Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Canak je u Spartaku(osim ako nisam nesto pobrkao) i guraju odlicno jos poraza nemaju. I moja grobarska okolina bi njega najvise volela za trenera,ubedjen sam da nam se ne bi ponovio Pera Bozic.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.292
Reaction score
15.267
Локација
U pizdi materini
Canak bi bio lud kada bi sad prihvatio vodjenje ekipe u sadasnjem stanju, da su ga zvali na pocetku sezone kako sam se i nadao onda ok ali sada ni ja ne bih prihvatio.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Canak bi bio lud kada bi sad prihvatio vodjenje ekipe u sadasnjem stanju, da su ga zvali na pocetku sezone kako sam se i nadao onda ok ali sada ni ja ne bih prihvatio.

Ma pricam samo hipoteticki,90 posto Muta ostaje cele sezone,ne znam sta bi moglo da ga smeni. Sledi nam Buducnost,gde ce nam njihovi centri i krilni centri dati 60 poena.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
129
Reaction score
525
Svejedno kurca necemo osvojiti ni ove ,a ni sledecih godina, i to ce trajati dok je ovo zlo na vlasti, te ne vidim razlog da uzalud potrosimo jos jednog coveka kao sto je Canak ...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Izgleda da je prica sa Zagorom zavrsena bez srecnog kraja
Pominje se kao moguce pojacanje Efesa i Andore
Ako je posao propao zbog menadzera sa tim covekom klub ne treba vise sarađivati.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Jos pre pre Mutinog dolaska, navijao sam da za trenera bude izabran Vladimir Djokic iz Valjeva.
Svidelo mi se sta je I kako radio u Metalcu, mislim da je ozbiljan, I da je odlican trener, a I nas je bivsi igrac.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Bilo koga drugog da su doveli bio bi bolji od Mute...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Izgleda da je prica sa Zagorom zavrsena bez srecnog kraja...

A kako drugačije je moglo da se završi!!!

Opet kažem, da je on zaista hteo u Partizan, kao što priča, došao bi! Menadžer tu može da utiče, ali ako igrač kaže da dolazi po bilo koju cenu, to je to! Ili je Zagorac mala pičkica koja nema svoje "JA", pa svi mogu da ga vuku za nos!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.251
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Njemu menadžer pravi karijeru, tako da njega mora da sluša. U njegovom timu je imao odrešene ruke da igra koliko i kako hoće. Pošteno je da njega ispoštuje i ako je to na našu žalost, loše po nas jer nećemo dobiti jako dobro pojačanje. Realno je veliko pitanje da li bi u ovom polu rasulu, bez ideje, plana i programa mogao da napreduje.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Izgleda sam ja stvarno baksuz sto se tica utakmica koje igramo protiv olimpije...
Mislim da smo ih rutinski dobili samo u onoj sezoni dok su jos igrali u tivoliju.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.780
Локација
Nedodjija
Tad smo i ostvarili prvu EL pobedu na strani.. bas protiv Olimpije.. mislim da je Suput dao kos za pobedu!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
I Zli Gli sto ga je suknuo Krki u EL u gostima mislim u zadnjoj sekundi...moguce da je SuproLeague ali isti djavo.A pobedili smo u gostima mislim 9 razlike Lulea Plannja iz Svedske u SuproLeague. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top