Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Raspored Partizana:

3. oktobar: Trento - Partizan
10. oktobar: Partizan - Zenit
17. oktobar: Valensija - Partizan
24. oktobar: Partizan - ASVEL
31. oktobar: Turk Telekom - Partizan
7. novembar: Partizan - Trento
14. novembar: Zenit - Partizan
21. novembar: Partizan - Valensija
12. decembar: ASVEL - Partizan
19. decembar: Partizan - Turk Telekom
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Grupa jeste jaka ali ne i ne prolazna, ukoliko "ubodemo" sa amerima kao pojacanjima uz igrace koje imamo i Novicinu srcanost mislim da mozemo do 3 ili 4 tog mesta. Valensija i Zenit verujem da ce biti nedodirljivi, ali kao sto ce se izmedju ta dva kluba voditi bitka za prva dva mesta tako ce i medju nama ostalima u grupi biti zestoka borba za ostala dva. S'toga mada je to malo glupo reci mozda treba "zrtvovati" utakmice sa ta dva kluba u smislu da igraju oni koji budu imali manju minutazu u tom trenutku da bi ostali bili sto odmorni sto sacuvani od eventualnih povreda i odgovorili izazovu koji im se pruza protiv direktnih rivala za poziciju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Nista ova grupa ne znaci dok se ne formira roster,sve od tima zavisi.Ako budemo imali ok tim i jako navijanje dobicemo sve u Beogradu,ako navijanje bude kao prosle sezone imacemo 2 do 3 pobede i to je to.Lep je osecaj igrati protiv Valensije,do juce Evroligasa,ova grupa napunice Pionir verujem.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Konacno, posle veka cekanja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov
Cena ulaznica pristojna, opcija na odloženo za svaku pohvalu. Ovo je ono što smo svih prethodnih godina zamerali... red je da se pohvali :)
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Потписали су плејеви Алексеј Николић и Маркус Пејџ. Пре њих дошао је Раде Загорац. Уговор је продужио Вања Маринковић. А остали су Новица Величковић, Ђорђе Гагић и Банђа Си. Из клуба су отишли Михајло Андрић, Ђоко Шалић, Обрад Томић и Најџел Вилијамс-Гос.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Dosta će nam zavisiti od prva tri kola, neugodni protivnici. Dva teška gostovanja i smrdljiva Olimpija kod kuće.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Znači mnogo će zavisiti od pripremnih utakmica,i od toga kako ćemo uigrati ekipu.
Dobra stvar je da imamo barem po jednog igrača na svakoj poziciji, tako da i ako budemo neka pojačanja čekali ipak ćemo moći da se kolko,tolko uigramo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Rade Zagorac: Ljudi, imam 23 godine i nisam rekonvalescent!

Ne mogu sad da kažem – konačno samo došao u Partizan. Jednostavno, sada su se stvorile neke okolnosti koje nisu postojale pre šest meseci i potpisao sam ugovor. Ne bih da upirem prstom sada u bilo koga zbog čega se to nije desilo prošle godine, niti, iskreno, želim da se vraćam na to

Ovaj 23-godišnji krilni košarkaš potpisao je ugovor na dve sezone sa beogradskim crno-belima, jedna od okolonosti koje su se promenile u Partizanu u odnosu na prošlu jesen je i činjenica da je na mesto sportskog direktora došao Nikola Lončar.
Do sada sam ga poznavao samo kroz igračku karijeru, ali sam pre nedelju dana razgovarao sa njim i jasno je da je to čovek koji dolazi iz jednog drugačijeg okruženja i da je veoma ambiciozan. Ljudi u upravi deluju sposobni da vrate Partizan na pravo mesto, što naravno ne znači da mislim da je ona prethodna slabo radila

Partizan prethodnih nekoliko godina, osim tog kupa, nije uspeo da osvoji trofeje, a navijači su navikli na to. Zbog toga je negde i bilo logično da dođe do određenih promena u ekipi, da se krene u formiranje novog tima i verujem da ćemo biti uspešni u narednom periodu i doneti rezultate koje ovaj klub zaslužuje

