Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Mozda i jedna ako se poklope rezultati... Mad veca je verovatnoca da trebaju dve
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Ако добијемо Ритас следеће коло а Монако Албу, у том случају ми и Немци решавамо у Берлину у послњдњем колу. Ако Алба добије у Француској, могли бисмо и са једном победом да прођемо, али онда нам треба да Ритас изненади Монако.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Treba Monako da izgubi dve poslednje ili mi da drknemo Albu u Berlinu, ostalo nam ne igra. Biceludo u Berlinu posto cemo ili igrati za prvo mesto ili za ispadanje
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Да је Јанковић погодио побједом против Ритаса би прошли ако би Алба добила у Монаку, или у случају побједе Монака могли у Берлину изгубити и 11 разлике.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
e jbga sad da je pogodio Jankovic...
da je Vanja dao trojku, da Renfro nije izgubio loptu na pola, da smo uhvatili zadnji skok, da nije Si napravio faul za tri, itd itd...
Pominje se da je Filipovski opet procitao Trinkijerija... pa ne znam bas da li je u pitanju citanje ili je jasno svima sta mi mozemo u napadu i ko moze, pa i nije nesto tesko postaviti odbranu protiv nas trenutno...
Koliko je Filipovski citao nas, toliko je Trinkijeri procitao njih, sto govori pocetak utakmice, i drugo poluvreme gde smo ih okrenuli posle minusa na poluvremenu
I sad nekako ispade da smo promasivali otvorene suteve u prvoj, a pre nedelju dana se tvrdilo da nisu bili otvoreni sutevi vec nam nisu dali da pogledamo kos... ja nesto nisam video da su oni danas promasili vise otvorenih suteva od nas u prvoj, plus oni tada pogodise nesto, sto mi danas i nismo u istom broju...
kakogod, radujmo se pobedi, jbs i ritas i albu i monako i sve druge, igra Partizan jos nekoliko utakmica za prolaz dalje,
UZIVAJMO U NJIMA :)
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ако добијемо Ритас следеће коло а Монако Албу, у том случају ми и Немци решавамо у Берлину у послњдњем колу. Ако Алба добије у Француској, могли бисмо и са једном победом да прођемо, али онда нам треба да Ритас изненади Монако.
Resavamo ali nam opet treba pobeda jer Alba vec ima skor 3-1 i da izgubi od Monaka. Koliko god da nas dobije tamo imace 4-2 a mi 3-3 i ona ide dalje..Monako dobije Ritas u Litvaniji mi ispadamo i uz pobedu protiv Albe takodje ima 4-2 i ide dalje..Znaci jedina sansa su dve pobede ili dva poraza Monaka..
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Bravo za pobedu.Jbg promasio Jankovic ,odbranu je odigrao odlicno a ovo se desava i boljima od njega.Idemo dalje
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Ne znam zašto se samo forsira šut Jankovića?
Da je šutnuo u bilo kom drugom periodu igre i promašio, svi bi već tu akciju i zaboravili.
Mogao je i Si da ne skrivi 3 slobodna bacanja, mogao je i Renfro da pogodi neko od promašenih polaganja, mogao je i Vanja da krene ka košu i proba da iznudi faul, a ne da odmah piči za 3, mogao je brko ranije da doda a neko da se otvori pre one izgubljene lopte, moglo je i još neko bacanje da se pogodi, mogao je niz stvari...
Ali nije, pa ćemo ići na pobede. Tako da bar ako ništa, neću gledati Partizan kako brani -11 i po običaju tada greši, nego napada iz svih oružja i juri pobedu do zadnjeg minuta.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.251
Reaction score
3.716
A onda na pantere u 1/4 finalu :) polako... Dobiti megu, pa bambergovati Ritas... Izgleda da mi igramo u Berlinu 5.2. a Monako ide Ritasu 6.2.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.420
Reaction score
40.750
Локација
Žrnov
BRAVO, BRE!
Nemojte biti strogi prema Jankovicu za onaj poslednji sut..nije mogao...bio je sam :buhaha:
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Људи немате секирације, добијамо и Ритас и Албу без икаквих проблема - слабо се разумем у математику, али ако је то довољно за пролаз, пролазимо сигурно... Написах да остане забележено да не буде после да нисам рекао... Ми смо светлосним годинама испред Албе, са Ритасом играмо кући и не би смело да буде проблема. Добијамо обе! Е на то правите математику до краја - ако пролазимо тако, рачунајте да смо прошли. Ако и тада будемо гледали друге резултате, гледаћемо јбг...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Svaka čast za igru momcima.
Pokidali smo ih. A tome sam se i nadao. Odbrana ponovo radi posao.
Stojanče reče da su sad oni mašili otvorene šuteve. A mi nismo? Refrou su skoro svi bili otvoreni. A i još po nekima.

