Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Морало је да се деси да они убаце све а ми ништа да би било +21 за њих, и онда дође @GroBARani и тврди како је то реално стање, а притом ''лајкује'' уписе који говоре супротно. Ја не знам ко је овде луд.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
isto se dogadjalo i njima, setite se kako ih je Gagi trpao, a oni nisu mogli kos da pogode..

tada je nama islo sve od ruku, njima uzasan dan.. na kraju se dobije slicna utakmica samo smo mi bili pobednici..
Ljudi ne kapiraju da smo mi jednostavno zaboravili da ih dobijamo u serijama, taj osecaj se stvara pa odlazi u automatizam kad jednostavno znaš da će Pera Bozic dati onu trojku kad nam pridju na minus 2.
Jbg sad toga nema već 5 godina, a neki njihovi igrači su to nažalost stvorili u sebi, ali sve je to promenljivo dobrim radom.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Mi smo našu šansu propustili u prvoj utakmici i to je jedino što ja mogu da zamerim Trinkijeriju i stručnom štabu, jer je totalno zakazao skauting na "midget"-u (čujem i da mu je uprava to zamerila).

Tu smo mogli da ih zakoljemo na spavanju, onda na drugu da cela hala dođe naoružana i da ih žive ne puštamo da izađu.

Treća utakmica je realan odnos između dva tima, od kojih jedan vredi X miliona, a drugi X:4.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.263
Reaction score
18.242
Локација
Kej Republika
Serija je završena posle prve epizode nažalost. Tada su se nudili, ali Ika Beli nije dao. Tačnije nabacio im je pobedu na zicer.
Bilo pa prošlo, boli i dalje.
Na nama navijačima je da tugujemo i cuapmo kosu. Na Ostoji je da zasuče rukave i džepove. Na Trinkiju da ubode ekipu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije ono bas realan odnos nisu toliko bolji, jesu nas otkinuli i sam sam rekao da je Trinkijerijeva utakmica ali opet nije nešto specijalno neočekivano.
Da ne bude general posle bitke ovo sam pisao i posle druge
Onako po tradiciji u ovakvim mečevima obično dobija iskusnija, domaća ekipa rutinski.
E sad, i pored svih Trinkijerijevih gresaka u majstorici kada s nekom ekipom odigras 4 meča za ne znam kolko 2, 3 meseca malo se tu može sakriti. Vezane su ti ruke kada najiskusniji i verovatno najskuplji igrač ne može bazen da pogodi, a pik mu je zatvoren, a Lendejl se brani dropom iz kog on ima psihičku barijeru da napadne odza koji je ogroman ( inače problem većine igrača više su se bojali odza neko sto je on bio pretnja).
Onda imamo vrlo moguće spram očekivanja i vremena provoedenog u klubu najgoreg stranca u modernom Partizanu, koji je doveden kao napadacko rešenje a on uzme 5 šuteva na utakmici jer za više ne može da se izbori i svih 5 promaši. Njegov najveći problem nije ni sto je fizički slab nego sto ima neverovatno los dribling i sto je neverovatno spor za tu konstituciju.
Pa tu pokušavamo nešto s Jaramazom, kome svaka čast ali ja kad vidim onaj kamenjarski izbačaj, ciglarski dođe mi da idem da bušim deci lopte na igralištu. Na četvorci nemamo ni jednog celog igrača, jedan nažalost polovan fizički, drugi psihički. Pa drugi Janković, pa onda Zagorac koji se u jednom trenutku oduzeo. Pa Si koji kad izadje iz svojih ogranicenja postane veća šteta nego korist. I Gagić koji se natovio do te mere da je spojio najbolje od oba sveta, leđnu tehniku klasičnog pnr centra i brzinu, skočnost i pokretnost klasičnog teškog centra.Nikolić koji se nije vratio posle povrede što se jednostavno vidi itd itd.
Licemerno je pljuvati ih, to su isti momci koji su nam doneli kup.
Ali ajde da budemo malo realni.
Tu nema ofanzivnog potencijala za mečeve preko 60, 70 poena, pa kad pukne odbrana nema nam spasa.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Морало је да се деси да они убаце све а ми ништа да би било +21 за њих, и онда дође @GroBARani и тврди како је то реално стање, а притом ''лајкује'' уписе који говоре супротно. Ја не знам ко је овде луд.

Prijatelju ti zivis u nekom paralelnom svijetu. U ovom svijetu oni su za klasu bolji od nas.
Idi u nazad malo na ovoj temi i pogledaj sta sam pisao o nasim a sta o njihovim kosarkasima. Ne mogu opet ponavljat.

Trinki je najbolji moguci trener kojeg mi mozemo dovesti. I mene je kupio svim ovim sto radi i zato ima da ga branim maksimalno.
Covjek ima svoj strucni stab bre. Ej on ima svoje ljude koji rade skauting! Mi nismo radili skauting od Jovanovica kad je bio pomocni trener Duletu.
Ma necu bre da se prepirem vise sa tobom.
Ovog trenra i strucni stab mi ne dirajte :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja nisam zeleo postaviti ovaj podatak pred majstoricu al proslo je pa da kazem od 23 utakmice domacin u plej ofu je pobedjivao 21 utakmicu od 23 koliko znaci taj domaci teren eto Buducnost je iskoristila tih 8 zarez nesto procenta za pobedu i prosli. Treba okrenuti novi list, jeste na sramotan nacin smo izgubili ali ako su napravili sistem i ako rade da prave utabanu stazu ovaj poraz nista nece promeniti svejedno nije planirano ove sezone povratak u evroligu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.489
Reaction score
1.166
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ako se ovi vrate u EL, odbacice nas ponovo do daljnjeg...
Koliko god izgledalo da nema znacaja, tako je.

