Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
hoće. već je i došlo...kao što su likovali kad se zapalio notr dam, tako bi mogli i da se zapitaju zašto nam se dešava sve što nam se dešava kao državi i narodu...

nego to od gore vidi sve

Vratice im se Jaco videces...i bolece ih kao nikad,a mi cemo biti tu tada da im se useremo u zivote kao nikad...seme im jebem gurbetsko,lopovsko...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Drobnjakova trojka je prvi prijavio Tegi oni i nisu znali da te trojka iz auta, ali ovo od njihovog pacova je bilo cacansko a mozda i sumadisko kolo. Treba vise se zabraniti sudijama da sude Partizanove utakmice ovo ce nam se jedog dana vratiti ali kada i kako videcemo. Ne verujem da ce se utakmica ponoviti i ne treba da se ponovi ako su korake a jesu onda treba da se nama pobeda dodeli, pa neka majstorica resi finale.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Trebao je neko iz ekipe da iznabada sudije, kad već nema Duleta, koji bi ih sigurno podavio.
Bezmuda i glupa ekipa. Kad vas toliko kradu, pa što im ne polomite koske?
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Prosli put se ovde kaze E AKO JE JEDNO BACANJE ZBOG TEHNICKE KRADJA, ONDA...

E SAD I AKO JE OVAJ JEDAN KORAK KRADJA, ONDA... Ma znate, da je Jankovic bolje odigrao odbranu dzabe bi Beronu bio taj korak, tako treba svi da razmisljamo!!!!

I treba da nas jebu kad igramo ovu usranu ligu, nema dalje!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
I ne samo koraci. Ako je ostalo do kraja još 0.6 sekundi, onda utakmica nije odigrana do kraja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov
Prosli put se ovde kaze E AKO JE JEDNO BACANJE ZBOG TEHNICKE KRADJA, ONDA...

E SAD I AKO JE OVAJ JEDAN KORAK KRADJA, ONDA... Ma znate, da je Jankovic bolje odigrao odbranu dzabe bi Beronu bio taj korak, tako treba svi da razmisljamo!!!!

I treba da nas jebu kad igramo ovu usranu ligu, nema dalje!

Neka ti Radovan III odgovori umesto mene:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Trebao je neko iz ekipe da iznabada sudije, kad već nema Duleta, koji bi ih sigurno podavio.
Bezmuda i glupa ekipa. Kad vas toliko kradu, pa što im ne polomite koske?

Joj ovo za lomljenje kostiju, da li smo i jedan jaci faul za cetiri utakmice napravili na pacovi Davidovcu??? Pa daj derni pacovcinu koji samo protiv nas moze ubaciti onakve suteve. Klepi ga dva tri puta po cijenu kos-faula. Samo da ne gledam da onakve stvari ubacuje kao da je jebeni Harden.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Vidi, posle toliko godina stvori se neka tolerancija na kraduckanje I budeš srećan ako je u pitanju samo jedno bacanje.
Ovo nije bilo kraduckanje nego pljačka. Greška na našu štetu koja je direktno odlučila pobednika utakmice pa i serije.
Ja samo znam da mi nismo izgubili i tačka. Neka slavi koga nije sramota, ja da tugujem neću.
Sada da vidimo, ostoja i trinkjeri, sledeća sezona počinje SADA!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.704
Za vjek i vjekova, pre trojke Drobnjaka, bar tri sekunde je trajao CIST FAUL nad Tripkovicem, koji ne bi promasio slobodna bacanja, taman da tornado odnese celu krovnu konstrukciju pionira.
Ubuduce, svako ko navija za Partizan, a ovde bude pisao kako smo mi i oni isto samo nas boje dele, kako ne bi navijao protiv njih kad bi igrali protiv ujki, striceva, teca, cukundeda ili koga vec, ko se bude iscudjavao i sablaznjavao kad njihovim igracima zelimo prednje ukrstene... Nek zna da ce istog trenutka biti smatran za ciganski picku par ekselans, i takav ce tretman imati na ovom forumu! Po cenu poena ili bana! Idite na pederske forume pa tamo glumite prosvetitelje, ovde vise vala necete!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Ипак мислим да је био под утиском и да ће моћи да га убеде...Нећу тренутно ни да размишљам о томе да би могао да оде, ја се још увек надам да са њим можемо много више од овог, па нека сам будала.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov
nigde ne mogu da nadjem trinkijerijevu izjavu... može neki link..


našla
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top