Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
A što bi odgovarao na ciganske provokacije o ugovoru? Čovjek potpisao na tri godine, a ovi ga nakon 7 mjeseci pitaju o ugovoru i ostanku, boga moleći u sebi da ode nakon ovoga. Kao što je rekao, PARNI VALJAK je krenuo i ne namjerava se zaustaviti dok ne dođe tamo gdje pripada, a na nama je da ga još više volimo i da nas sledeće sezone bude još više i da grmimo još jače!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
To je skracena izjava bez video zapisa. imate na telegrafu video zapis pa sami protumacite.

Ja samo citiram deo koji naravno nigde nisu istakli: "Imas poentu, ali najlakse je sada odustati"
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
"Сигурно је ту нешто труло, али, шта сад, предати се? Не знам, ја се не бих предао, не бих."
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Nismo isti! Nikad nećemo biti isti! Kao navijač Partizana trenutno se osećam besno, ali uvek ponosno, jer znam šta znači pobeđivati na sportski i džentlmenski način, znam za iskrenu radost u tome, to nema cenu! Pući će i ciganski balon, možda će se onda sport izdignuti iz ovog svinjca i zaličiti na sport. Čestitke momcima, odigrali su verovatno u skladu sa svojim limitima. Trinki je već sad dosta iskusniji nego kad je došao, stoga puna podrška!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
1. Utakmica - tehnička Renfrou zbog proslave koša i Trinkijeriju dve tehničke u roku od 5 sekundi.

2. Utakmica - kepec ne prelazi polovinu terena na vreme u poslednjem njihovom napadu.

3. Utakmica - tehnička Zagorcu na kraju utakmice zato što je nagazio prstima liniju prilikom izvođenja lopte iz auta plastičnih proizvoda.

4. Utakmica - cigiš pravi 4 (četiri) koraka i polaže loptu u koš za pobedu.


A vi ovde diskutujete o postavci odbrane i o tome ko treba da ostane za sledeću sezonu? :pop

 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Interesantno je da svi mediji pisu kako je beron napravio korake...jbg, i sudije su ljudi, pa samim tim i grese... Cudno je da su sva trojica pogresili... Desava se...
Ono sto niko ne pise : utakmica nije zavrsena !!! Ostalo je nesto malo vremena. Malo, ali je ostalo. Zasto nije zavrsena utakmica ?
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Treba naučiti živeti sa nepravdom ali nikad se ne pomiriti sa njom.
Dok ne izguramo svoje proćiće mnogo ali kad sve ciganske krađe i ismevanja dođu na naplatu, oni to neće preživeti. Jer su smeće koje sport ne gleda na sportski način i to im je usađeno od malena. I nipošto ih ne treba gledati kao sportske rivale i tražiti bilo kakvu sličnost sa njima. Tako da se treba boriti na svakom koraku protiv ciganizacije sporta, društva uopšte. Voleti Partizan, biti normalan čovek koliko je to uopšte u ovakvim uslovima moguće. A taj šljam će na kraju sigurno dobiti po zasluzi.
Pa će opet grobari stazom slave hodati...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Prekinite da pricate o Trinkiju!!!
Imate ciganski forum pa tamo idite da likujete o odlasku Trinkija!

Beron govno jedno cigansko. Oca mu pokvarenog jebem. 4 koraka je napravio pizda!

Svi vi Beogradjani stidite se sto opet nije 100% hala puna bila!!!
Ja iz CG dolazim dva puta za par dana ovamo a imam posao i imam milion obaveza.
Okupa me onaj pljusak pred utakmicu, u hali sauna. Prevruce je bilo.
A vi da ne dodjete? Uslo je bar hiljadu ljudi bez karata, i na B i na D..tako da izgovora nema..

Koliko god voljeo Pionir zbog nekih proslih vremena..sad mi je drago sto ga napustamo, hala se raspada! Raspada!
Pravi potez je ovo sto smo presli u Arenu
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Procitao nekoliko upisa posle utakmice, vruce glave izasao da istrcim krug i mogu reci da mi je mnogo prijalo...

Hvala ti oce, sto si mi usadio ovakvu ljubav prema crno belim bojama! Hvala ti sto nisam kao oni i sto cu uvek biti odabrani soj, uvek crna ovca, bela vrana! Ako su necemu posluzila ova crna vremena, to je onda ovo prepoznavanje neke nove dimenzije ljubavi prema ovom klubu! Ponovicu ovde jos jednom: vecina nas ovde ce da dozivi emotivni vrhunac u zivotu, kada se ovo jednog dana vrati sve na svoje i krene zakopavanje svih neprijatelja crno belih boja! Bolece ih jako, zapamtite to! A do tada volite Partizan... posle gomile stranaca, evo jos jednog velikog, koji nam je kao stranac predocio sta znaci Partizan.

