Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.897
Reaction score
7.765
Meni je delovalo da je Novica odigrao 40 minuta trcao kao junior, da nismo vola mogli da ubodemo sa linije za 3 poena, da sam hteo da precrtam Zagrorca zauvek, i onda BUM.
Marinkovic, Zagorac, Renfroe. Svakom nedostaje po 10 poena da bi dobili seriju.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Prvu smo odigrali bolje i izgubili, uz kriminalno sudjenje.
Sad smo odigrali loše i dobili, uz sramotno sudjenje.
Važna je ovo pobjeda. Bravo momci!!!
Sledecu ocekujem oruzanu pljačku!
I opet cemo ih dobiti!!!
P.S. Buši, kurvetinu staru!!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Dobra partija Nikole Jankovica a i Stefan pokazuje znake zivota,ali i dalje nije konstantan. Drago mi je zbog Radeta jer je bio u kanalu, bilo bi lepo da resi seriju,ima kapacitet. Ognjen Dobric se decko povredio zato sto kao devojcica uvek folira u odbrani da nad njim se pravi faul u napadu i veceras mu je na pocetku prosla ta fora,koju je verovatno od malog bureka chovica naucio. Mrzim te igrace koji na taj nacin ruzhe sport,mrzim to i kod Ozegovica u fudbalu,to su potezi secikesa i voleo bih da takvi ljudi nikada ne budu deo Partizana. Jedva cekam da Andrea sastavi tim kako on zamislja za sledecu sezonu,evroligasku nadam se.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Konacno! U tri lepe i 100 kuraca!
Tri vrhunske stvari iz "lose" utakmice, sve u poslednjih 180sek. Od 61-68 igramo pametnije, par dobrih odbrana, ne dozvoljavamo da zatvore utakmicu. Zaustavljen mali od Vesne, takodje u tih 3minuta i naravno ZAGORAC, zarez, tacka, slag na utakmicu.

Sada, pivo i proslava, i slika, prosledjena od drugara :
Untitled.png
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Oooooo ne daj da staneeeeee,jebi ,gazi kurvu dok ne svaneeeee...
Ajmo momci jos jace po titulu
Napred Partizan :pfc:
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Cestitke momcima,Trinkijeriju...
Hrabar potez...ne muljati za produzetak,vec na sve ili nista....Sa stitom ili na njemu...Jos,dati taj sut igracu sa 0/6 do tada....Kapa dole...
Imam neki utisak da ce ih Zagorac pokidati u subotu ...
Da pohvalim i "rad" koleginice Silvije :) Ponovi Brate i za subotu :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Markusu i Jankovicima hvala do neba... Rade i Ali su nas kanalili ali je Rade ubo kada je trebalo...
Sto se tice atmosfere, nemam komentar ... na tv je bilo jezivo ...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.381
Reaction score
3.179
Локација
Tamo gde su Grobari
Šta je sa reprizom na areni, debili ciganski?!

Edit: Sada počela...
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
aaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu brate mili

pre svega, hvala za borbenost i zelju, hvala za pobedu :respect

ne bi sad mnogo da analiziram, momci su dali sve od sebe i zasluzeno pobedili
solidna brojka ljudi u pioniru mada je bilo praznih mesta pogotovo na c
prosto je neverovatno koliko se one frakcije takmice izmedju sebe, koliko ih ne zanima da naprave dobru atmosferu nego teram ja po svom a bukvalno su imali kao na tacni da pionir grmi dok se ne srusi

hvala svakom ko je bio

:ziveli
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Bravo!!! Rade kad je trebalo ubo, ali pre toga nam svima pokidao živce...

Novica je fizički spreman kao zver! Nerealno. :D
 

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Svaka cast na pobedi! Moglo je, a siguran sam i da moze bolje od ovoga, ali nam je svima nekako sladje ovako. Da smo samo malo vise koncentracije na izvodjenju bacanja imali resili bi to jos ranije. Inace samo da primetim da su nas smradovi (ona trojica iz cigansko limenske formacije 5+3) ponovo pokusali da izjebu. Cetiri minuta do kraja prvo faul u napadu nad govedom lazicem (koga nije bilo, jer se lebron sam izmakao i krenuo njemu karakteristicno unazad), a posle minut vadi loptu iz obruca faje na kontru Radeta (ako se ne varam), hvata loptu Jankovic, pa nam oni sude faul nad trenutno najlosijim izvodjacem bacanja kod nas. Kontam ja da mi necemo imati bolje sudjenje, ali sta nam rade ovo je neverovatno! Samo hrabro nadalje!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.402
odvratna atmosfera u hali, ovi organizovano dozvoljeni i nedozvoljeni se prepucavaju i ne prate tekmu, nema pritiska na sudiju, mučno, baš...
Rade očajan u prvih 39:57 utakmice :D, osim kada se bacio za loptu i izleteo sa terena, novica i brka ključni večeras...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.748
Reaction score
6.267
Bitna pobeda. Slabiji su minimum 40% u odnosu na aba ligu. Stratos, cirbes, reglend, dobric to se mora iskoristiti. Ako iskontrolisemo skok i resima oja vrlo smo blizu trofeja.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Kakve mi grobare imamo u timu, kakve ljudine, Zagorac i Novica volim ih ko bracu.

Kad Zagorac igra ko da mi brat igra tako dozivljavam. Molim te usresredi se i pocni da kidas, znam da mozes, samo sredi malo glavu Rade molim te. Ide ljeto vjezbaj sut kao Tripkovic sto je vjezbao, po milion trojki dnevno ispali.
Ajde svi vjerujemo u tebe, svi!!!


Navijanje u hali uzasno. Sta hoce da postignu sa tim prepucavanjem ja ne znam. Opet skandiranje nekim momcima koji vise nisu sa nama. Cemu to bre u kurac vise?

Ljudi u ponedeljak dajte da ispunimo Pionir 100%, lijepo je bio ispunjen sinoc ali nije bio prepun. Ajde u ponedeljak (valjda je tada 4-ta utakmica) da nas bude 10 hiljada, ajmo Beogradjani.

Svaka cast svima za pobjedu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top