Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Jbg dok je psiha procvetali bi mi i sa njim i bez njega... jedino bi ostali cista obraza pojedinci u klubu...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Partizan: Samo četvorica na prvom treningu, Amerikanci do kraja sedmice! Šta će biti sa Novicom, a šta sa Vanjom?

Došlo vreme da Partizan krene.

Dva meseca posle eliminacije u polufinalu Superlige, crno-beli počinju pripreme za novu sezonu. Po svemu sudeći, još jednu tranzicionu, mada je trener Miroslav Nikolić pre sedam dana nagovestio da će u njoj glavni cilj biti opstanak u ABA ligi.

Koliko je situacija u Humskoj 1 teška najbolje ilustruje vest da će povratnik za komande Parnog valjka pištaljkom dati znak za početak prvog treninga u Sportskom centru „Dinamik“. Ne u „Pioniru, niti u Hali sportova, već od 20 sati na Dorćolu. Na istom mestu gde je minule sezone radio.

U ovom trenutku Partizan na raspolaganju ima samo sedmoricu seniora pod ugovorima. To su starosedeoci Mihajlo Andrić, Nikola Tanasković, Slobodan Jovanović i Vanja Marinković, odnosno novajlije Džejmi Skin, Ijan Bejker i Obrad Tomić. Sportski žurnal piše da će tandem Amerikanaca doći u Beograd krajem sedmice, a da će se reprezentativac Bosne i Hercegovine priključiti novim saigračima kad završi pretkvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2019.

To Miroslavu Nikoliću otežava ionako nepovoljnu situaciju, pogotovo što još nije preciziran status Vanje Marinkovića. Kapiten će početi pripreme sa klubom, međutim, pitanje je da li će ih i završiti, jer na stolu ima ponudu Bakonije od koje bi crno-beli trebalo da dobiju 500.000 evra na ime obeštećenja.

Žurnal piše da bi Nikolić tek trebalo ra razgovara sa Novicom Veličkovićem povodom eventulanog produžetka saradnje krilnog centra sa Partizanom. Izvesno je da će na prvom treningu biti i nekoliko juniora, njihova imena još se ne znaju.

U odnosu na minulu sezonu, crno-bele su napustili: Vil Hečer (Dinamo Sasari), Uroš Luković (Mornar), Adin Vrabac (Tenerife), Stefan Pot (FMP), Kenan Karahodžić (Unikaha), Stefan Birčević (Istanbul BB), Branislav Ratkovica, Frenk Robinson i Džamont Gordon, dok su Đorđe Majstorović i Miloš Korivica završili epizode u Humskoj 1.

A udbaše sa tužne tribine boli kurac za Partizan. A da zaboravih oni su cigani. Ako si jednom bio ciganin u duši to ostaješ do kraja života.
Pičketine gase vam bre prvaka Evrope a vi mi dajete transparente o Velji nevolji jebo vas on da vas jebo. Idite u pičkumaterinu, ciganska govna!!!


http://www.mozzartsport.com/vesti/p...sta-ce-biti-sa-novicom-a-sta-sa-vanjom/174716
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Da li smo mi dobili neko obestecenje za Bircevica?
On je imao ugovor jos godinu ili dve?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.865
Reaction score
10.876
Па добро, вратили смо се на предпековићевски период када смо под Дулетом имали 4 играча са уговором. Напредак је очигледан.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.705
Ovo je stvarno bolna tema.
Ali, lepo rece onomad Tegi, zivimo u zemlji u kojoj je lakse vratiti 15, pa cak i 60 miliona duga, nego 5...
Od skora zivimo i u zemlji u kojoj banke otpisuju visemilionske kredite JEDNOM sportskom klubu, sad kako se to u bankarskom kreditnom sistemu isplati, ko ga jebe, ostali smrtnici nemaju tu kreditnu mogucnost otpisa duga od skoro 50%.
U stvari, oni koji u ovoj zemlji placaju redovno racune, ispadaju mentoli, posto mozgonje ne placaju mesecima, pa se uradi reprogram, pa plate pola od onoga sto duguju. Srbija, kako da je gnjide ne vole?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Dakle, dve god posle onih Duletovih priprema sad imamo jos goru situaciju.
Na probi i gori igraci nego tad, a generalno nas ima za basket 3x3 (nek pozovu za pripremne meceve Novi Sad, Liman, Master kafe)

Vanja se ne zna da li ostaje.

Canak nas napustio, a Kecman presao na poziciju tim menadzera. Dakle jos jedan dokaz koliko je Tosa nepobediv i ostace u klubu dok mu se bude ostajalo.


Toliko ih je bila sramota ovakvog prvog treninga da su ljudi morali da ih zovu da li pripreme pocinju, najradije bi inkognito odrzali ovu sramotu.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
I Kecman na prvom treningu ? Zivio jos jedan restart, vracaj jos Robinsona i Jamonta da se najebemo mame svima
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mogao bi Zoc stvarno da nam pomogne, da opet uzme ovog nesrecnog Kecmana kao onomad kad je bio u Panatinaikosu...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@ njacke
Mozda ce Zic ipak pomoci na drugi nacin, ko zna

@ Nelson
Matovic ce biti prvi pomocnik i on ce voditi tim kada ce Muta biti odsutan

@ Boksa
Moje je misljenje da Vanja treba da ostane a da se ugovor produzi , da ne bi dosli u situaciji da me dobijemo obestecenje sledece godine, ali ja se ne pitam...