Ali šta reći o ovom suđenju? Faul u napadu Gagića? Marinkovićev ulaz u prvom poluvremenu kad ga nogama guraju, a onda isto to lagano sviraju. Onda kad nam umesto celog napada ostavili 4 sekunde... I još mnogo drugih sitnica.

U suštini sam zadovoljan igrom.
Možda i najbolja partija Gagića od kako je došao Trinkjeri.
Takođe ne treba zaboraviti da smo mi ovo dobili bez Zagorca, Gegića i Novice. Ako oni u nastavku sezone budu mogli da doprinose bićemo još moćniji.

To što je Alba pobedila Bože moj. Taman da igramo jako do kraja, da bi mogli da rastemo na dalje. Jer sad Aba liga postaje smešna ovim trejdovima koji su se izdešavali. Što je nekako baš glupo, ali jbg.

Ako mi pobedimo Albu, sva je prilika da prolazimo dalje. Jer će Alba onda morati da dobije Monako. Pa će sve biti u našim rukama.
Ali polako, korak po korak.

Kad se gleda ovako prenos u nekim momentima se čini da smo bolje navijanje imali u Monaku nego što imamo u Pioniru.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odigrali smo opet takmicarsku utakmicu i eto za par meseci mi smo dosli do nekog nivoa da se krljamo u Evropi, da ima zara, da se borimo...
Druga stvar je, koliko god SJ znao da zasere, sada kenjati po njemu nema smisla. Konacno jedna njegova koncetrisana partija, nama on treba kolko tolko normalan u glavi, nas sve cetvorke ove godine buse, jebiga promasio, promasio, ide zivot, vratice se kad tad...
Inace 2 off topic stvari vezane za prenos, Srdjan je sve veci i veci smarac u prenosima sa totalnim odsustvom bilo kakve emocije ( briga me da li se kontrolise), i sa informacije koje meni mozda i jesu zanimljive ali za 90 posto ljudi su gluposti, i neverovatna stvar je da se dozvoli Monaku ona boja reketa gde se lopta ne vidi u prenosu...

Stojanče reče da su sad oni mašili otvorene šuteve. A mi nismo? Refrou su skoro svi bili otvoreni. A i još po nekima.
Pa da, ali oni su imali sada gledam 22 posto sut kod kuce, iz vecinom dobrih situacija, a mi 30 posto u gostima, onako objektivno, tih par suteva sto smo ugurali kroz kos, a njima je cak i Gladir masio je pravilo razliku. No dobro, bitno je da smo odigrali pravu takmicarsku utakmicu. Sto se tice nasih suteva, voleo bih da ako se vec ispucavamo da to cesce bude Pejdzovo ispucavanje, posto njegovi sutevi i kad izadju su meki, izadju iz obruca...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Čekajte:
PAR -Ritas
Monaco - Alba

Alba 3-1
Monaco 2-2
PAR 2-2
Ritas 1-3

Ako PAR i Alba dobiju:
Alba 4-1
PAR 3-2
Monaco 2-3
Ritas 1-4

Ritas u zadnjem kolu igra tekmu bez značaja dok Monaco mora da dobije (tada bi PAR jedino u slučaju poraza od Albe mogao da ispadne (Pu, pu daleko bilo).

Ako bi PAR i Monaco dobili:

Monaco 3-2
PAR 3-2
Alba 3-2
Ritas 1-4

U ovom slučaju PAR mora opet da dobije Albu...

Ako dobro računam PARTIZAN ne može ući u krug niti sa Albom niti sa Monacom nakon poslednjeg kola ako dobijemo Ritas (jedini krug je moguć ako bi i PAR i Monaco izgubili obe tekme ili dobili obe tekme - u ovom drugom slučaju nas boli uvo jer prolazimo sigurno tada je Alba ispušila 3-3 a PAR i Monaco po 4-2 i to je taj "krug" gde smo mi drugi a oni prvi).

Sa Albom može krug u kome samo onda mi prvi a oni drugi. Pušio bi Monaco sa 3-3 ili čak 2-3 na kraju jer im pobeda ništa ne bi značila u zadnjem kolu. Njih dobije Alba, mi dobijamo prvo Ritas pa Albu i to je to.

Ako dobro računam Albi nije neophodno da dobiju nas ako odvale Monaco? Prolaze sigurno. Znači ne moraju da zapinju po svaku cenu a mi moramo da dobijemo samo ako Monaco dobije Ritas u gostima. Ako bi Ritas odvalio njih mi bi prošli i u slučaju poraza od Albe.

Ipak, prvo Ritas pa reci "hop". Samo da tribine prave PAKLENI pritisak, prate igru i po roizvode zvižducima vibraciju ekstremiteta protivnika i obruča prilikom njihovih napada. Mozak da se pomera, misli da se ne čiju - pa da vidimo...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top