Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dobra utakmica pogotovo što smo igrali bez Novice i Sya.
Gagićeva vrhunska partija ali naklon to što je u kameru suznih očiju izjavio saučešće porodici Mitrović i posvetio pobedu pokojnom Dugiju.
Svi ga znate iz Pionira iza koša kod naše klupe sa svojom ekipom na svakoj utakmici bio.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Jos da zategnemo odbranu, da sve puca. Bice ovo dobro final four je ove godine obaveza , mislim nije, ali da se ne lazemo, previse smo veliki klub da ne igramo i ove godine zavrsnicu. Puna podrska , jedva cekam prvu u Pioniru ma koliko da smo u kurcu sve ispod 6 hiljada ljudi je sramota, da vratimo atmosferu ove godine. Jedva cekam, bas me hvata neka pozitivna trema.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Svidja mi se sto je Canak u nekoliko navrata izjavio da nije neko ko sad skace od srece i da vjeruje da cemo biti jos bolji, ali pobjeda svakako godi.

Nadam se da su ovi sto su dosli u Partizan poceli da naslucuju gdje su dosli (sto je i Zagorac rekao u izjavi nakon utakmice).
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Bravo momci :clap
Dajte cetvorku i beka i da pravimo rsum u ABA
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Dobra utakmica. Pod hitno da se resi ovo sranje sa navijacima pa da gledamo kosarku ko ljudi. Bice preko 5000 na svakoj samo ako se ljudi budi osecali bezbedno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Uspela sam da pogledam samo deo 4/4, tačnije nekih 8 minuta i ono što sam videla nije ni malo loše bilo.. bilo je tu par nekih gluposti, ali ono bacanje Pejdža i Marinkovića u onoj polu-kontri po terenu i u reklame je sve što ja očekujem i postavljam kao A MUST za igrača Partizana.

I samo takav igrač ima moju podršku, bez obzira na njegove sposobnosti i kvalitet.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Lepa vest je da će ovaj Dzok neke slabije centre lagano prolaziti. Što će značiti da bi slabije ekipe tebali da dobijamo bez da nam bude cimanje svaki put.

Sada vidimo da su se ove pripremne s jakim protivnicima isplatile. Jer da smo svaku igrali sa ovakvom ekipom koja nije formirana stekli bi veoma pogrešnu sliku o našim mogućnostima.

Neko mora po hitno da počne da vežba kontre sa Nikolićem. Dečko je u ovih nekoliko utakmica što sam gledao barem tri puta imao kontru 3 na 1, Ili 3 na 2. I umesto da završava on ukoči i sačeka sve da dođu.

Ovaj Gegić me je prjatno iznenadio.

Videćemo na šta ćemo da ličimo kada naiđemo na ekipu s jakom odbranom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U subotu startujemo protiv Cedevite u Zagrebu dakle za 8 dana, a ne sviđa mi se ovaj super kup što su stavili ovako ako dođeš do finala znači 6 dana imaš da pripremiš utakmicu, povratak za Bg pa treniranje pa opet putovanje a pritom u 4 dana si igrao 3 utakmice. Mala primedba je što to nisu odradili npr da taj turnir počne u ponedeljak utorak i da bude završen u petak. Zanima me i ta Cedevita mislim da će sad biti drugačija ekipa dosta stranaca. Dosta težak protivnik za prvo kolo ali posle ove utakmice imamo Olimpiju (D), Mornar (G), Krku (G), Zadar (D). Lepši raspored i po meni prilika za neki zalet da uzmemo. Ove godine Pionir mora biti tvrđava i bilo koji protivnik da je sa suprotne strane u Aba mora biti poražen ili dobro da se preznoji da nas dobije na jednu loptu. Prošle sezone smo zbog poraza protiv Olimpije, Mornara vodili 20 razlike i izgubili i baš zbog toga izvisili za 4. mesto.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Biće toga i ove godine u to ne sumnjaj. Ovo je mlada ekipa, sigurno neće imati konstantnost.
Naročito što su samo Novica i Gagić iskusni.

Ali samo se nadam da će trener i tim da rastu kroz utakmice, i da budu pravi kada to bude bilo najbitnije.

Takođe veliko se pitanje postavlja koliko će ovaj tim moći da pruži na dva fronta. Jer ako ponovo budemo igrali Evrokup kao prošle godine koja je poenta...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Ja koliko vidim cela ABA ima po 2 crnca u ekipi, i to su obično nosioci. Biće ove sezone i više nego zanimljivo takmičenje. Nadam se punom Pioniru u 2. kolu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Navijao sam da Buducnost pobedi Igokeu, bolje da igramo sa njima da se merimo sa jednim evroligasem. Jos je njih Dzikic zestoko izribao posle Igokee, tako da verujem da ce veceras oni igrati zestoko odbranu , a to nam treba da se malo naviknu igraci.

