Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Samo glup, bezobrazan, moralni gmizavac ili ucijenjen čovjek može izjaviti ovako nešto.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Glup ili bezobrazan, kako god, ali mu ovo ne treba zaboraviti i kao onoj krpi grboviću jednog dana zabraniti ulazak u Pionir.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Interesantno kako je ljudima potrebno tako malo da se zadovolje i krenu linijom lakšeg otpora. Lončar je bio dobar košarkaš, dobar komentator, za sada radi dobar posao u klubu ali da bi zadovoljio tu svoju komociju i on mora da se valja u ovo blato. Pa kao i svaki pre njega , ne baš intelektualni sportista, iskorišćen za dnevno političku propagandu, i on će završiti ponovo u nekoj Španiji jer ona ne ceni uvlakače i mekoću nego prave sportske radnike, one koji rade i ne vode politiku.
Ja sve to gledam iz prizme čoveka koji živi u inostranstvu, lepo je otići kući, izlaziti po kafanama, vidjati sebi drage ljude i biti okružen narodom koji priča tvoj jezik ali kad dođje na red bavljenje nekim poslom, onda počinje mazanje govnima. Tako se i Lončar maže trenutno sve dok ne počne da smrdi, a onda nazad u Španiju, tamo govna nisu primarni uslov za napredak u poslu.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Loncar i Sergej su stari drugari, manje-vise je on "krivac" sto je nastala ona famozna fotka koja je iznedrila jos famoznije posleponocno saopstenje. Situacija se tada malo primirila, bilo je usred sezone i nisu letele glave, a mogle su vrlo lako. E sad mu je otprilike stigao racun na naplatu. I nije mi zao kad takvi placaju racune al uvek preko ledja Partizana. Ostoja daj sad saopstenje, zar Partizan nije iznad svake politike...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Kako će sada da nastane letargija što na forumu što uopšte kod ljudi koji vole Partizan.
Košarka će tek za više od 2 nedelje, fudbala kao i da nema, u drugim sportovima jedva i da se pojavi kad i gde se igra i koji smo...
Što mrzim kad dođe ovakvo vreme.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.395
Локација
Beograd
U nekim drugim sportovima smo već završili prvenstvo, a ja čekam da ga završimo i u ovim ,,prvim,, sportovima pa da onda napišem koji smo u kom sportu...
...ili čekam da to neko drugi napiše...ne moram ja...
...A i u nekim sportovima su te pauze između dve sezone baš ekstremno duge...ove naše košarkašice su svoje prvenstvo završile valjda još tamo negde u februaru, a sledeće im valjda počinje tek krajem septembra??? One tačno mogu da se bave još jednim sportom dok im na red opet dođu košarkaške utakmice?! Ako je to tako kako se meni čini da jeste?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zna li neko šta se dešava sa Sanijem?
Da li je možda rešio da promeni i poboljša tehniku šuta dok ne igra?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dolaskom Vase Pusice kompletiran je sastav za superligu i licencirano je 15 igraca. Si je zavrsio sezonu zbog povrede lista. Prikljucena su i dva juniora Lazar Stefanovic i Luka Tarlac.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ne znam zasto nije Radovanovica stavio u tim, mogao je Superligu komotno igrati.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Verovatno je problem sa pasosem, ima nekih manjih "komplikacija" i "interesa" srpske kosarke tu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.908
Reaction score
25.615
Локација
ante portas
Ako je Si otpao zbog povrede na spisku za KLS ,čudi me da Gegić nije prijavljen pogotovo što sem Zagorca kao klasičnog krila ne vidim ko bi mogao da pokrije tu poziciju od ovih na listi.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.170
Локација
Kej Republika
Ocigledno je da su Sani i Gegic bivsi. Nadam se da je i Pejdz na tom koloseku.
Nije mi jasno dovodjenje Pusice. Ako nesto imamo to je nekolicina mladih bekova. Pazin, Trifunovic, Jaramaz je i dalje tu.
Ali Trinki zna, pa manje razbijam glavu. Nadam se da ovo nisu usluge nekim menadzerima i agencijama. Videcemo...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Gegic je i dobivao prostor. Cudno mi je da je tek tako proglašen za škart.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
I nekoliko puta je bio javno pohvaljen. Moje skromno misljenje-itekako je trebalo da dobije sansu kroz ovu nasu ligu. Jedino ako se u medjuvremenu nije desilo nesto sto i nije za javnost.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.579
Reaction score
13.502
Локација
Yaoundé
D5BUs1JWkAAqtQG.jpg


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top