Novica bi trebao da vodi tim i sledecu sezonu
Veceras je bilo opravdano otsutno 6 igraca :)

Sto se tice ovih novih lica...
Djole Tresac nije ni novi

Vuk je dosao na probu jer je nase dete od 7 godina, bio zbog studija u Rusiji igrao tamo, zavrsio fakultet i slobodan je igrac, vratio se kuci, i normalno prvo da proba kod nas...

https://www.youtube.com/watch?v=vdwzjEEw3O0&feature=share

Aleksa je igrao na univerzitetu Ilinois koliko znam isto se posle zavrsetka studija vratio u Bg i trenirace da nama, cisto da ga vidimo..
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Crni je l istina da je mladji Arnitovic podneo zahtev za raskid ugovora sa ciganima da bi potpisao sa nama?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Jas sam napisao jednom ovde " kakav je taj vazeci ugovor ako on nema 6 meseci platu"... jer je covic rekao da ima vazeci ugovor i da jedino Vanja moze da ga zameni...
Normalno je da dobije raskid ugovora...
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
U fudbalu je tri meseca ako ne primis platu, mozes da trazis raskid ugovora.
E sada, fora je sto ti oni pisu u radnoj knjizici minimalac pa mogu da ti uplate samo taj minimalac i onda im nista ne mozes .

Verujem da je i u kosarci tako.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Da je porazavajuce jeste, i daljem smatram da se nije trebalo tek tako odreci nekih igraca i ako su dovedeni za vreme Dzikica (Pot ), da smo se Lazica iz Dinamika odrekli tek tako, a najvise me iritira stav pripremam igrace za reprezentaciju necu mlade strance da razigravam i to reci u danasnje vreme gde se zna ko kupi najbolje medju nasim klincima al opet jbg sta nam drugo i preostaje u situaciji gde nemamo upravu, predsednika, ne mozemo skupiti za pocetak priprema ni 9 igraca bar za 3 na 3 neko samo zapevati

All we are say is give Muta a chance !!! :)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813

Vuk je dosao na probu jer je nase dete od 7 godina, bio zbog studija u Rusiji igrao tamo, zavrsio fakultet i slobodan je igrac, vratio se kuci, i normalno prvo da proba kod nas...


naravno da nije normalno da proba kod nas jer prvo vidi ga na slikama na sta lici (malo visi od mene a izgleda kao dizac tegova, tu nema kosarke), drugo lik je igrao poslednje dve god studentsku ligu (prosek 12p) wtf...a nesto ga se i ne secam, bar imena, iz nasih mladjih, a trebalo bi da sam znao te generacije.

jasno je meni da on nece proci probu, ali sprdnja.

Tresac nizi od Slobe, a Slobu zbog visine spustamo sa beka na pleja.

ovaj treci je mlad i on je jedina neka logicna proba.


Sani Aranitovic...hm, potencijalna zamka je da ga Coki pusta, da veruje u njegova kolena drzao bi ga kao sve sto ih drzi dok ne izvuce i najmanju korist...jos proletos sam cuo da njihov bivsi trener kaze da je nazalost velika verovatnoca da nema nista od njega.
prosto logika nalaze da se tako misli, Sani nije iskonski talenat, suter npr, vec je igrao na fiziku u mladjim, po njima i pokretima nekim znao da podseti na Sasu Pavlovica, i ako neko takav zezne isto koleno dva puta zajebano za povratak. znam da je ozbiljno radio na rehabilitaciji i nadam se da je radio koliko se moze na tehnici, sutu.

Novica nam treba sa iskustvom, znanjem, autoritetom, mudima, da drzi svlacionicu ali on ima taj i mangupski mentalitet, emociju, ludu glavu i onda hoce vise nego sto mu telo moze (a ne moze nista...i to ajd sto njemu kolena ne mogu, nego on se skandalozno fizicki zapusta za sportistu, zivi nesportski), hoce da bude glavni i onda imamo da bude bek suter...valjda ove sezone nece imati problema sa trenerom i crncima (jer bi trebalo da ih imamo 4)
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Da je porazavajuce jeste, i daljem smatram da se nije trebalo tek tako odreci nekih igraca i ako su dovedeni za vreme Dzikica (Pot ), da smo se Lazica iz Dinamika odrekli tek tako, a najvise me iritira stav pripremam igrace za reprezentaciju necu mlade strance da razigravam i to reci u danasnje vreme gde se zna ko kupi najbolje medju nasim klincima al opet jbg sta nam drugo i preostaje u situaciji gde nemamo upravu, predsednika, ne mozemo skupiti za pocetak priprema ni 9 igraca bar za 3 na 3 neko samo zapevati

All we are say is give Muta a chance !!! :)

Malo je taj stav "pripremam igrace za reprezentaciju" izvadjen iz konteksta, malo nesrecno izreceno, jebiga, ne mora da ga hvatamo za svaku rec, nije jos poceo da radi...
dobro da se i prihvatio posla....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top