Gledao sam juce malo i Olimpiju, nerealan skroz rezultat na kraju, mislim i da su oni jaci nego prosle sezone , bice ovo bas zanimljiva sezona.

P.S. Koja je kreatura onaj lik na cigansko-panterskoj klupi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Canak o vecerasnjoj utakmici i jos nekim stvarima

Prvo - o meču protiv Budućnosti...
Izaći ćemo na teren s namerom da dobro ispariramo šampionu ABA lige. Budućnost se izuzetno pojačala. Ako nam se ukaže šansa pokušaćemo da iznenadimo. Međutim, prevashodno je cilj da se izmerimo sa favoritom za titulu, da vidimo gde se nalazimo, gde smo u deficitu, gde možemo da napredujemo do početka lige i da novu sezonu dočekamo što spremniji

Pitali smo šefa stručnog štaba crno-belih da nam otkrije čime (ni)je bio zadovoljan u četvrtfinalnom meču protiv Mornara?
Zadovoljan sam agresijom u odbrani. Izazvali smo da Mornar izgubi određeni broj lopti. Budimo realni, Mornar je jako kvalitetna ekipa. Ono čime nisam bio zadovoljan jeste komunikacija među igračima u određenim situacijama, bolja komunikacija kod običnih preuzimanja... Bolja odbrana close out situacija. Sve su to detalji na kojima i te kako može biti pomaka

S tim na umu, gde je Partizanova šansa protiv Budućnosti?
Šansa će postojati ako uspostavimo energetski maksimum i budemo potpuno fokusirani. To, opet, ne garantuje ništa, ali nam daje šansu da pokušamo da igramo protiv njih. Kao što ste videli protiv Igokee, Budućnost može lako da igra i sa dve petice u petorci, ali i sa jako niskom postavom. Imaju tu jaku mogućnost brze adaptacije u igri. Videćemo na samoj utakmici kako ćemo da rešimo neke situacije

Mnogo se poslednjih dana pričalo o Partizanovoj odluci da otputuje na jak turnir u Taragonu, gde su protivnici bili Baskonija, Saragosa, Tenerife, Barselona...
Odlazak na turnir u Taragonu bila je naša hrabra odluka. Znali smo da u tom momentu, posle nepune tri sedmice priprema nećemo biti u stanju da odgovorimo takmičarskim utakmicama, izuzev onog ciklusa gde je akcenat bio na fizičkoj spremi. Potrefilo se da su dvojica najiskusnijih igrača bili izvan tima. Bondža je bio sa nama, ali nije igrao. Nije bio tu ni Amar Gegić, a protiv Mornara se pokazalo koliko je značajan za našu rotaciju. Ne statistički, već svojom energijom i prisustvom na terenu. Protivnici su bili jako kvalitetni. Na primer, Baskonija je imala pripreme sa svim igračima pred odlazak na reprezentativna okupljanja, bili su maksimalno motivisani. Barselona je izašla posle dva poraza, nekompletna... Isto su napravili jaku reakciju protiv nas

Nije sve, ipak, bilo tako sivo... Bilo je i pozitivnih stvari. To su nešto ranije potvrdili Vanja Marinković i Rade Zagorac, a sada je to uradio i Nenad Čanak.
Rezultatski niko nije očekivao, niti priliče Partizanu porazi od 40 poena razlike. Bio je rizik da završimo pripreme s određenim brojem poraza. I dalje sam uveren da će ta turneja biti od koristi. Evo, igrači su već pokazali odličnu reakciju u smislu energije. To je sve povezano sa opštim stanjem mojih igrača. Pripreme se bliže kraju, počinje sezona, mnogo su bliži takmičarskom ritmu nego što je to bio slučaj u Španiji

Dugo se u košarkaškim krugovima bliskim Partizanu provlače dva velika pitanja - da li crno-beli traže još neka pojačanja i da li se dešava nešto oko dolaska Stefana Jankovića
Nama generalno fale Novica Veličković i Bondža Si. Što se tiče tržišta, reagovaćemo ako se pojavi slobodan igrač koji kvalitetom i karakterom može da pomogne ekipi da bude kvalitetnija. Nećemo dovoditi nekog samo da bismo ga doveli, na osnovu statistike i brojki. Obratićemo pažnju na njegov karakter, da shvati šta je filozofija Partizana i da mu motiv bude rezultat Partizana, a ne lični benefit
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Ovo za sada, mislim na prvo poluvreme, dobro izgleda. Borbeno, muški, pametno. Bravo momci, kako god da se završi utakmica. Kada gledam naše igrače, pa to su sve klinci, deca naspram igrača iz Podgorice. Jedva čekam početak ABA lige i nadam se, krcatom Pioniru ove sezone. Zaslužili su.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
hahahahha. ... kad moraju da te kradu na revijalnom turniru hahahaha...to dovoljno govori o stepenu jeze koja ih hvata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top