Treba ici na domacu titulu ( ako opet psiha ne zakaze ili nam ne dopuste da se borimo), da uzmemo tu duplu krunu.
Mozda je samo prestiz, ali titula je titula.

Na ljeto cemo znati dalje planove, vidjecemo kakav ce tim uprava obezbijediti Trinkijeriju, tj koliko para.

Nego, mene zanima nesto drugo: ko garantuje da bi igrali EL ako nemamo onaj minimalni budzet za EL?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Само још да нађеш где сам тачно написао да нису за класу бољи.
Само ми је дебилно рећи да је оно реално стање. Држи се ти свог става слободно, нека је теби реално да наши маше по 5 бацања у серији и да њихови бекови хватају офанзивне такође у серијама, да наши промашују зицере, а да они убадају тројке у серијама. Све је то нормално што би рек'о један тамо.
Untitled.pnga.pngb.png
Ове серије су скроз нормалне и реалне, да...Притом не мислим на саме серије кошева које су саставни део ове игре, него на погубљеност наших играча током истих и на невероватну хемију која се први пут у сезони појавила у домаћој екипи.
Све је то реално, само што сам ја изгубљен у паралелном свету....пронађи ме и спаси ме, Фоксе Молдере.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Нисам могао да нађем бољу реч, нека буде да сам неваспитан.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Nije ono bas realan odnos nisu toliko bolji, jesu nas otkinuli i sam sam rekao da je Trinkijerijeva utakmica ali opet nije nešto specijalno neočekivano.
Da ne bude general posle bitke ovo sam pisao i posle druge

E sad, i pored svih Trinkijerijevih gresaka u majstorici kada s nekom ekipom odigras 4 meča za ne znam kolko 2, 3 meseca malo se tu može sakriti. Vezane su ti ruke kada najiskusniji i verovatno najskuplji igrač ne može bazen da pogodi, a pik mu je zatvoren, a Lendejl se brani dropom iz kog on ima psihičku barijeru da napadne odza koji je ogroman ( inače problem većine igrača više su se bojali odza neko sto je on bio pretnja).
Onda imamo vrlo moguće spram očekivanja i vremena provoedenog u klubu najgoreg stranca u modernom Partizanu, koji je doveden kao napadacko rešenje a on uzme 5 šuteva na utakmici jer za više ne može da se izbori i svih 5 promaši. Njegov najveći problem nije ni sto je fizički slab nego sto ima neverovatno los dribling i sto je neverovatno spor za tu konstituciju.
Pa tu pokušavamo nešto s Jaramazom, kome svaka čast ali ja kad vidim onaj kamenjarski izbačaj, ciglarski dođe mi da idem da bušim deci lopte na igralištu. Na četvorci nemamo ni jednog celog igrača, jedan nažalost polovan fizički, drugi psihički. Pa drugi Janković, pa onda Zagorac koji se u jednom trenutku oduzeo. Pa Si koji kad izadje iz svojih ogranicenja postane veća šteta nego korist. I Gagić koji se natovio do te mere da je spojio najbolje od oba sveta, leđnu tehniku klasičnog pnr centra i brzinu, skočnost i pokretnost klasičnog teškog centra.Nikolić koji se nije vratio posle povrede što se jednostavno vidi itd itd.
Licemerno je pljuvati ih, to su isti momci koji su nam doneli kup.
Ali ajde da budemo malo realni.
Tu nema ofanzivnog potencijala za mečeve preko 60, 70 poena, pa kad pukne odbrana nema nam spasa.

Mogo si da pomenes Vanju i da kazes da je jedini radio ono sto treba na terenu :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.498
Reaction score
23.244
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da smo mi imali igrače kao oni sada, a oni kao mi, dobili bi ih sve utakmice sa plus 30 i nešto.

Od svih utakmica koje smo igrali s njima, oni su dobili samo jednu tom razlikom, i sad se piše o tome na nekoliko strana u sitna crevca.

Neverovatno...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Bolji su.
Nit je realno da nas nabijaju 35 razlike, nit je realno da odigramo sa njima na jednu loptu, al jbg - to je razlika izmedju sporta i simulacije na nekom superkompjuteru...
Par puta je "nerealno dobro" zavrseno, sad je otislo na drugu stranu...
Oducili su nas, a mozda bi ih dobili da su nam usla 2-3 suta u 1/4..

Imamo Trenera, imamo 6-7 solidnih igraca... Fino to nadograditi, pa da se opet posibamo!

A prije toga da uzmemo prvenstvo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.442
Локација
Beograd
Nije problem poraz, koliko ogromna ocekivanja koja su "vestacko" podignuta do najvece mere, kod navijaca Partizana...
За велико разочарање у последњем дербију, криви (или ,,криви,,) су играчи, тренер и управа, не само што смо онако ,,пукли,, неко и што су у претходним утакмицама са ,,циганима,, били ту негде, па су нас тиме ,,убедили,, да је то тако и никако другачије не може да буде, кад оно испаде - прц...
Парадоксално, али да су наши током сезоне редовно губили дербије са неком осетнијом разликом, нада за победом пре ове последње утакмице би нам била знатно мања, али зато и разочарање после пораза, такође...

Да неко погрешно не схвати моје филозофске поставке о нади и разочарању, далеко било да нам икад треба икакав пораз од њих - дерби је утакмица над свим утакмицама, најчуднија али и најважнија на свету, јесте, лепо је бити првак Европе, али ,,звекнути,, Звезду је неописив осећај.
Неописив.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top