Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
U ovoj ekipi jedino igraju Cakarevic, Vanja i Salic (1 na 1) odbranu, ostlai su ko duhovi.
Necemo uvek davati 100 poena, ali necemo ni primati toliko. Velika je greska Mute sto je doso toliko kasno, sklopice on nekakvu odbranu, a uskoro ce imati i kompletan tim, pa ce sve to biti puno bolje. Moras da imas u predvid da pod kosem imamo samo Salica, koji cesto napravi brze faule i zakove se na klupu. Novica se ili oporavlja od povrede ili je jos uvek nespreman, ali on odbranu ne igra. O tomicu ne vredi trositi reci, dok Gavrilovic i Pecarski tek treba da uce da je igraju. Dobicemo konacno centra, pa ce i kontrola skoka biti bolja, a nadam se i odbrana od pickn rolla.
Kazem bice ova fina ekipica, jedino je Muta kriv za ovo stanje trenutno i njegov kasni dolazak.

Iskren da budem i ne opterecujem se kako igramo sada na pocetku sezone, neka budu tu i velike pobede, veliki porazi, neizvesne zavrsnice. Nama jedini cilj treba da budem ulazak u F4 Aba lige, naravno i ugiravanje ekipe. E kad dodje taj F4 e tu hocu da ekipa ima rep i glavu, da zna kako da igra i sta da radi.

Cakar!!!
DMsCKZnW0AE1VYE.jpg:large
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Iako nismo navikli na ovakav stil kosarke, moram priznati da vidim neku logiku u ovome sto mta forsira.
Svi igraci imaju visegodisnje ugovore, statistika prodaje igrace. Mi borbu za titulu videti necemo ove sezone bez obzira kakav stil igre forsirali. Ovako cemo barem inati nekoliko igraca sa NBA statistikom za prodaju a to nam je jedini nacin da se iskopamo brze iz dugova i počnemo normalno da funkcionisemo.
Tu je naravno jos i Samardo faktor. Priznajem da ga nikada nisam gledao ali ako donese kilo banana i utera strah ovima sto bi da se setkaju pod kos. Moglo bi da bude bas interesantno.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
bravo za pobedu

o igri sta reci, sut nas je sluzio, odbrane nema ni u najavi

razumem da se vecina zeza al bice veselo kad naletimo na solidnu ekipu

igra bez glave i repa

sramota za posetu

vucicu pederu
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Какво прангијање, неће моћи до јутра да излуфтирају Пионир од барута. Били поклоници овакве забаве или не, нико не може да каже да му је било досадно.
Ако је на крају још и позитиван резултат, онда се лако заборави на умјетнички дојам и неке основе игре (читај одбране) и све се сведе на неки згодни осећај задовољства, као кад се поједе пуно чоколаде.
И тако до првог следећег посрнућа. Што га Мута и компанија више одложе то боље за све.
Докле се може стићи на таласу оваквог приступа игри, то вероватно нико не може претпоставити, али и тако живимо данас за данас и не планирамо ништа, што због тога јер немамо дозволу за то, што због тога јер су планови обично лажни.
За овај дан довољно да се честита, ако кажемо да је победа оно што је једино важно. У то име, браво црно - бели.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Mutina filozofija "napad je najbolja odbrana".Kao da gledam nba utakmicu.Odbrane ni na vidiku.Mozda cekamo play off pa da se spustimo u stav.Napad nerealan sa ova dva luda amera.Ako i Samardo odigra kao nekada bice ovo bas zajebana ekipa.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
U Partizan uvek verujem. Kada gledam malog Gavrilovica i Novicu, nesto ne verujem da im je stalo do misljenja sns govana iz uprave. Vidim im Partizan u pogledu. Videcemo kakav je novi centar. Ako izostanu "trovanja" hranom i sabotaze iznutra, verujem da mozemo do trofeja ove godine.

Salic ako vredno radi, moze da postane igrac.

Ajde Dodik, smradino, ti bese neki pocasni clan KKP sta vec, posalji nam Rajta da uzmemo sve, ako imas muda, jebao ti vucic mater.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Ja samo znam da loša ekipa ne može da da 117 poena za 40 minuta. Meni je bilo zanimljivo. Mnogo bolje od onih tekmi kad nismo mogli 60 da namaknemo. Ameri ploditelji!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Meni djeluje da se i odbrana koliko-toliko popravlja, sto kolega rece nerealno je ocekivati da mi damo 117 a primimo 60. Doduse Krcunija jutros izbaci odlican post gdje je bilo i slicnih primjera.
Jedva cekam da crni brat zaigra pod kosem, po pitanju aktivnosti na instagramu podsjeca mnogo na Leonarda, ajde da ima i isti ucinak :D:
Miler i Gos pravi predvodnici ove ekipe, Cakar daje energiju, a brat Novica je tu da podvikne i na igrace i na Mutu :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Odbrana se popravlja, a primis 104 poena od Igokee u Beogradu? Ajde nemoj da se zajebavamo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
U ovoj ekipi jedino igraju Cakarevic, Vanja i Salic (1 na 1) odbranu, ostlai su ko duhovi