Veoma mi je drago što je Vanja produžio ugovor. Tu je i Sani Aranitović sa kojim sam igrao u Megi, nažalost imao je niz pehova sa povredama, ali ne treba zaboraviti da on i dalje igra u mlađim kategorijama reprezentacije. Poznajem i Alekseja Nikolić. Naravno, tu je i Markus Pejdž kojeg ne znam lično, ali sam gledao neke njegove utakmice. Radio sam i sa trenerom Čankom dok je bio pomoćnik Dejana Milojevića u Megi imali smo zaista dobar odnos

Jedina istina je da je bilo kontakata i interesovanja iz Zvezde. I pored velikog poštovanja za tu celu organizaciju, to ipak nije bila opcija za mene. Postoji neki kodeks, ja sam navijač Partizana od malih nogu i drago mi je da sam sada ovde. Zbog svega toga jedva čekam da počne sezona i da istrčim na teren i veoma sam uzbuđen da vidim kako će to sve da izgleda

Ne osećam neki dodatni pritisak, mada je svakako drugačije kada igraš za velike klubove kao što su Partizan i Zvezda. Treba se navići na novu situaciju. Zaista se ne plašim očekivanja navijača. Sa druge strane, smeta mi što se u delu javnosti stvorila priča kao da sam ja već sada rekonvalescent zbog problema sa povredama. Ljudi, imam 23 godine i još dosta prostora i vremena da napredujem u svakom smislu

Ja da ne verujem da Partizan može da osvoji Jadransku ligu zaista ne bih dolazio u ovaj klub. I mogu to da kažem, a ne da koristim fraze tipa – daćemo sve od sebe, pa ćemo videti za šta će to da bude dovoljno. Partizan može i mora da pokuša da osvoji Jadransku ligu jer znamo da nam je svima cilj povratak u Evroligu

Možda će nekima zvučati čudno, ali stvarno mislim da će Jadranska liga ove sezone biti jača nego ikad. Svi smo videli da se Budućnost pojačava, evo poslednjih dana i Zvezda je dovela nekoliko igrača. Cedevita je angažovala samo trenera, ali je Sito Alonso poznato ime i samo se čeka da počnu sa dovođenjem pojačanja. Dalje, tu je Mornar koji je prošle sezone bio četvrti, Igokea...

Naučio sam nešto iz tog iskustva u Sevilji, iako gledajući okom statistike to nije bila uspešna epizoda. Ali, ja sam je doživeo kao period oporavka od onoga što mi se desilo sa Memfisom. Možda izbor kluba nije bio najsrećniji, ali i to je bilo uslovljeno prethodnim okolnostima. Ipak, video sam kakva je ACB liga, da je pogodna za napačku košarku, i zanimljivo, stalno se vrti jedan te isti krug trenera koji neguje taj stil

U Americi sam proveo sedam meseci. Ranije sam završio sezonu u Megi i nisam igrao domaću Superligu. Bilo je sjajno igrati tamo, doživeti to iskustvo, videti sistem rada i sve što on nosi. Zvuči pomalo kao anegdota, ali bukvalno do poslednjeg trenutka nisam znao da će me Memfis precrtati. Ali takav je bio splet okolnosti, mene je to pogodilo i oni su videli to, pa su kasnije pokušavali da pronađu neke načine da ipak ostanem sa nekim dvosmernim ugovorima. Međutim, propisi su bili jasni

Grupa u Evrokupu nam je veoma teška, mada je još rano prognozirati s obzirom da klubovi još nisu kompletirali svoje sastave. Radi se o timovima koji već neko vreme igraju na određenom visokom nivou, Zenit, Valensija, ...a tu je i doskorašnji turski drugoligaš Ankara koja je već dovela četvoricu evroligaških igrača – Lendsberga, Redinga, Gebrijela i Štimca

Vidim se da nešto dešava, dobro ide prodaja sezonskih ulaznica, navijači su uzbuđeni pred početak nove sezone i zato Partizan mora da iskoristi ovaj trenutak da uradi nešto veliko
 

wsc1989

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2018
Порука
16
Reaction score
53
Локација
Република Српска
Неугодни противници на старту, али не сумњам да ћемо октобар 2018. дочекати спремније него октобар прошле године.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
@Dr Mo pa da pozelimo poraze nasem timu, eto zato sto je limar tu?!?

Pa tamo nekad, mozda i stv bude bolje..
 
  • Like
Reactions: Oki
Статус
Затворена за писање одговора.
Top