Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Ako SS klikne sa ekipom, solidna sezona može da se odigra.

Možda grešim dušu, ali iserem se u usta dvojcu sa Arene i njihovom kikotanju i sprdanju.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Pa generalno run and gun kosarka je dobra stvar zato sto se na nju odbrane tesko prilagodjavaju. Ali uspeva samo ako ekipa ima sjajan ofanzivni potencijal sto kod nas nisam siguran da je bas slucaj
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Cestitke na pobedi, ali ovakvo skrnavljenje ove igre je ipak previse za moj zeludac.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Ja prezadovoljan crnjama...razigravali poentirali..Vanja tamo vamo..Cakarevic odbrana skok odlicno a sut ... juju.. Stevanovicu jedan Andric nam je dovoljan ,Djoko ce biti vise nego dobar drugi centar Tomicu da se ne ljubimo... ajde ta odbrana jebena i da se hala napuni Idemooooo
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
NBA Partizan! :Ð
Ovo vredi gledati live! Volim ovakvu košarku. :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.761
Локација
Humska ulica
Ha ha sta je ovo majko mila.Kakav show
Pa mi kad bi zategli odbranu svaku utakmicu bi ubacili 100.
Miler index 40
Goss index 38
Kidaju
P.S. Lepa utakmica za gledanje
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Cestitke momcima na novoj pobedi kakva luda utakmica lude druzine sa Mutom na celu :D
Puce stotka nekih pet minuta pre kraja i zatim jedan komentator kaze
-Tesko je naci igraca ko ima skromu statistiku u ovoj utakmici
odgovor drugog
-Tomic :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Pobeda je pobeda al na sta ovo lici? Run and gun, bez odbrane, 220 poena, sutira se u petom sekundu napada :confused Ne znam za vas ali se meni ovo uopste ne dopada :roll:
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
478 poena u prvih 5 kola:respect460 primljeno:popma nek ide život:šal
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Bas me interesuje, kako Dule komentarise nasu igru, narocito odbranu...pobio bi ih sve redom :D

Ovakav Partizan nikad nismo gledali....meni se ne svidja, posto vazi ono staro: "Offense wins matches, defense championships"
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jedva cekam da vidim Samarda na delu. Sa njim ova ekipa dobija novu dimenziju,videcete.

Ma koji crni NBA ! :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Dok pobjedjujemo ne smeta mi. A nije da nije interesantno. Jedino steta sto ne dodje vise ljudi. Makar da pozdrave novog predsednika i pokazu sta misle o njegovom stranackom opredeljenju.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ovo je realno ocekivati kod Mute i njegove filozofije igre.
Ocigledno da se u odbrani necemo previse trositi,a da ce se akcenat staviti na brzu kosarku,poene i napad.
Da li je to sampionska kosarka,pa sigurno da nije,ali jedno je sigurno.>>>
Nece nam biti dosadno.
Nba na balkanski nacin>>> rng >>> Nikolic Muta.
Jbt utakmica sa 200 i kusur poena. :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Cestitke na pobedi, ali ovakvo skrnavljenje ove igre je ipak previse za moj zeludac.

Zasto skrnavljenje ove igre?

Uvek je teze odigrati ovakvu utakmicu, nego utakmicu na manje poena.

Meni se svidja kako igramo, svaku utakmicu imamo nekog novog koji iskace i postize dosta poena, uz standardnog Milera, koji ima da ne kazem sigurne poene. Odbrana ce biti jos bolja, trenutno igramo prakticno bez unutrasnje linije. Novica, Salic, Gavrilovic, Pecarski tu odbrane nema, jedino Salic nesto odigra. Novica je u totalnom autu. Fora je sto postoji ogromna sansa za napredak kod svih, cak i kod Gavrilovica, mislim da moze da postane solidan igrac za rotaciju od 5-9 minuta. Po nekim vestima Kakanj ide da kaki. Tako da meni ce ovaj tim postati bas gotivica!!

NWG :respect :respect :respect

Bice ovo bombona ekipa, uzivacemo na kraju sezone, slusajte moje reci!


edit:

zaboravio sam jos ovo da dodam, Cakarevic je zlata vredan za ovu ekipu!
 
Последња измена:

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ja mislim da je Muta posle evropskog prvenstva u kosarci i osvajanja zlatne medalje Slovenije jos vise ucvrstio uverenje da napad pobedjuje.
Previse je Muta gledao Sloveniju i njen pakleni transition offense. :buhaha
Ovo me podseca na Real i kosarku Pabla Lasa.
Dobro ovaj je imao Rodrigeza, tj. sad ima Ljulja,Doncica,Fernandeza,a Muta Gossa,Milera,Cakara.Cakar je u stvari Nocioni :D
Sto bi rekao Grba od suta nema odbrane :D
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ne možeš da daš više od 100 poena, a da očekuješ da primiš 60. To jednostavno ne ide sa ovakvom košarkom. Jedino ako si Golden Stejt ili tri puta jači od protivnika. A mi sigurno nismo ništa od toga.
Muta igra takvu košarku, a siguran sam da bi teško drugačije mogao sa ovakvom ekipom.
Zanimljiva partija i da budem iskren nije mi se sviđelo ovo, ali pobjeda je pobjeda. Ovo je nešto kao da u fudbalu odigraš 5:4 :)
Jedino što mi se ne sviđa, odnosno što bode oči, je Čakarević u napadu, koji šutira do iznemoglosti za tri, a šut mu je užasan.
Kao što ranije rekoh - momak ponekad ne umije da iskoristi potencijale, jer je mnogo korisniji u reketu da proba na ulaz. Mada i tako često promaši zicer, ali je sigurno korisniji nego iza 6,75.
Da sačekamo centra za malo veću analizu ove ekipe...
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Mene ova dva nasa crnca odusevljavaju.Konacno stranci koji donose razliku.Bice jos bolji uz Samarda. Andric i Vanja standardna prica.Slazem se sa nekim forumasima da ovo moze sve ukupno da izgleda bolje za bar 50%.Da li neko moze da mi objasni zasto Pecarski ne dobija ni minut.Protiv Mornara je igrao 3,Mzt-a 9min a Radnicki NBG,Zadar i Igokea 0(ako se ne varam)?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.172
Reaction score
2.370
Zasto skrnavljenje ove igre?

Videces kad bude neki ozbiljan protivnik s druge strane, umesto ove vesele druzine iz Laktasa, kako cemo da im ubacimo 117 poena. Primer - Alba.

Odbrana ne moze da bude JOS bolja, jer je sada ni nemamo. Moze samo da pocne da postoji neka odbrana, sto je svakako bolje od ovoga sada.

Skrnavljenje je za mene, naravno. Kosarka gde nema odgovornosti i gde se igra radi nabijanja licnih statitstika je za mene ruzenje ove lepe igre.

Pokojni Zeravica da je ziv, ova utakmica bi mu produzila zivot za bar jos 10 godina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top