Vanjina odbrana je postala tragikomicna u odnosu kako on to moze. Na tajmautu posle njegove rampe, trener Igokee poziva napad na Vanju, Radivojevic uzme loptu I lagano ga izradi, sledeci njihov napad isto, Radivojevic uzima I ide svesno na Vanju I lagano poentira. Kada je postao rupa u odbrani ne znam ali znam da je pao u tom segmentu.
Cakarevic sinoc dobro cuvao crnju, ovaj dao 40poena, da ga je cuvao lose dao bi 60... iz te istrosenosti u odbrani, zasrlja sa trojkama koje ne ubada, mada su ga pustali da sutne u par situacija...
Salic dva faula napravio van situacija 1na1 bzvz, ali se popravio, bolje gradi pa I vise skokova kupi..
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Meni je ovo negledljivo. Uzas.
Naravno da mi je drago za pobedu, i stvar je ukusa kakvu kosarku ko voli. Mene gledanje ovoga jako boli.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Meni je uvek za oko lepše gledati utakmicu na 170 poena nego na 120..
Nba da se igra na 120 poena niko je ne bi gledao..
Gledati roštiljanje na 220 poena je ludnica od utakmice i baš se imalo šta videti..

Ekipa ima itekako prostora za napredak,evropske utakmice usporavaju prostor za napredak kroz trening ali verujem da će ekipa igrati sa Samardom i do 50% bolje..

Ubedjen sam da igramo ponovo sa Mzt i Mornarom da bi dobili obe utakmice lagano po 10-15 razlike..
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Vanjina odbrana je postala tragikomicna u odnosu kako on to moze. Na tajmautu posle njegove rampe, trener Igokee poziva napad na Vanju, Radivojevic uzme loptu I lagano ga izradi, sledeci njihov napad isto, Radivojevic uzima I ide svesno na Vanju I lagano poentira. Kada je postao rupa u odbrani ne znam ali znam da je pao u tom segmentu.
Cakarevic sinoc dobro cuvao crnju, ovaj dao 40poena, da ga je cuvao lose dao bi 60... iz te istrosenosti u odbrani, zasrlja sa trojkama koje ne ubada, mada su ga pustali da sutne u par situacija...
Salic dva faula napravio van situacija 1na1 bzvz, ali se popravio, bolje gradi pa I vise skokova kupi..

Potpuno se slazem za Vanju, ali i takav je od pomoci. Zna on da odigra nekad i dobro odbranu, jos je i stalan na skoku a i udeli neku bananu. Pomenuo sam i Salica, on ne bi mogo da odbrani pnr cak i ja kad bi igrao protivnickog pleja. Ali ipak, kada hoce moze da odigraju neku 1 na 1 odbranu.

Juce sam postavio sliku -/+ Cakarevica. Na kraju utakmice je bilo +28 :eek:
Njihov crnja je imao seriju dok je Cakarevic bio na klupi. U to vreme njegovi cuvari su se menjali, Gavrilovic, Andric, pa i Goss jedan ili dva napada. Pogadjao je on i preko Cakara, ali odbrana je bila korektna, sto i ova +/- statistka svedoci.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jel dolazi Zagorac ili su cigani napunili gace? Doduse napunili su i bez njega :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Tomicu i posle smo ti mi krivi kad te banujemo :D

Prica o Zagorcem zavrsava ovde.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Не знам шта ми је теже, да гледам овакву циркусантску кошарку или да се сложим са многима овде да је због тога НБА гледан. Гледан је због тога што ГС има квалитет да сашије 130п Грегу Поповићу у чело. За товреме у другом паралелном универзуму, Алба и Игокеа сашију Партизану 215 поена у 10 дана...Заборавих Ð*итас, то је ваљда реакција мог мозга и брисање тог хорора из меморије...

Једини помак у концепту је брза транзиција, трчање. Напад је релативна категорија, али наша одбрана је стабилна констатна. Једина контра мера за ово је примена Душановог Законика. Оваквој распојасаној банди ни пруска школа не помаже.

Не ради ћирилица рођаци ? :D Пост ми личи на мајански календар
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top