatraju poraženima. Za nešto jače od pola sata igrači će izaći pred pun Pionir, kakav ove sezone mogu da vide samo u meču sa :picka-ciganska: Treba da se zapitamo zašto je to tako, ali jedna bitna stvar je ta da će naši igrači prepoznati važnost situacije i napasti svim snagama. Pume će da se uplaše jer nisu navikle takvu atmosferu. Potrebna je borba i za svaki poen se mora krvavo izboriti, svaki zicer se mora realizovali, svaka lopta se mora ugrabiti, Grobarski duh treba večeras da vlada. Kad ako ne sad!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Ajde Gagicu jos 4-u i bice ti sve oprosteno,bar sto se mene tice.
 

Grobar084

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2018
Порука
5
Reaction score
7
Локација
Ledinenovi beograd
realno tanak je canak.... da mu neka ekipa uzme toliko skokova to je do voljnog momenta a to je trener kriv,nema motivacije i zelje i kraj tako se nemoze igrati
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
CIGANI SMRDE!!!!
ONOG PEDERA ŠTO SVIRA PO 3 BACANJA ĆE STIĆI KAD TAD.
Neka, samo jači da izađemo iz ovoga, crnce sve osim Gosa i Sija raspustiti pa nek se igraju basketa po USA. Andriću hvala, cepaj po Turskoj i Italiji negde trojke, za Partizanovu filozofiju igre nisi. Novica je kapitenčina i posle ovoga. Onaj seljak njihov umalo da dobije na kraju koju vaspitnu ali neka ko ga jebe. Mutantima će tako brzo da dođe kraj da toga nisu svesni.
Kada nas sreća napusti mi znamo da smo najbolji
:napred-partizan:
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Canku slepce usrani pakuj se ako imas obraza.

Ovo smo MORALI da dobijemo!!!

Iskljuciva greska trenera koji nas je zestoko usrao u utakmici u kojoj su se cigani nudili i bili ocajni kao celu ovu usranu ligu.

Da je sa druge strane bio jebeni Borac ili fmp ja tvrdim da bi isprasio musavce bez problema!!!

Jebem ti mutavog trenera da ti jebem, podrzavao sam ga u pocetku, ali covek je vremenom pokazao da je jako los trener, netaktican, los autoritet...

Ej bre, lose gradjenje kroz celu utakmicu, pa sta radis ti sa njima bre na treninzima??? Nije niti jednom pozvao tajm aut da im jebe mater za gradjenje i da izbaci igrace koji ne ucestvuiju u skoku...

Ni jednom nije podviknuo, ni jedan tajm aut na vreme, ni jedna smislena akcija, 80% poena smo dali na individualne poteze.

Dule bi cupao usi posle prvog loseg gradjenja reketa, a ovi igraju kolce kroz nas reket covek gleda i smejulji se, ma jebem te u usta idi iz Partizana sam ako imas imalo obraza.

Alo bre, Djoko Salic i Gagic igraju celu utakmicu sa 3-4 licne, Gagic jos i nekako, a salic katastrofa na obe strane terena, i covek ne nadje za shodno da proba sa Amidom bar 2 minuta, pa koliko god da ima nedostataka, probaj sa njim jebo te pas.

Uzas uzas....

Ovo smo MORALI DOBITI !!!

BEZ VREĐANJA!!!
 
Последња измена од уредника:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da probam opet da sumiram..

Odradili nas jos jednom kao mi nekada davno njih. Ne s pola snage, ali rutinski svakako.

Ne znam ko je napisao ovde pre neki dan, mrzi me da trazim, da Rocesti nije nikakav igrac kad se nesto odlucuje i da zato nece nikada imati trofej i mozda je u pravu. Polufinale je u pitanju, pa nam je verovatno zato jebao majku majcinu. U finalu, sa svojom sestrom bliznakinjom ce podbaciti i ode trofej Vesni u ruke. Ne mislim na kurac, da se razumemo, to se podrazumeva, nego bas na pehar.

Pre godinu i po dana sam posekao brezu u dvoristu. I tada mi je bilo zao, a sad mi je jos zalije. Napisao bih zasto, ali mislim da cu biti kaznjen, pa ostaje da pretpostavite...

Imali smo retku priliku da cigane vratimo tamo gde im je mesto. Oni ovakvi su dve klase ispod onoga sto su igrali pod Radonjicem. Zasto nismo uspeli, treba duboko da se zamislimo. Necemo skoro imati ovakvu priliku.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Ne moze se sa dva profesionalna kosarkasa i Novicom Ubicom uzeti KLS cak ni protiv raspalih cigana. Dal' je nekada Andric dao neku vaznu trojku u zivotu ? Ono mogu i ja da igram. Canak odradio lose ovaj plej of uopsteno. Igramo sezonu bez krstenog centra i na sve to dovede se Brajma koji moze da bude maskota samo. Videcemo na leto po formiranju tima sta nam se sprema samo se plasim da su todoric i Andric jedini sigurni u KKP.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Mnogo je zalutalih u ovom timu. Bili smo loši, ličili smo na amatere u nekim situacijama. Biće bolje, ko zna kada, valjda ćemo to dočekati. Podrška za Partizan, to je jedino što nam je ostalo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.526
Ostoja je rekao da je cilj titula u Srbiji ove, a dogodine u aba ligi, posto je najavio povratak u el. Prvi cilj nije ostvaren, ujedno je bio i laksi, sta tek ocekivati od drugog zacrtanog cilja...
Sto rece neko, ovo je bila sansa koja nam se nece skoro ponoviti, bar dok politika odlucuje...
Steta...Novica legenda, Duletova skola, pobednicki mentalitet...ostali u skladu sa klubom od Duletovog proterivanja, luzeri...
Canak...uh kakvo razocarenje...
Cigani, vi smrdljivci ustajali koji citate forum ovog trenutka, srecno sledece sezone u el...ups, pa vas nece biti tamo, crknite gadovi!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Cakarevic,Andric,Novica.
Penzija.

Horor na sta licimo.
Ove strance Brimu ,Vona ko je dovodio odmah u aps.
Jedini kršten igrač Gos .
Ovo ostalo nije vredno pomena ni renomea KKP. Nisu ni za Zdravlje iz Leskovca.
 
  • Like
Reactions: mvp

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Prvi i najveci krivac je Canak, on je samo stondirana verzija Mute... ovaj drugi se makar dernja ... A ne znam jel realno da samo ja vidim konstantno lutanje Novice kapitena u odbrani, uvek je negde izmedju, ni tamo ni ovamo.
Nekako stalno je on u toj situaciji kada cigosi imaju visak, nije to samo veceras i u KLS vec dobar deo prosle i cela ova sezona...
Hvala mu za sve ali danas je on skoro pa usrao sve sto je mogao bez obzira na poene koje je dao...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top