Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Vanja Marinković i danas najbolji u pobedi protiv Slovenaca.
Zabeležio je 18 poena,3 skoka i 2 asistencije.
Dobra partija i Tanaskovića ,zabeležio je 13 poena.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Minutažu je imao, pravu ulogu nije.

pa i po stat je bio iza Hecera, Birce, Novice, a barabar sa Andricem, Vrabcem.
uloga je mogla eventualno vise lopte u rukama.
problem je sto nas je Dzikic zajebavao sa Gordonom i Robinsonom, drugi trener bi imao normalnu dvojicu umesto njih i sad se ne bi bavili toliko mladima.
a opet ponavljam od pre neki dan, mislim i sa Vanjom da je islo sve u ok pravcu, da je imao i suteve i prodore i podrsku do tamo januara, kad su se zadesile i povrede i trovanja i kad krece raspad tima u svakom smislu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma meni nije stvar ni to sto su njih dvojica bili toliko sakati ( sem sto si primali pare za to) nego sto je kompletna ekipa bila matora, i za svakog je postojao kao neki izgovor Raktovica ce pomoci sa klupe, Majstor iz pika itd, ali nikakav potencijal nije postojao, i onda taj jedan jedini igrac kog imamo nije imao slobodu u napadu, ja sam to pisao i pre nego sto je krenula ova katastrofa, on je morao u svakom mecu par pnr da odigra i da dobija slobodu u sutevima. Naravno ne da divlja, svaki onaj "glup" sut na kraju Raktovice i kompanije je mogao biti njegov i sada bi bio kompletan igrac za prodaju.
Uostalom kad je vidjeno da ova dvojica kurcu ne valjaju, mogao je bar dobiti njihovu slobodu, Gordon je pripaljivao sa pola.
Kapiram da ce to biti ipak ova sezona.
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ma meni nije stvar ni to sto su njih dvojica bili toliko sakati ( sem sto si primali pare za to) nego sto je kompletna ekipa bila matora
Kapiram da ce to biti ipak ova sezona.

kapiram na sta ciljas, ja to gledam malo drugacije...prvi bih voleo mlade potentne ali ako neki trener hoce da pravi rez sa iskusnijim igracima, sa crncima, njegova stvar, sudi mu se na kraju...bio Zeljko, bio Gagi Nikolic...e sad sto je Dzikicu potpuno propala koncepcija, sto je izgubio ekipu i svlacionicu jer se posvadjao sa svima, sto je bio sujetan i drzao povredjene crnce i sto nas je izdao na kraju, to su razlozi da se bude kivan na njega, a ne da se prica samo o mladima i kako nisu dobili sansu ili kako ih je namerno gusio....mene to malo smara jer Tanasko i Sloba nisu trebali da igraju umesto Gordona i Robinsona, umesto njih dvojice idu normalni igraci nosioci a ova dvojica mogu samo kao 11,12 igrac da budu.

a Vanja, sa njim se treba raditi i psiholoski, on je rano gurnut u vatru, velika ocekivanja da bude sledeca velika stvar, da bude novi BB a on je skorz drugaciji tip igraca...zato i na ovom prvenstvu za mlade izgleda drasticno bolje od drugih jer je seniorski igrac, fizicki mocan i odma samopouzdanje ide pa dribla loptu, kreira, pnr, napada ulazom

sa njim raditi na samopouzdanju, da mu sut postane konstantan, i da nauci da igra odbranu na perimetru i to je to.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
U20 EuroBasket 2017

Grupa D: Španija - Srbija 88:87

Igrači KKP:

Marinković 16 poena, 5 skokova, 1 ukradena lopta
Jovanović 15 poena, 1 skok, 4 asistencije
Tanasković 4 poena, 1 ukradena lopta

Izvor:
http://www.fiba.com/ls/#12929&12930-D-6

Slijedi dan odmora, pa u srijedu 1/8-finala.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Nisam pisao 100 godina ali pratim forum non stop i moram da podelim sa vama ovu informaciju..nasa uprava je nudila Dzikicu Vanju Marinkovica za pisljivih 100000.. kad se danas nisam slogirao... dno dna
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
A ti ćeš biti ljubazan, pa ćeš nam navesti izvor informacije?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mladi igrac koji svesno ode kod Dzikica i zasluzuje kraj karijere.

Elem odgledah malo mlade, Sloba bas prijatno iznenadjuje, nisam optimista kod andersajz dvojki koje prelaze na keca, ali on pokazuje bas neke skolovane poteze. Ali ima problem sa samopouzdanjem, opet to mogu i da isprave mecevi u seniorskoj konkurenciji.
Tanaskovic se trenutno bori sam sa sobom da postane dobar vojnik, sistemac.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Vanja je odbio ovu varijantu.. Todoric ga nudio Bokanu i Dzikicu

Izvor?
 
Последња измена од уредника:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763
Pa valjda Todorić zna šta je najbolje za njegovu karijeru. A i za klub.

Nego, čudno da je Marinković odbio. Puna usta nekih ljudi o njegovim minutima i ulozi u Džikićevom Partizanu. Šteta da ne nastavi takav napredak.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nemojte dalje komentarisati ove navode oko Marinkovića dok ne dobijemo potvrdu o izvoru.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
toliko si ovde i opet gresis, o Muti u temi o transferima..
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Pobeda nad Islandom, vidim Tanaskovic 22 poena i 12 skokova najbolji index na mecu, Jovanovic 16, Vanja 12.. Je li neko gledao mec? Da napise nesto vise o partiji Tanaskovica ? On mogao da bude ozbiljan igrac uz dobar rad sa Mutom inace sutra u 17.45 sa Litvancima za 5-to mesto...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nama sutra krecu pripreme? Nemamo ni pola tima
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.416
Локација
tamo daleko...
Cekaju sponzori, menadzeri i igraci da Dule ode. Dok todoric i dalje spasava "njegov" Partizan.

Nista vise, a ni manje pare ne bi imali i da nisu na zahtev psihopate oterali Vujosevica, vreme je pokazalo jedinog radnika u KKP. Sada je kasno da se prica, ali ne verujem da bi se cigansko pseto usudilo da bas skroz ukine sponzorstva, a Dule bi se RADOM pobrinuo da ne budemo ikebana i sa tim minimalnim sredstvima. Uz ovakav nacin rada uprave kluba i priliv sredstava, sve ovo je samo jedna maskarada i izdaja kluba. Treca godina vec, bez ikakvog plana i vizije.

I samo sportska prica, nemoj slucajno da se neko usudi da odgovori coravom smradu.
Ovi nasi ne pricaju i ne svadjaju se kao zli davitelj, oni sve govore na terenu.
Da li je moguce da se svi ti ljudi koji su ponikli u KKP, i kroz sport se ostvarili u zivotu, toliko boje voravog smrada i vucica pedera.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.498
Reaction score
23.243
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nuje Dule oteran zbog psiha, istekao mu ugovor, a posto je postao tezak za saradnju, nisu hteli da mu produze. Mada, ponudili su mu da radi nesto, valjda da zaliva cvece i deli savete, ali on, sram ga bilo, odbio. I menadzeri nisu hteli da salju svoje igrace dok je on klubu, i rusio nam ugled, svadjao se sa cokijem, a ovaj svojim marketingom doprinosio radu srpske kosarke...

A, da, i beton liga.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ćuti, ''procvetasmo'' otkad nema, debelog, zlog Dukljanina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top