Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Нисам ни први ни посљедњи који је прије потписа за Звезду или Партизан навијао за ривалски клуб.

Ali si prvi dezvez. Mozda si licno Vladan Senjak. Jebo ti pas mater.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
.....Снажни Гачанин је у праву што Ñе тиче навијачке припадноÑти играча, а многи људи не знају да је велики љубимац Партизанових тифоза Новица Величковић као клинац подржавао Звезду...jbg, ne mogu da prepisuje, pise eto I Novica je kao klinac podrzavao cergu.



Sjajno! Dobili smo igraca koji je intelektualnom nivou novice sa 6 godina.

5 bambija za upravu!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ocekujem da Novica ostane i sledece sezone u timu, ako nista drugo cisto da vaspitava svlacionicu
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Vanja gaazi italijane :)) zatvorena je tema kk pa kapiram da je oki da se ovde pise:)
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
993
Reaction score
3.674
Локација
Vanja u pobedi nad Italijanima 77:69 u prvom meču EuroBasketa divizije A, imao učinak od 30 poena (2/3 slobodna bacanja, 5/7 za dva, 6/9 za tri), 6 skokova i 2 asistencije, za 25 minuta provedenih na parketu.

Sloba imao 2 skoka, 2 asistenicije i 2 ukradene lopte, uz šut iz igre 0/5, bez pokušaja za tri poena, za 14 minuta u igri.

Tanasković za 27 minuta igre ostvario učinak od 4 poena, 8 skokova, 2 asistencije i jedne ukradene lopte, uz šut iz igre 1/3 za dva poena i 2/4 na liniji za slobodna bacanja.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Niko ni da zucne o svim ovim dobrim partijama Vanje, da vadim Leove i Bogdanove statse sa istog sampiona sa vremena kad se vratio Dule?!? :lol:

Ajmooooo Vanja!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vanjin kajnji domet u karijeri je neki jaci evrokupas..to je to. Moze njega Zeljko uzeti u Fener i kalit 3 godine eto al on nece postati igrac tog top evro kalibra nikad. Nazalost....
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Moje i tvoje pravo je da verujemo u to sto smo napisali, sta ce biti, videcemo uskoro, godine brzo lete.. :wink:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.312
Vanji treba trener koji ce mu dati loptu u ruke, ovako je izgubio dve godine... mada ima i ona cuvena Duletova - ako su ruze procvetace...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vanja je radio individualno, ali nije dobijao nikakvu slobodu u igru, tj kakvu bi trebalo da dobije jer je ubedljivo najtalentovaniji igrac ekipe. Igrali smo na neki kurcev rezultat i iskusniji su imali vecu slobodu.
On sada dominira jer sa 20 godina ima 3 seniorske sezone u klubu i to je ogromno iskustvo. Da je ove sezone igrao ono sto je trebalo u klubu, on bi trebalo da bude i na spisku A reprezentacije.
Mislim da ce mu prijati Muta i da ce nabaciti konstantniji izbacaj, s tim sto Muta ima tendenciju da previse isforsira njegove suterske sposobnosti i da se ne razvije dovoljno sa loptom.
Ali tu bi trebalo da odradi dosta i Matovic koji je odlican individualan trener.
Ko zna mozda dobijemo nasu varijantu Klej Tompsona.
Poredjenja s BB su neumesna, totalno 2 drugacija tipa igraca.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
cekaj da prvo zvanicno dodje Muta :D a onda i Matovic
ih, da bude Klej za siromasne, top...nista dribling, samo odbrana i sut, sto manje kontakta sa loptom :D

gledao sam malo snimak ove utakmice sa Italijom...au kakvu slobodu ima Vanja kod Djokica, pali trojke u kontri, u prvoj sekundi...ali zaista se vidi da je fizicki seniorski igrac vec nekoliko sezona u odnosu na ostale, vecina je bez iskustva, a neki i mladji god dana
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Da ne bude zabune, ne poredim ja Bogdana i Vanju kao igrace, vec samo njihov ucinak i to koliko su korisni timu na istim uzrastima.
Meni je jasno da Vanja ne moze nikad biti igrac tipa Bogdan, ja od Vanje ocekujem totalno drukciju igru. Samo se nadam i zelim da presisa sve rezultate koje je Bogdan imao u Partizan a i posle Partizana :wink:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa koliko je trebao da igrao, 40min? posto je sa 26,7min prosecno bio drugi po min iza Hecera u abi...u fibi je imao nesto manju minutazu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top