Gosti (veciti pusaci kurca) da nam se sagnu. Kao sto sam pre neki dan napisao: procice mnogo vremena, dok se nacrta taj igrac Partizana, koji moze vas da se usere. Vi ste go kurac, kapirate. A to ste dokazali i u ovoj seriji. Strah vas ne napusta...

U nadi da Trinkijeri ostaje i cekajuci novu sezonu za konacan obracun...

VOLIM PARTIZAN!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Jebiga, neke stvari se u zivotu mogu predviti.

Ja iskreno vise volim da smo 8mi na tabeli nego da ulepsavamo ciganske fingerajke. Ej em se lizemo sa sns-om em gubimo em im ulepsavamo slavlje, a navijaci u 4 frakcija po 1 autobus. Ovo je horor film koji gledamo poslednjih nekoliko sezona.

Dule bi uzeo zadnji napad po svaku cenu. Ovako se gradi gubitnicki mentalitet.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Trinkijeri je inficiran virusom grobaris totalitare.
Nece on nidje. O cemu pricamo uopste!?
Covjek kaze boli ga, previse lazi, naucio je mnogo, odustati nece, zeljan je pobjeda, pehara, uspjeha, emotivno sve dozivljava, zar mozemo ocekivati vise?
Trenutno su svi prazni i emotivno i fizicki, Trinkijeri ce sve odluke o timu i igracima donijeti hladne glave.
Sastaviti tim, lozaca imamo, nek se zaigra taj tango, neka ih PARNI VALJAK samelje i zdrobi sve pred sobom!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ljudi ako se ulozila zalba na vreme kod delegata, a ne vidim zasto ne bi ulozili, ovo ce morati da se razmotri.

PARTIZAN NIJE DOŠAO NA CEREMONIJU JER JE ULOŽENA ŽALBA I UTAKMICA NIJE JOŠ REGISTROVANA SAZNAJE ZONA PRESS PA OSTAJE DILEMA KAKO JE PRE REŠAVANJA ZALBE URUCEN PEHAR

Ne treba ocekivati previse, ipak je ovo privatna liga, ali ovde je bila dvostruka materijalna povreda pravila koja je odlucila pobednika.
Prvo nisu svirani ocigledni koraci, gde smrad pravi 3 i po koraka za kos za vodjstvo, a zatim sudije ne dosudjuju tehnicku gresku ciganima koji napustaju teren a ostalo je jos 0.5 sekundi do kraja.

Treba insistirati na ovome, a sledece godine ne igrati ovu ligu ako se nista ne preduzme.

Inace, da li se neko seca utakmice Partizan - Barselona (evroliga 1998 ja mislim?) , kada je pri neresenom rezultatu, par sekundi do kraja, Aleksandar Djordjevic povukao kontru za Barselonu, i krenuo sam prema kosu, dakle kontra jedan na nula, niko oko njega, covek pravi tri koraka daje kos, sudije sviraju korake, utakmica ide u produzetak. Dakle u takvom momentu kada covek nije imao nikoga oko sebe i sa tim koracima nije ostvario nikakvu prednost u odnosu na protivnika, sudije se pridrzavaju pravila, naravno, i ponistavaju kos zbog nepravilnog vodjenja lopte.

Ako me secanje dobro sluzi, u produzetku smo izgubili utakmicu, ali to je svakako nebitno u ovoj prici.

UMRITE GOVNA CIGANSKA, DOLAZI VAM KRAJ!
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Posle ovoga za Trinkija je bolje da ode on ne moze da radi u ove nenormalne uslove i pod ovog pritiska. Nama su pola igraci pozajmeni od drugih klubova i redno je klub da im se zahvali na saradnju. Zar mi nemamo ljudi koji rade u taj kosarkaski savez zar oni ne mogu se suprostaviti pudli i njegovim pajtasima nece ovo vecno da traje pravda je spora ali i dostizna, Duletu treba mu sagraditi spomenik on je bio i trener i komandat i vizionar a na kraju ispao je i prorok kada je rekao da cemo sluziti kao sparing partner drzavnog projekta. Gledam onog njihovog pacova od trenera za majicom kao postao sampon majku mu jebem pa jos hoce to da ponovi i sledecu godinu bio je nula igrac a i neki trenercic koji je popunjavao klupu u grckoj, ako se to dozvoli da nam i sledece godine osvoji sve onda smo zaista postali ikebana i to uvenuta bez znake zivota.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jel se oglasio twiter predsednik da osudi ovo i žali se na nepravdu?

Pizda mu materina, vidi se ko mu je idejni vođa, samo laje i prodaje maglu, dok nas jebu kako stignu.

Zaštiti ekipu pička ti materina populistička!

'oće, puca mu kurac, sutra bi bio predsednik kučke sam da ga onaj pošalje tamo, kao što ga je danas poslao na utakmicu, kao kera, al' bar to i jeste.

Postavljam pitanja i odgovaram, neće grom u koprive i govna.

@ Ilić-Kapiten

Brate to i jeste svrha našeg postojanja od 2015, da dajemo legitimet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top