Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
treba jos mnooogo da se radi, mada cini se da ima materijala... aj videcemo

6min buducnost ne moze kos da pogodi a mi ne mozemo da se odlepimo :cekanje:
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Iznenađujuće smo dobro odigrali ovaj meč.
Svaka čast za borbu i pozrtvovanost. Svi igrači su odigrali poprilično dobro pa je teško videti koje su mane.
Čak je i Gavrilovic imao dobru rolu.

Jedno što se vidi da ovaj plej ne može ništa na ozbiljniju odbranu i protiv ozbiljnijih igrača. Imao je jedan floater I sve ostalo su bili sutevi van 6 i to preko ruke, manje više.
Ispada da je na jaku odbranu protivnika Aleksej mnogo korisniji.
Zagorac oduševio. Dečko je ogroman potencijal. Ove sezone može biti poprilično moćan.
Gegica sam i u prošloj pohvalio. Realno klinac mi se bas svidja. I baš mi je drago što smo ga doveli. Nzm kakav je onaj drugi sto završi u Baskoniji ali mi je drago što ovaj jeste.
Pokazali smo da kad budemo igrali sa jakom energijom i jakom odobrenom retko će ko moći lako da nas dobije. Naročito kad kompletiramo ekipu.
Naravno izlišno je očekivati da ovi klinci mogu svaku da igraju na ovom nivou, tako da cemo imati dosta uspona i padova.
Samo da kroz ove utakmice napredujemo i tim i trener zajedno sa njima. Videcemo već protiv Cedevite na šta ćemo da licimo..
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Da li je cista ljubav ili sta je vec ali ja momcima ali nista, bas nista ne zamjerim. Pruzili su ono sto ocekujem od rostera KK Partizan.
Mogu biti kvalitetniji, mogu biti skuplji, ali borbeniji nikada ne smiju biti. To je moja definicija KK.
Bravo momci, ne mora ni biti trofej ove godine, samo da je ovakav pristup i kidanje ...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Svidja mi se tim kako izgleda, jos sa komandatom Novicom bice to super ekipa. Potajno se nadam jos jednoj 4-ci. pa mozemo onda da mastamo I o necemu vise. Jedva cekam pocetak ABe I Cedevitu. Institucucija uzvraca udarac :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Ne znam kako utice ovaj poraz na igrace, ali ja kao navijac sam hteo da ovaj super kup zavrsimo juce. Dve utakmice u dva dana su dovoljna priprema za otvaranje sezone, a sledi nam protivnik u prvom kolu tim koji je jedan od favorita za titulu. Lepa bi bila pobeda juce, ali ovako imamo jedan dan odmora vise, nismo otkrili sve karte koje imamo, a necemo ni rizikovati moguce povrede. Pokazali smo borbu i ratnicku kosarku, smatram da su svi zadovoljni, a ovaj kup nema nikakvog znacaja da bi se mi sad nesto potresali..

Mnogo vaznija je tekma sledece nedelje.. krece ludiloo i start nove sezone naseg Partizana!!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
možda bi koristilo da se igra za treće mesto pa da odmerimo snage sa tim istim protivnikom iz prvog kola u utakmici gde rezultat nije bitan.. :confused-smiley-013:
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
sa te strane verovatno si u pravu :thumbsup:
u svakom slučaju, za ove dve utakmice za momke i stručni štab: :clap
jedva čekam sledeću, a pogotovo prvu u Pioniru na tribini :jumping-smiley-027:
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Mozemo li se cemu nadati u basketu, posle jucerasnjeg derbija. Pitam se ja.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Bogami žgadija se ozbiljno pojačala sa onim crncima...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Duga je liga, ako hoćemo nečemu da se nadamo moraćemo da radimo tvrdo.
A mnogo će zavisiti i od sposobnosti trenera koji je pod znakom pitanja.

Oni imaju strašan tim tu nema priče, a i ovaj trener izgleda dosta ozbiljno. Ali to je nebitno, nisu oni jedini, i Budućnost i Cedevita ove godine ozbiljno pretenduju da osvoje Aba, tako da mi nikako ne možemo da se smatramo nekim favoritima.
Mi samo možemo da radimo, napredujemo i borimo se. Pa ćemo da vidimo dokle ćemo da doguramo...

Nadam se da ćemo ove godine da igramo ozbiljno u evrokupu. Po kladionicama smo treći favorit u našoj grupi, mada sam ja malo skeptičan oko toga...


Edit: Oni sada izgledaju moćno, ali ne znači da će tako da bude. Dva stranca su im poprilično matora, i teško da će imati konstantnost cele sezone. A plej je vrhunski ali je mali. I tu bi neki fizički jači igrač mogao da traži svoju šansu. Daleko od toga da će biti lako, imaju jak roster i dosta strašnih igrača, ali videćemo...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Mislio sam na fudbalski derbi I stvari sto se desavaju van terena. Meni je drago da u ekipi Imamo ponovo grobare I da mozemo ocekivati borbu za svaku loptu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma jasno je meni na šta si ti mislio. Ali mislim da ovde baš nemaju svu moć. Da je imaju ne bi Budućnost igrala Evroligu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ne kazem da nisu bitni, treba ih samleti kao sinoc, ali dosta su nam, u takmicarskom smislu, za pocetak bitnije utakmice protiv Olimpije, Mornara, FMP-a (onog drugog), Mege, Cibone, Zadra... Kroz te utakmice se ulazi ili ne ulazi u play off, videli smo prosle sezone, dzaba smo dobili Buducnost kad smo pre toga izgubili od Mornara i Olimpije kuci. Kroz pobede protiv takvih ekipa raste energija koja moze da nas vodi do pobeda protiv "favorita"
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Olimpija, Igokea i Mornar su jedini koji bi mogli da nam ugroze to mesto u plej offu. Svi ostali su boranija. Naravno i od boranije možeš da izgubiš ako nemaš potrebnu energiju i želju da pobediš...
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
plej of je realnost ako ovako nastavimo da igramo, a za titulu treba malo i srece, da se neke kockice poklope.... setite se one 2013 isto nismo briljirali i imali smo mlad tim a sektasi su bili "mocni" u regularnom delu, cak nas i dobili 20 razlike u toku sezone, jednu utakmicu... a onda kad je sve krenulo kako treba oni su poceli da padaju, istom se scenariju nadam i ove godine, ne mogu oni drzati ovako visoku formu cele sezone, niti ce ih sut sluziti konstantno!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Najveci problem od tada je sto je promenjen sistem.

Dule je bio svestan da ima jako mladi tim i da su moguci porazi i po 20 razlike protiv tada FMP-a. Ali je bio jako svestan da ce taj tim rasti i da je dovoljno samo da se plasira medju prva 4 tima. Tada se igralo polufinale i finale na jednu utakmicu. F4 je sve odlucivao i za te dve utakmice se spremas celu sezonu. Tu je Dule bio maher i tim je pripremio najbolje sto ume i uspeo je da osvoji jadransku ligu.
Sada je sistem drugaciji, igra se na vise dobijenih utakmica i veoma je vazno i domaci teren kao i duzinu rostera.
U sustini nije doslo do velikih promena, ali kada razmislis i jeste.

Ovaj tim je sjajna osnova za pocetnu bazu, ali videcemo koliko mozemo tokom sezone i da li ce biti potrebni novi igraci!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Promena je dovoljna da ne možeš da ih iznenadiš jednom pobedom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top